Black, Dual Capacity Toner Cartridge, Phaser 3052/3260/WorkCentre 3215/3225 (6,000 Pages) for WorkCentre 3215
Xerox Black, Dual Capacity Toner Cartridge, Phaser 3052/3260/WorkCentre 3215/3225 (6,000 Pages) for WorkCentre 3215 is specially formulated and tested to provide the best image quality and most reliable printing you can count on page after page. Xerox Genuine Supplies and Xerox equipment are made for each other. Accept no imitations.
Xerox Black, Dual Capacity Toner Cartridge, Phaser 3052/3260/WorkCentre 3215/3225 (6,000 Pages) for WorkCentre 3215 is specially formulated and tested to provide the best image quality and most reliable printing you can count on page after page. Xerox Genuine Supplies and Xerox equipment are made for each other. Accept no imitations.
Specificații tehnice
| Caracteristici | |
| Compatibilitate | Phaser 3052/3260 WorkCentre 3215/3225 |
| Cantitate per ambalaj | 2 buc. |
| Randament pagină toner negru | 6000 pagini |
| Tipul | Original |
| Culori de imprimare | Negru |
| Compatibilitate de marca | Xerox |
| Culoarea produsului | Negru |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 336 mm |
| Adâncime | 342 mm |
| Înălţime | 88 mm |
| Greutate | 1,43 kg |




