Această bandă originală Brother HSE-611E cu tub termocontractabil de 5,2 mm este concepută special pentru marcarea și identificarea permanentă a cablurilor și firelor. Cu un raport de contracție de 3:1, banda HSE-611E negru pe galben este recomandată pentru utilizarea cu cabluri cu diametrul cuprins între 0,8 mm și 3,1 mm. Compatibil cu imprimantele de etichete P-touch care afișează sigla HS sau HSE pe capacul casetei de bandă.
Specificații tehnice
| Caracteristici | |
| Culoarea produsului | Galben |
| Ţara de origine | China |
| Compatibilitate de marca | Brother |
| Detalii tehnice | |
| Tip palet | 800 x 1200 mm |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 69 mm |
| Adâncime | 155 mm |
| Înălţime | 18 mm |
| Greutate | 39 g |
| Cantitate per ambalaj | 1 buc. |
| Greutatea pachetului | 45 g |
| Date logistice | |
| Înălțime brută palet | 18 cm |
| Cutii ambalaj (exterior) per palet | 392 buc. |
| Straturi per palet | 14 buc. |
| Cutii ambalaj (exterior) per strat palet | 28 buc. |
| Greutate brută palet | 341 kg |
| Produse per palet | 7840 buc. |




