Everyday Toner by Xerox will save you 50-60% compared to originals and deliver the performance, quality and reliability you expect from Xerox with a lifetime worry-free warranty. Now, that’s priceless.
Specificații tehnice
| Features | |
| Compatibility | Lexmark CS510|Lexmark CS310|Lexmark CS410 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Colour toner cartridges quantity | 1 |
| Black toner page yield | 3000 pages |
| Colour toner page yield | 3000 pages |
| Type | Compatible |
| Printing colours | Magenta |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Supply type | Single pack |
| OEM code | 70C2HM0/70C0H30 |
| Country of origin | Vietnam |
| Weight & dimensions | |
| Width | 110 mm |
| Depth | 200 mm |
| Height | 100 mm |
| Weight | 290 g |
| Logistics data | |
| Export Control Classification Number (ECCN) | EAR99 |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |




