All-in-One Lenovo IdeaCentre AIO 24IRH9 23.8″ FHD (1920×1080) IPS Anti-glare 250nits, 100Hz, 99% sRGB, hardware low blue light, 3-side borderless, non-touch, Intel® Core™ 7 240H, 10C (6P + 4E) / 16T, P-core 2.5 / 5.2GHz, E-core 1.8 / 4.0GHz, 24MB, video Integrated Intel® Graphics, RAM 2x 8GB SO-DIMM DDR5-5200; Two DDR5 SO-DIMM slots, dual-channel capable; Up to 16GB DDR5-5200, SSD 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0×4 NVMe®, no ODD, no Card Reader, , Integrated 100/1000M, Wi-Fi® 6, 802.11ax 2×2, Bluetooth 5.2, Porturi: Rear: 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2); 2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0); 1x HDMI®-in 1.4; 1x HDMI®-out 2.1 TMDS; 1x Ethernet (RJ-45); 1x power connector; left: 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), data transfer only; 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm), 90W 89% Adapter, Firmware TPM 2.0 integrated in SoC, USB Calliope Keyboard, White, English (UK), USB Calliope Mouse, White, 3Wx2, HARMAN, Camera: 5.0MP, Cloud Grey, greutate 6.0 kg, dimensiuni 540 x 192 x 431 mm, 2-year, Courier or Carry-in, Free DOS, Green Certifications: ErP Lot 3/7; GREENGUARD®; RoHS / WEEE / REACH
All-in-One Lenovo IdeaCentre AIO 24IRH9 23.8" FHD (1920×1080) IPS Anti-glare
4.276,72 lei TVA inclus.
Lenovo IdeaCentre AIO 24IRH9, 60,5 cm (23.8″), Full HD, Intel Core 7, 16 Giga Bites, 1 TB, Gri
4 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Capacity-HDD | no-HDD |
|---|---|
| Capacity-SSD | 1TB |
| Microsoft-OS | No |
| Resolution | FHD |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| AIO-Format | Regular |
| RAM | 16GB |
| Chipset | Intel® SoC Platform |
| Optical | None |
| Bundled software | None |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi® 6, 802.11ax 2×2 + BT5.2 |
| Included Upgrade | None |
| Operating System | None |
| Storage | 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0×4 NVMe® |
| Graphics | Integrated Intel® Graphics |
| Case Color | Cloud Grey |
| Ethernet | Integrated 100/1000M |
| Physical Locks | No physical locks |
| Card Reader | None |
| Base Warranty | 2-year, Courier or Carry-in |
| Memory | 2x 8GB SO-DIMM DDR5-5200 |
| Pen | Pen Not Supported |
| WWAN | Non-WWAN |
| Other Certifications | TÜV Rheinland® Flicker Free |
| Optane Memory | None |
| Power Supply | 90W 89% Adapter |
| Keyboard | USB Calliope Keyboard, White, English (UK) |
| Mouse | USB Calliope Mouse, White |
| Expansion Slots | Two M.2 slots (one for WLAN, one for SSD) |
| Stand | AIO Stand |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC233-CG codec |
| Camera | 5.0MP |
| Wireless Charger | None |
| Rear Ports | 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) |
| Left Ports | 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), data transfer only |
| Security Chip | Firmware TPM 2.0 integrated in SoC |
| Speakers | 3Wx2, HARMAN |
| Microphone | Dual Microphone |
| Max Memory | Up to 16GB DDR5-5200 |
| Form factor | AIO (23.8 inches) |
| Dimensions (WxDxH) | 540 x 192 x 431 mm (21.25 x 7.56 x 16.97 inches) |
| Display | 23.8 FHD (1920×1080) IPS Anti-glare 250nits, 100Hz, 99% sRGB, hardware low blue light, 3-side borderless, non-touch |
| Green Certifications | ErP Lot 3/7 |
| Processor | Intel® Core™ 7 240H, 10C (6P + 4E) / 16T, P-core 2.5 / 5.2GHz, E-core 1.8 / 4.0GHz, 24MB |
| Rezoluție | 1920 x 1080 (FHD) |
| Tip display | FHD |
| Touchscreen | Nu |
| Producător procesor | Intel |
| Capacitate RAM | 16 GB |
| Tip placa video | |
| Producator placa video | Intel |
| Serie placa video | Intel |
| Model GPU | Intel Integrated Graphics |
