Purchase 550-Sheet Paper Tray for Xerox® VersaLink® B620 Printer/B625 Multifunction Printer and expand workflow options for your Xerox equipment.
Specificații tehnice
| Caracteristici | |
| Tipul | Tava de hârtie |
| Compatibilitate de marca | Xerox |
| Compatibilitate | Xerox VersaLink B620 Printer Xerox VersaLink B625 Multifunction Printer |
| Culoarea produsului | Alb |
| Capacitate maximă | 550 foi |
| Ţara de origine | China |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 428 mm |
| Adâncime | 510 mm |
| Înălţime | 110 mm |






