Specificații tehnice
| Caracteristici | |
| Compatibilitate | Kiturile de consumabile HP Color LaserJet CP5520 funcţionează cu: HP LaserJet Enterprise M750 |
| Cantitate per ambalaj | 1 buc. |
| Compatibilitate de marca | HP |
| Cod OEM | CE978A |
| Ţara de origine | China |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 596 mm |
| Adâncime | 247 mm |
| Înălţime | 235 mm |
| Greutate | 3,5 kg |
| Special features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 884962322024 |
| Alte caracteristici | |
| Tehnologia tipăririi | Cu laser |
| Cod UNSPSC | 44103004 |
| Detalii tehnice | |
| Conţinut pachet | Set cuptor 220 V, pentru HP Color LaserJet; Ghid de instalare; Ghid de reciclare; Etichetă UPS |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84439990 |



