Xerox maintenance items are designed to keep your Xerox equipment operating efficiently and delivering the best quality.
Specificații tehnice
| Caracteristici | |
| Compatibilitate | Xerox VersaLink C600 Colour Printer Xerox VersaLink C605 Colour Multifunction Printer |
| Cantitate per ambalaj | 1 buc. |
| Compatibilitate de marca | Xerox |
| Ţara de origine | Olanda |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 210 mm |
| Adâncime | 445 mm |
| Înălţime | 190 mm |
| Greutate | 1,46 kg |
| Alte caracteristici | |
| Tehnologia tipăririi | Cu laser |
| Date logistice | |
| Număr de Clasificare a Controlului Exporturilor (ECCN) | EAR99 |






