Print Cartridge
The genuine Xerox print cartridge yields 3,000 high-quality pages. Built for performance, this print cartridge is guaranteed to deliver crisp, clean text and images without interruption, consistently making your work look its best.
The genuine Xerox print cartridge yields 3,000 high-quality pages. Built for performance, this print cartridge is guaranteed to deliver crisp, clean text and images without interruption, consistently making your work look its best.
Specificații tehnice
| Caracteristici | |
| Compatibilitate | Phaser 3130 |
| Cantitate per ambalaj | 1 buc. |
| Randament pagină toner negru | 3000 pagini |
| Tipul | Original |
| Culori de imprimare | Negru |
| Compatibilitate de marca | Xerox |
| Culoarea produsului | Negru |
| Ţara de origine | Coreea de Sud |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 165 mm |
| Adâncime | 330 mm |
| Înălţime | 115 mm |


