Produs conceput pentru imprimarea zilnică a unei varietăţi de documente, în principal prin reţea.
Cartuşele de toner LaserJet HP 38 oferă o calitate excelentă a imprimării, performanţe fiabile şi un design simplu de utilizat. Sunt concepute împreună cu imprimanta HP pentru a oferi de fiecare dată rezultate clare şi precise.
Specificații tehnice
| Caracteristici | |
| Compatibilitate | LaserJet 4200, LaserJet 4200L |
| Cantitate per ambalaj | 1 buc. |
| Randament pagină toner negru | 12000 pagini |
| Tipul | Original |
| Culori de imprimare | Negru |
| Compatibilitate de marca | HP |
| Procentaj de material reciclat | 17% |
| Ţara de origine | Japonia |
| Conditii de mediu | |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 10 – 32,5 °C |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 – 40 °C |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 10 – 90% |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 385 mm |
| Adâncime | 192 mm |
| Înălţime | 312 mm |
| Greutate | 1,9 kg |
| Alte caracteristici | |
| Tehnologia tipăririi | Imprimare laser |
| Date logistice | |
| Dimensiuni palet (L x l x H) | 1155 x 960 x 1074 mm |
| Stacking numărul pentru paleţi | 4 buc. |
| Palet dimensiuni (UE) | 1155 x 768 x 1065 mm |
| Număr maxim cartoane stivuite | 12 buc. |
| Cutii ambalaj (exterior) per strat palet (EU) | 12 buc. |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84439990 |
| Greutate brută palet | 147 g |
| Greutate palet (EU) | 126 g |
| Straturi per palet | 3 buc. |
| Cutii ambalaj (exterior) per strat palet | 15 buc. |
| Produse per palet | 45 buc. |
| Produse per palet (EU) | 36 buc. |



