All-in-One Lenovo IdeaCentre AIO 24IRH9 23.8″ FHD (1920×1080) IPS Anti-glare 250nits, 100Hz, 99% sRGB, hardware low blue light, 3-side borderless, Touch, Intel® Core™ i7-13620H, 10C (6P + 4E) / 16T, P-core up to 4.9GHz, E-core up to 3.6GHz, 24MB, video Integrated Intel® UHD Graphics, RAM 2x 8GB SO-DIMM DDR5-5200, SSD 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0×4 NVMe®, no ODD, no Card Reader, , Integrated 100/1000M, Wi-Fi® 6, 802.11ax 2×2, Bluetooth 5.2, Porturi: Rear: 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2); 2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0); 1x HDMI®-in 1.4; 1x HDMI®-out 2.1 TMDS; 1x Ethernet (RJ-45); 1x power connector; Left: 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), data transfer only; 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm), 135W 90% Adapter, Firmware TPM 2.0 integrated in SoC, USB Calliope Keyboard, White, English (UK), USB Calliope Mouse, White, 3Wx2, HARMAN, Camera: 5.0MP, Cloud Grey, greutate 6.0 kg, dimensiuni 540 x 192 x 431 mm, 2-year, Courier or Carry-in, Free DOS, Green Certifications: ErP Lot 3/7, GREENGUARD®, RoHS / WEEE / REACH, None
All-in-One Lenovo IdeaCentre AIO 24IRH9 23.8" FHD (1920×1080) IPS Anti-glare
4.749,73 lei TVA inclus.
Lenovo IdeaCentre AIO 24IRH9, 60,5 cm (23.8″), Full HD, Intel® Core™ i7, 16 Giga Bites, 1 TB, Gri
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Capacity-HDD | no-HDD |
|---|---|
| Capacity-SSD | 1TB |
| Microsoft-OS | No |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Resolution | FHD&Touch |
| AIO-Format | Regular |
| RAM | 16GB |
| Graphics | Integrated Intel® UHD Graphics |
| Chipset | Intel® SoC Platform |
| Optical | None |
| Bundled software | None |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi® 6, 802.11ax 2×2 + BT5.2 |
| Included Upgrade | None |
| Operating System | None |
| Storage | 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0×4 NVMe® |
| Case Color | Cloud Grey |
| Ethernet | Integrated 100/1000M |
| Physical Locks | No physical locks |
| Card Reader | None |
| Base Warranty | 2-year, Courier or Carry-in |
| Memory | 2x 8GB SO-DIMM DDR5-5200 |
| Pen | Pen Not Supported |
| WWAN | Non-WWAN |
| Other Certifications | TÜV Rheinland® Flicker Free |
| Optane Memory | None |
| Keyboard | USB Calliope Keyboard, White, English (UK) |
| Mouse | USB Calliope Mouse, White |
| Expansion Slots | Two M.2 slots (one for WLAN, one for SSD) |
| Stand | AIO Stand |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC233-CG codec |
| Camera | 5.0MP |
| Rear Ports | 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) |
| Left Ports | 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), data transfer only |
| Security Chip | Firmware TPM 2.0 integrated in SoC |
| Storage Support | One drive, up to 1TB M.2 SSD |
| Wireless Charger | Wireless Charger |
| Speakers | 3Wx2, HARMAN |
| Microphone | Dual Microphone |
| Max Memory | Up to 16GB DDR5-5200 |
| Form factor | AIO (23.8 inches) |
| Dimensions (WxDxH) | 540 x 192 x 431 mm (21.25 x 7.56 x 16.97 inches) |
| Power Supply | 135W 90% Adapter |
| Processor | Intel® Core™ i7-13620H, 10C (6P + 4E) / 16T, P-core up to 4.9GHz, E-core up to 3.6GHz, 24MB |
| Display | 23.8 FHD (1920×1080) IPS Anti-glare 250nits, 100Hz, 99% sRGB, hardware low blue light, 3-side borderless, Touch |
| Green Certifications | ErP Lot 3/7 |
| Rezoluție | 1920 x 1080 (FHD) |
| Tip display | FHD |
| Producător procesor | Intel |
| Capacitate RAM | 16 GB |
| Tip placa video | |
| Producator placa video | Intel |
