Everyday Toner by Xerox will save you 50-60% compared to originals and deliver the performance, quality and reliability you expect from Xerox with a lifetime worry-free warranty. Now, that’s priceless.
Specificații tehnice
| Features | |
| Compatibility | Lexmark MX511|Lexmark MX610|Lexmark MX510|Lexmark MX611 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Black toner cartridges quantity | 1 |
| Black toner page yield | 20000 pages |
| Type | Compatible |
| Printing colours | Black |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Supply type | Single pack |
| OEM code | 60F2X00/60F2X0E/60F0XA0 |
| Country of origin | Vietnam |
| Weight & dimensions | |
| Width | 165 mm |
| Depth | 350 mm |
| Height | 165 mm |
| Weight | 1.18 kg |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |




