All-in-One Lenovo Yoga AIO 27IAH10 27″ QHD (2560×1440) IPS 400nits, 99% sRGB, 4 side like, 120Hz, Intel® Core Ultra 5 125H, 14C (4P + 8E + 2LPE) / 18T, Max Turbo up to 4.5GHz, 18MB, video Integrated Intel® Arc™ Graphics, RAM 1x 16GB Soldered LPDDR5x-7467; Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel; 16GB soldered memory, not upgradable; 32GB soldered memory, not upgradable, SSD 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0×4 NVMe®, no ODD, no Card Reader, , Integrated 100/1000M, Wi-Fi® 7, 802.11be 2×2, Bluetooth 5.4, Porturi: Rear: 1x USB-C® (USB 10Gbps / 3.2 Gen 2); 2x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2); 1x HDMI®-in 2.1; 1x HDMI®-out 2.1 TMDS; 1x Ethernet (RJ-45); 1x power connector; Left: 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2); 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2); 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm), 135W 90% Adapter, Firmware TPM 2.0 integrated in SoC, Euterpe Wireless Keyboard, Grey, English (UK), Wireless Euterpe Mouse, Grey, 3Wx2 tweeter + 5Wx2 woofer, JBL®, 5.0MP, Luna Grey, greutate 8.4 kg, dimensiuni 613.6 x 235 x 565.5 mm, 2-year, Courier or Carry-in; 3Y Premium Care with Onsite upgrade from 2Y Courier/Carry-in, Free DOS, Green Certifications: ENERGY STAR® 8.0; ErP Lot 3/7; REACH; RoHS compliant
All-in-One Lenovo Yoga AIO 27IAH10 27" QHD (2560×1440) IPS 400nits,
5.023,64 lei TVA inclus.
Lenovo Yoga AIO 27IAH10, 68,6 cm (27″), Quad HD, Intel Core Ultra 5, 16 Giga Bites, 1 TB, Gri
2 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Capacity-HDD | no-HDD |
|---|---|
| Capacity-SSD | 1TB |
| Microsoft-OS | No |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| AIO-Format | Regular |
| RAM | 16GB |
| Resolution | QHD |
| Producător procesor | Intel |
| USB Type-C | Da |
| Capacitate RAM | 16 GB |
| Tip placa video | |
| Producator placa video | Intel |
| Webcam integrat | Da |
| Serie placa video | Intel |
| Model GPU | Intel Integrated Graphics |
| USB Type A | Da |
| Sistem Operare AIO | Fara OS |
| Diagonala display | |
| Ecran tactil | Nu |
| Touchscreen | Da |
| Rezolutie display | 2560×1440, Quad HD |
| Culoare | |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Luminozitate afişaj | 400 |
| Tip panel | IPS |
| Rezoluție | 2560 x 1440 (QHD) |
| Model culori RGB | sRGB |
| Tip display | QHD |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| AIO-Screen-Size | 27" |
| Gamă de culori | 99 |
| Producătorul procesorului | Intel |
| Tip procesor | |
| Destinat pentru | |
| Generație procesor | Intel Core Ultra (Seria 1) |
| Model procesor | 125H |
| AIO-CPU | INTEL-CORE U5 |
| Nuclee procesor | 14 |
| Fire de execuție procesor (threads) | 18 |
| Copilot+ PC | N/A |
| Frecvență boost procesor | 4,5 |
| Nuclee performanță | 4 |
| Nuclee eficiente | 8 |
| Miezuri Low Power Efficient | 2 |
| DisplayPort | N/A |
| Frecvență miez performance-core Max Turbo | 4,5 |
| Thunderbolt | N/A |
| Frecvență multi-miez Max Turbo | 3,6 |
| Ethernet (RJ-45) | N/A |
| Frecvență Low Power Efficient-core Max Turbo | 2,5 |
| Producator | LENOVO |
| Frecvență de bază nucleu de performanță | 1,2 |
| Garantie | |
| Frecvență bază nucleu de eficiență | 0,7 |
| Frecvență Low Power Efficient-core Base | 700 |
| Memorie cache procesor | 18 |
| Tip procesor cache | Cache inteligent |
| Putere bază procesor | 28 |
| Putere turbo maximă | 115 |
| Unitate de procesare neurală (NPU) | Intel AI Boost |
| Frecvență maximă NPU | 1,4 |
| Sparsity support | Da |
| Suport pentru efecte Windows Studio | Da |
| Date AI pe suport NPU | FP16, FP32, Int8 |
| Cadre date AI acceptate de NPU | DirectML, ONNX RT, OpenVINO, Windows ML |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Tip de memorie internă | LPDDR5x-SDRAM |
| Maximum de memorie internă | 16 |
| Memorie viteza de ceas | 7467 |
| Factor de formă memorie | Integrat |
| Capacitate totală de stocare | 1 |
| Suport media de stocare | SSD |
| Capacitate totală SSDs | 1 |
| Numărul de SSD-uri instalate | 1 |
| Capacitate stocare | 1 TB, Da |
| SSD de disc interfeţe | PCI Express 4.0 |
| Tip stocare | |
| De tipul de unitate optică | Nu |
| Cititor card integrat | Nu |
| Adaptor procesor grafic separat | Nu |
| Model adaptor grafic dedicat | Indisponibil |
| Adaptor grafic la-bord | Da |
| Producător placă GPU integrată | Intel |
| Placă grafică | Intel Arc Graphics |
| Model adaptor grafic la-bord | Intel Arc Graphics |
| Difuzoare încorporate | Da |
| Microfon încorporat | Da |
| Cameră încorporată | Da |
| Megapixeli totali | 5 |
| WiFi | Da |
| Standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Standarde Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Tipul antenei | 2×2 |
| Ethernet LAN | Da |
| Viteză transfer de date Ethernet LAN | 100,1000 |
| BLUETOOTH | Da |
| Versiune Bluetooth | 5.4 |
| Ethernet LAN | Da |
| Cantitate porturi USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Tip-A | 3 |
| Cantitate porturi USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Tip-B | 2 |
| HDMI | 2 |
| Port combo caști/microfon | Da |
| Nume culoare | Luna Grey |
| Culoarea produsului | Gri |
| Tipul de produs | PC all-in-one (multifuncțional) |
| Chipset-ul plăcii de bază | Intel SoC |
| Modulul platformei de încredere | Da |
| Versiune Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Sistem de operare | |
| Disiparea puterii pentru adaptorul AC | 135 |
| Lăţime (cu stand) | 613,6 |
| Adâncime (cu stand) | 235 |
| Înălţime (cu stand) | 565,5 |
| Greutate | 8,4 |
| Mouse inclus | Da |
| Conectivitate mouse | Fără fir |
| Tastatură inclusă | Da |
| Conectivitate tastatură | Fără fir |
| Limbă tastatură | Englez |






