| Webcam integrat | Da |
| USB Type A | Da |
| USB Type-C | Da |
| Ethernet (RJ-45) | Da |
| Culoare | |
| Sistem Operare AIO | Fara OS |
| AIO-Screen-Size | 23" |
| Destinat pentru | |
| Max Storage Support | One drive, up to 1TB M.2 SSD |
| Copilot+ PC | N/A |
| Thunderbolt | N/A |
| DisplayPort | N/A |
| Memory slots | Two DDR5 SO-DIMM slots, dual-channel capable |
| Weight | Around 6.0 kg (13.23 lbs) |
| Diagonala display | |
| Producator | LENOVO |
| Garantie | |
| Ecran tactil | Nu |
| Rezolutie display | 1920×1080, Full HD |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Luminozitate afişaj | 250 |
| Tip panel | IPS |
| Model culori RGB | sRGB |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Gamă de culori | 99 |
| Producătorul procesorului | Intel |
| Tip procesor | |
| Generație procesor | Intel Core (Series 2) |
| Model procesor | 240H |
| Nuclee procesor | 10 |
| Fire de execuție procesor (threads) | 16 |
| Frecvență boost procesor | 5,2 |
| Nuclee performanță | 6 |
| Nuclee eficiente | 4 |
| Frecvență miez performance-core Max Turbo | 5,2 |
| Frecvență multi-miez Max Turbo | 4 |
| Frecvență de bază nucleu de performanță | 2,5 |
| Frecvență bază nucleu de eficiență | 1,8 |
| Memorie cache procesor | 24 |
| Tip procesor cache | Cache inteligent |
| Putere bază procesor | 45 |
| Putere turbo maximă | 115 |
| Unitate de procesare neurală (NPU) | Nu |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Tip de memorie internă | DDR5-SDRAM |
| Maximum de memorie internă | 16 |
| Sloturi pentru memorii | 2 |
| Tip sloturi de memorie | SO-DIMM |
| Memorie viteza de ceas | 5200 |
| Amplasare memorie (sloturi x dimensiune) | 2 x 8 |
| Factor de formă memorie | DIMM/SO-DIMM |
| Capacitate totală de stocare | 1 |
| Suport media de stocare | SSD |
| Capacitate totală SSDs | 1 |
| Numărul de SSD-uri instalate | 1 |
| Capacitate stocare | 1 TB, Da |
| SSD de disc interfeţe | PCI Express 4.0 |
| Tip stocare | |
| De tipul de unitate optică | Nu |
| Cititor card integrat | Nu |
| Adaptor procesor grafic separat | Nu |
| Model adaptor grafic dedicat | Indisponibil |
| Adaptor grafic la-bord | Da |
| Producător placă GPU integrată | Intel |
| Placă grafică | Intel Graphics |
| Model adaptor grafic la-bord | Intel Graphics |
| Difuzoare încorporate | Da |
| Număr de difuzoare | 2 |
| Puterea RMS | 6 |
| Microfon încorporat | Da |
| Cip audio | Realtek ALC233-CG |
| Cameră încorporată | Da |
| Megapixeli totali | 5 |
| WiFi | Da |
| Standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standarde Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Tipul antenei | 2×2 |
| Ethernet LAN | Da |
| Viteză transfer de date Ethernet LAN | 100,1000 |
| BLUETOOTH | Da |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
| Ethernet LAN | Da |
| Număr porturi USB 2.0 | 2 |
| Cantitate porturi USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Tip-A | 1 |
| Cantitate porturi USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Tip-B | 1 |
| HDMI | 2 |
| Port combo caști/microfon | Da |
| Nume culoare | Cloud Grey |
| Culoarea produsului | Gri |
| Tipul de produs | PC all-in-one (multifuncțional) |
| Chipset-ul plăcii de bază | Intel SoC |
| Modulul platformei de încredere | Da |
| Versiune Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Sistem de operare | |
| Disiparea puterii pentru adaptorul AC | 90 |
| Lăţime (cu stand) | 540 |
| Adâncime (cu stand) | 192 |
| Înălţime (cu stand) | 431 |
| Greutate | 6 |
| Mouse inclus | Da |
| Conectivitate mouse | Prin cablu |
| Tastatură inclusă | Da |
| Conectivitate tastatură | Prin cablu |
| Limbă tastatură | Englez |










