Xerox offers these supplies developed specifically to keep your Xerox equipment operating at peak performance.
Specificații tehnice
| Caracteristici | |
| Compatibilitate | Phaser 3635MFP ColorQube 8700 ColorQube 8900 WorkCentre 3655 WorkCentre 3655i WorkCentre 4250 WorkCentre 6655 WorkCentre 6655i |
| Cantitate per ambalaj | 1 buc. |
| Compatibilitate de marca | Xerox |
| Ţara de origine | Olanda, Suedia |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 60 mm |
| Adâncime | 110 mm |
| Înălţime | 60 mm |
| Greutate | 113,4 g |
| Alte caracteristici | |
| Tehnologia tipăririi | Cu laser |