| Serie placa video | Intel |
| Model GPU | Intel Integrated Graphics |
| Webcam integrat | Da |
| USB Type A | Da |
| USB Type-C | Da |
| Ethernet (RJ-45) | Da |
| Culoare | |
| Sistem Operare AIO | Fara OS |
| Touchscreen | Da |
| AIO-CPU | Intel-i7 |
| AIO-Screen-Size | 23" |
| Destinat pentru | |
| Copilot+ PC | N/A |
| Thunderbolt | N/A |
| DisplayPort | N/A |
| Weight | Around 6.0 kg (13.23 lbs) |
| Diagonala display | |
| Producator | LENOVO |
| Garantie | |
| Ecran tactil | Da |
| Rezolutie display | 1920×1080, Full HD |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Luminozitate afişaj | 250 |
| Tip panel | IPS |
| Model culori RGB | sRGB |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Gamă de culori | 99 |
| Producătorul procesorului | Intel |
| Tip procesor | |
| Generație procesor | 13th gen Intel® Core™ i7 |
| Model procesor | 13620H, i7-13620H |
| Nuclee procesor | 10 |
| Fire de execuție procesor (threads) | 16 |
| Frecvență boost procesor | 4,9 |
| Nuclee performanță | 6 |
| Nuclee eficiente | 4 |
| Frecvență miez performance-core Max Turbo | 4,9 |
| Frecvență multi-miez Max Turbo | 3,6 |
| Memorie cache procesor | 24 |
| Tip procesor cache | Cache inteligent |
| Putere bază procesor | 45 |
| Putere turbo maximă | 115 |
| Unitate de procesare neurală (NPU) | Nu |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Tip de memorie internă | DDR5-SDRAM |
| Maximum de memorie internă | 16 |
| Sloturi pentru memorii | 2 |
| Tip sloturi de memorie | SO-DIMM |
| Memorie viteza de ceas | 5200 |
| Amplasare memorie (sloturi x dimensiune) | 2 x 8 |
| Factor de formă memorie | DIMM/SO-DIMM |
| Capacitate totală de stocare | 1 |
| Suport media de stocare | SSD |
| Capacitate totală SSDs | 1 |
| Numărul de SSD-uri instalate | 1 |
| Capacitate stocare | 1 TB, Da |
| SSD de disc interfeţe | PCI Express 4.0 |
| Tip stocare | |
| De tipul de unitate optică | Nu |
| Cititor card integrat | Nu |
| Adaptor procesor grafic separat | Nu |
| Model adaptor grafic dedicat | Indisponibil |
| Adaptor grafic la-bord | Da |
| Producător placă GPU integrată | Intel |
| Placă grafică | Intel® UHD Graphics |
| Model adaptor grafic la-bord | Intel® UHD Graphics |
| Difuzoare încorporate | Da |
| Număr de difuzoare | 2 |
| Puterea RMS | 6 |
| Microfon încorporat | Da |
| Cip audio | Realtek ALC233-CG |
| Cameră încorporată | Da |
| Megapixeli totali | 5 |
| WiFi | Da |
| Standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standarde Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Tipul antenei | 2×2 |
| Ethernet LAN | Da |
| Viteză transfer de date Ethernet LAN | 100,1000 |
| BLUETOOTH | Da |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
| Ethernet LAN | Da |
| Număr porturi USB 2.0 | 2 |
| Cantitate porturi USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Tip-A | 1 |
| Cantitate porturi USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Tip-B | 1 |
| HDMI | 2 |
| Port combo caști/microfon | Da |
| Nume culoare | Cloud Grey |
| Culoarea produsului | Gri |
| Tipul de produs | PC all-in-one (multifuncțional) |
| Chipset-ul plăcii de bază | Intel SoC |
| Modulul platformei de încredere | Da |
| Versiune Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Sistem de operare | |
| Disiparea puterii pentru adaptorul AC | 135 |
| Lăţime (cu stand) | 540 |
| Adâncime (cu stand) | 192 |
| Înălţime (cu stand) | 431 |
| Greutate | 6 |
| Mouse inclus | Da |
| Conectivitate mouse | Prin cablu |
| Tastatură inclusă | Da |
| Conectivitate tastatură | Prin cablu |
| Limbă tastatură | Englez |




