Specificații tehnice
| Caracteristici | |
| Tipul | Modul alimentare |
| Compatibilitate dispozitive | Imprimantă Laser/LED |
| Compatibilitate de marca | Ricoh |
| Compatibilitate | SP C842DN |
| Culoarea produsului | Alb |
| Capacitate maximă | 1100 foi |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 587 mm |
| Adâncime | 686 mm |
| Înălţime | 246 mm |
| Greutate | 22 kg |





