This intelligent A4 mono device offers an output speed of 37 ppm and the added flexibility of A3 capabilities, helping you make the most of your office space. Made using recycled plastics and offering industry leading low TEC value (0.381 kWh), it is the perfect addition to any future-focused business.
Specificații tehnice
| Viteza imprimării | |
| Tehnologia tipăririi | Cu laser |
| Imprimare | Imprimare mono |
| Rezoluţia maximă | 1200 x 1200 DPI |
| Viteza de tipărire (negru, calitate normală, A4/US Letter) | 37 ppm |
| Copiere | |
| Copiere | Copiere mono |
| Rezoluţie maximă de copiere | 600 x 600 DPI |
| Numărul maxim de copii | 999 copii |
| Redimensionare copiere | 25 – 400% |
| Scanare | |
| Duplex de scanare | Da |
| Scanare | Scanare mono |
| Rezoluţia optică de scanare | 1200 x 1200 DPI |
| Scanează către | E-mail, FTP, Network folder, SMB, USB |
| Fax | |
| Trimitere faxuri | Nu |
| Caracteristici | |
| Funcții duplex | Scanare |
| Număr cartușe de tipărire | 1 |
| Culori de imprimare | Negru |
| Limbi pagină descriere | PCL 5e, PCL 6, PostScript 3 |
| Capacitate de intrare & de ieșire | |
| Număr total tăvi intrare | 1 |
| Capacitate totală intrare | 500 foi |
| Capacitate totală ieșire | 250 foi |
| Manipularea hârtiei | |
| Dimensiune maximă hârtie seria-A ISO | A3 |
| Tip tavă hârtie imprimare | Plicuri, Etichete, Antet, Hârtie simplă, Hârtie reciclată |
| Formate ISO serie-A (A0…A9) | A3, A4, A5, A6 |
| Formate ISO serie-B (B0…B9) | B5, B6 |
| Conexiune | |
| Port USB | Da |
| Reţea | |
| Ethernet LAN | Da |
| Tehnologia cablării | 10/100/1000Base-T(X) |
| Bluetooth | Da |
| Tehnologii mobile de imprimare | Apple AirPrint, Mopria Print Service |
| Performanță | |
| Memorie internă | 6000 Mega bites |
| Procesor încorporat | Da |
| Familia de procesoare | Marvell |
| Procesor | 88PA6270 |
| Frecvență procesor | 1200 MHz |
| Design | |
| Culoarea produsului | Alb |
| Poziționare pe piață | Workgroup |
| Ecran încorporat | Da |
| Diagonala afișajului | 17,8 cm (7") |
| Tipul de control | Tactil |
| Afișaj color | Da |
| Managementul energiei | |
| Consum de energie (max) | 1780 W |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,45 W |
| Energy Star, Typical Electricity Consumption (TCE) | 0,38 kWh/săptămână |
| Tensiune AC intrare | 220 – 240 V |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 Hz |
| Cerinţe de sistem | |
| Sisteme de operare Windows suportate | Windows 10, Windows 11, Windows 8.1 |
| Sisteme de operare Mac suportate | Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.7.5 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Sisteme de operare server suportate | Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019, Windows Server 2022 |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 374 mm |
| Adâncime | 493 mm |
| Înălţime | 640 mm |
| Greutate | 41 kg |






