Improve your sustainability credentials with an MFP that uses 50% post-consumer recycled materials for the exterior. Plastic packaging is also reduced by 50%, making this device a responsible investment for eco-conscious companies.
Place security first
Latest security features such as WPA3 authentication and TPM 2.0 hardware module help protect your data and mitigate risk in a changing business environment.
Specificații tehnice
| Viteza imprimării | |
| Tehnologia tipăririi | Cu laser |
| Imprimare | Imprimare color |
| Imprimarea duplex | Da |
| Rezoluţia maximă | 4800 x 1200 DPI |
| Viteza de tipărire (negru, calitate normală, A3) | 20 ppm |
| Viteza de tipărire (color, calitate normală, A3) | 20 ppm |
| Timpul până la prima pagina (negru, normal) | 4,5 s |
| Timpul până la prima pagina (color, normal) | 7 s |
| Copiere | |
| Copiere duplex | Da |
| Copiere | Copiere color |
| Rezoluţie maximă de copiere | 600 x 600 DPI |
| Viteză copiere (negru, calitate normală, A3) | 20 cpm |
| Viteză copiere (color, calitate normală, A3) | 20 cpm |
| Timp până la prima copie (negru, normal) | 5,1 s |
| Timp până la prima copie (color, normal) | 7,4 s |
| Numărul maxim de copii | 999 copii |
| Redimensionare copiere | 25 – 400% |
| Scanare | |
| Scanare | Scanare color |
| Rezoluţia optică de scanare | 1200 x 1200 DPI |
| Tip scanner | Scanner ADF |
| Scanează către | E-mail, FTP, Network folder, OCR, SMB, USB |
| Formatele de imagine suportate | JPEG, TIFF |
| Formate de documente suportate | |
| Fax | |
| Trimitere faxuri | Trimitere fax mono |
| Viteză modem | 33,6 Kbit/s |
| Caracteristici | |
| Funcții duplex | Copie, Imprimă |
| Culori de imprimare | Negru, Cyan, Magenta, Galben |
| Limbi pagină descriere | PCL 5c, PCL 6, PostScript 3 |
| Capacitate de intrare & de ieșire | |
| Număr total tăvi intrare | 1 |
| Capacitate totală intrare | 1200 foi |
| Capacitate totală ieșire | 500 foi |
| Capacitate maximă de alimentare | 2300 foi |
| Capacitate maximă de ieşire | 1625 foi |
| Manipularea hârtiei | |
| Dimensiune maximă hârtie seria-A ISO | A3 |
| Tip tavă hârtie imprimare | Casetă coli dimensiune card, Hârtie cretată, Plicuri, Hârtie glasată, Etichete, Antet, Hârtie simplă, Pre-imprimat, Hârtie reciclată |
| Formate ISO serie-A (A0…A9) | A3, A4, A5, A6 |
| Formate ISO serie-B (B0…B9) | B4, B5, B6 |
| Personalizat mass-media lăţime | 90 – 320 mm |
| Personalizat mass-media lungime | 148 – 457,2 mm |
| Greutate tavă hârtie imprimare | 52 – 300 g/m² |
| Conexiune | |
| Port USB | Da |
| Conector USB | USB Tip-A / USB Tip-B |
| Număr porturi USB 2.0 | 2 |
| Reţea | |
| Ethernet LAN | Da |
| Tehnologia cablării | 10/100/1000Base-T(X) |
| Bluetooth | Da |
| Algoritmi de securitate | WPA3 |
| Performanță | |
| Capacitate internă de stocare | 256 Giga Bites |
| Suport media de stocare | SSD |
| Memorie internă | 6000 Mega bites |
| Procesor încorporat | Da |
| Frecvență procesor | 1600 MHz |
| Design | |
| Culoarea produsului | Negru, Alb |
| Poziționare pe piață | Acasă & birou |
| Ecran încorporat | Da |
| Diagonala afișajului | 25,6 cm (10.1") |
| Afișaj color | Da |
| Managementul energiei | |
| Consum de energie (max) | 1700 W |
| Consum energie (PowerSave) | 0,3 W |
| Consum energie (gata de operare) | 37,7 W |
| Energy Star, Typical Electricity Consumption (TCE) | 0,2 kWh/săptămână |
| Tensiune AC intrare | 220 – 240 V |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 Hz |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 587 mm |
| Adâncime | 701 mm |
| Înălţime | 913 mm |
| Greutate | 89,7 kg |






