Xerox offers these supplies developed specifically to keep your Xerox equipment operating at peak performance.
Specificații tehnice
| Caracteristici | |
| Compatibilitate | Phaser 5550 Phaser 7750 Phaser 7760 |
| Tipul | Rolă alimentare imprimantă |
| Ţara de origine | Olanda, Japonia |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 120 mm |
| Adâncime | 120 mm |
| Înălţime | 45 mm |
| Greutate | 453,6 g |
| Date logistice | |
| Număr de Clasificare a Controlului Exporturilor (ECCN) | EAR99 |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84439990 |



