Scanner Canon P-208II portabil, dimensiune A4, tip portabil, viteza scanare 8ppm alb-negru si color, duplex, rezolutie optica 600dpi, rezolutie hardware 600x600dpi, senzor CIS, interfata: USB 2.0, software inclus: Driver ISIS /TWAIN, CaptureOnTouch, CaptureOnTouch Lite, Presto! Cititor BizCard, Evernote, SharePoint, Google Docs, duty cycle max 100 pagini/zi, alimentare prin USB 500mA, optional : unitate scanare Wi-fi, husa transport.
Scanner Canon P-208II portabil, dimensiune A4, tip portabil, viteza scanare
881,33 lei TVA inclus.
Canon imageFORMULA P-208II, 216 x 356 mm, 600 x 600 DPI, 24 bit, 8 ppm, 6 ppm, 16 ipm
Disponibil pentru pre-comenzi
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| USB-Port | Yes |
|---|---|
| Windows operating systems supported | Yes |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
| Power consumption (off) | 0.1 W |
| Power supply type | USB |
| Maximum ISO A-series paper size | A4 |
| Duplex scanning | Yes |
| Optical scanning resolution | 600 x 600 DPI |
| Input colour depth | 24 bit |
| Greyscale levels | 256 |
| Standard interfaces | USB 2.0 |
| ISO A-series sizes (A0...A9) | A4 |
| Maximum scan area (ADF) | 216 x 356 mm |
| Colour scanning | Yes |
| Film scanning | No |
| Letter | Yes |
| Scanner type | Sheet-fed scanner |
| Maximum scan size | 216 x 356 mm |
| Scan drivers | ISIS, TWAIN |
| Black/white scanning colour modes | Grayscale |
| ADF scan speed (b/w, A4) | 8 ppm |
| ADF scan speed (colour, A4) | 6 ppm |
| Duplex ADF scan speed (b/w, A4) | 16 ipm |
| Duplex ADF scan speed (colour, A4) | 12 ipm |
| Light source | LED |
| Standard input capacity | 1 sheets |
| Scanning media types supported | Business Card, Card stock, Plain paper, Post Card(JPN) |
| Auto Document Feeder (ADF) media weight | 52 – 380 g/m² |
| Minimum scan area (ADF) | 50.8 x 70 mm |
| Current | 0.5 A |
| Tip senzor scanner: | CIS |
| Alimentator automat: | Nu |
| Display | Nu |
| Rezolutie scanare: | 600 x 600 DPI |
| Duplex scanare | Automat |
| Format scanner | A4 |
| Interfață scanner | USB |
| Tip scanner | Portable |
| Volum zilnic Scanare | max. 5000 pagini |
| USB version | 2.0 |
| Height | 40 mm |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 84716070 |
| Operating temperature (T-T) | 10 – 32.5 °C |
| Power consumption (typical) | 2.5 W |
| Power consumption (standby) | 1.5 W |
| Sensor type | CIS |
| Width | 312.5 mm |
| Depth | 89.5 mm |
| Operating relative humidity (H-H) | 25 – 80% |
| Producator | CANON |
| Garantie | |
| Mărimea maximă de scanare | 216 x 356 |
| Rezoluţia optică de scanare | 600 x 600 |
| Scanare color | Da |
| ADF | Da |
| Intensitate culoare intrare | 24 |
| De Film de scanare | Nu |
| Scala nivel culoare gri | 256 |
| Viteză scanare ADF (negru/alb, A4) | 8 |
| Viteză scanare ADF (color, A3) | 6 |
| Viteză scanare ADF față-verso (negru/alb, A4) | 16 |
| Viteză scanare ADF față-verso (color, A4) | 12 |
| Moduri culoare scanare negru/alb | Tonuri de gri |
| Tip scaner | Sheet-fed scaner |
| Culoarea produsului | Negru |
| Ecran încorporat | Nu |
| Tipul de senzor | CIS |
| Sursa de lumină | LED |
| Drivere de scanare | ISIS, TWAIN |
| Capacitate standard de alimentare | 1 |
| Tipuri suporturi media pentru scanare suportate | Carte de vizită, Casetă coli dimensiune card, Hârtie simplă, Post Card(JPN) |
| Format hârtie | A4 |
| Formate ISO serie-A (A0...A9) | A4 |
| Letter | Da |
| Mass-media de greutate, auto alimentator de documente | 52 – 380 |
| Aria maximă de scanare(Autoalimentatorul de hârtie) | 216 x 356 |
| Aria minimă de scanare(Autoalimentatorul de hârtie) | 50,8 x 70 |
| Port USB | Da |
| Versiune USB | 2.0 |
| Interfețe standard | USB 2.0 |
| Tipul sursei de energie | USB |
| Consum de energie (tipic) | 2,5 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 1,5 |
| Consum de energie (oprit) | 0,1 |
| Curent | 0,5 |
| Lățime | 312,5 |
| Adâncime | 89,5 |
| Înălţime | 40 |
| Greutate | 600 |
| Certificate de sustenabilitate | ENERGY STAR |
| Sisteme de operare Windows suportate | Da |
| Sisteme de operare Mac suportate | Da |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 10 – 32,5 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 25 – 80 |
| Certificate de conformitate | RoHS |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84716070 |






