Cartus Black Nr.934XL C2P23AE Original HP Officejet Pro 6830 E-AIO
Cartus cerneala HP Black Nr.934XL C2P23AE Original HP Officejet Pro
247,30 lei TVA inclus.
HP Cartuş de cerneală original de capacitate extinsă 934XL Negru, Productivitate Înaltă (XL), Negru, Cerneală pe bază de pigment, 25,5 ml, 1 buc., 1000 pagini
Disponibil pentru pre-comenzi
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Products per master (outer) case | 30 pc(s) |
|---|---|
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 80% |
| Printing colours | Black |
| Ink type | Dye-based ink |
| Capacitate cartuș | 21 – 50 ml |
| Culoare cartus | Black |
| Black ink type | Pigment-based ink |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Black ink cartridges quantity | 1 |
| Box contents | 1 Cartridge |
| HP segment | Premium Home |
| Compatibility | HP 934 ink cartridges work with: HP OfficeJet 6820 HP OfficeJet Pro 6230 |
| Black ink page yield | 1000 pages |
| Black ink volume | 25.5 ml |
| OEM code | C2P23AE |
| Master (outer) cases per pallet layer | 42 pc(s) |
| Pallet gross weight | 133.32 g |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1199.9 x 800.1 x 819.9 mm (47.2 x 31.5 x 32.3) |
| Pallet weight (imperial) | 133.8 kg (294.9 lbs) |
| Master (outer) case gross weight | 2.7 kg (5.95 lbs) |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 888182031681; (BGX) 888182034590; (BGY) 888182034606 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 888182031681, 888182034590, 888182034606 |
| Cartridge-Color | black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Weight | 70 g |
| Brand compatibility | HP |
| Package height | 115 mm |
| Layers per pallet | 6 pc(s) |
| Height | 115 mm |
| Package depth | 44 mm |
| Package weight | 80 g |
| Depth | 44 mm |
| Operating temperature (T-T) | 15 – 35 °C |
| Width | 106 mm |
| Package width | 106 mm |
| Country of origin | China, Czech Republic, Ireland, Malaysia |
| Storage temperature (T-T) | 0 – 45 °C |
| Tip cerneală neagră | Cerneală pe bază de pigment |
| Products per pallet | 1260 pc(s) |
| Compatibilitate | Cartuşele de cerneală HP 934 funcţionează cu: HP OfficeJet Pro 6230 |
| Producator | HP |
| Cantitate per ambalaj | 1 |
| Garantie | |
| Cantitate cartușe cerneală neagră | 1 |
| Volum cerneală neagră | 25,5 |
| Randament pagini în cerneală neagră | 1000 |
| Tip consumabil | Original |
| Tipul de cartuş de cerneală | Productivitate Înaltă (XL) |
| Tip cerneală | Cerneală pe bază de pigment |
| Culori imprimare | Negru |
| Compatibilitate de marca | HP |
| Cod OEM | C2P23AE |
| Ţara de origine | China, Irlanda, Malaezia |
| Segment HP | Premium Home |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 5 – 80 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | 0 – 45 |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 15 – 35 |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 5 – 80 |
| Lățime | 106 |
| Adâncime | 44 |
| Înălţime | 115 |
| Greutate | 70 |
| Lăţime de ambalaj | 106 |
| Adâncimea de ambalaj | 44 |
| Înălţime de ambalaj | 115 |
| Greutatea pachetului | 80 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 888182031681; (BGX) 888182034590; (BGY) 888182034606; (LS1) 199764692702; (LS2) 199764692719; (LS3) 199764692726 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 888182031681, 888182034590, 888182034606, 199764692702, 199764692719, 199764692726 |
| Cod UNSPSC | 44103105 |
| Conţinut pachet | 1 cartuş |
| Altă(e) declarație(ii) UE referitoare la pericole | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Dimensiuni palet (L x l x H) | 1200 x 800 x 820 |
| Produse per palet | 1260 |
| Cutii ambalaj (exterior) per palet | 42 |
| Straturi per palet | 6 |
| Cutii ambalaj (exterior) per strat palet | 7 |
| Greutate brută palet | 133,3 |
| Produse per cutie ambalaj (exterior) | 30 |
| Greutate netă cutie ambalaj (exterior) | 2,7 |
| Dimensiuni palet (L x l x H) (imperial) | 1199,9 x 800,1 x 819,9 |
| În greutate de paleţi (imperial) | 133,8 |
| Greutate brută (imperial) cutie ambalaj (exterior) | 2,7 |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84439990 |




