All-in-One Lenovo Yoga AIO 27IAH10 27″ QHD (2560×1440) IPS 400nits, 99% sRGB, 4 side like, 120Hz, Intel® Core Ultra 9 285H, 16C (6P + 8E + 2LPE) / 16T, Max Turbo up to 5.4GHz, 24MB, video NVIDIA® GeForce RTX™ 4050 6GB GDDR6, RAM 1x 32GB Soldered LPDDR5x-7467; Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel; 16GB soldered memory, not upgradable; 32GB soldered memory, not upgradable, SSD 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0×4 NVMe®, no ODD, no Card Reader, , Integrated 100/1000M, Wi-Fi® 7, 802.11be 2×2, Bluetooth 5.4, Porturi: Rear: 1x USB-C® (USB 10Gbps / 3.2 Gen 2); 2x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2); 1x HDMI®-in 2.1; 1x HDMI®-out 2.1 TMDS; 1x Ethernet (RJ-45); 1x power connector; Left: 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2); 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2); 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm), 230W 89% Adapter, Firmware TPM 2.0 integrated in SoC, Euterpe Wireless Keyboard, Grey, English (UK), Wireless Euterpe Mouse, Grey, 3Wx2 tweeter + 5Wx2 woofer, JBL®, 5.0MP + IR, Luna Grey, greutate 9.4 kg, dimensiuni 613.6 x 235 x 565.5 mm, 2-year, Courier or Carry-in; 3Y Premium Care with Onsite upgrade from 2Y Courier/Carry-in, Free DOS, Green Certifications: ENERGY STAR® 8.0; ErP Lot 3/7; REACH; RoHS compliant
All-in-One Lenovo Yoga AIO 27IAH10 27" QHD (2560×1440) IPS 400nits,
9.226,82 lei TVA inclus.
Lenovo Yoga AIO 27IAH10, 68,6 cm (27″), Quad HD, Intel Core Ultra 9, 32 Giga Bites, 1 TB, Gri
2 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Capacity-HDD | no-HDD |
|---|---|
| Capacity-SSD | 1TB |
| Microsoft-OS | No |
| HDD-or-SSD | SSD |
| AIO-Format | Regular |
| RAM | 32GB |
| Video | RTX 4050 |
| Resolution | QHD |
| Touchscreen | Nu |
| Producător procesor | Intel |
| USB Type-C | Da |
| Webcam integrat | Da |
| USB Type A | Da |
| Sistem Operare AIO | Fara OS |
| Tip placa video | |
| Producator placa video | nVidia |
| Serie placa video | GeForce |
| Diagonala display | |
| Culoare | |
| Ecran tactil | Nu |
| Rezolutie display | 2560×1440, Quad HD |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Rezoluție | 2560 x 1440 (QHD) |
| Luminozitate afişaj | 400 |
| Tip display | QHD |
| Tip panel | IPS |
| Capacitate RAM | 32 GB |
| Model culori RGB | sRGB |
| AIO-Screen-Size | 27" |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Gamă de culori | 99 |
| Destinat pentru | |
| Producătorul procesorului | Intel |
| Tip procesor | |
| Generație procesor | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Copilot+ PC | N/A |
| Model procesor | 285H |
| Nuclee procesor | 16 |
| Fire de execuție procesor (threads) | 16 |
| Frecvență boost procesor | 5,4 |
| DisplayPort | N/A |
| Nuclee performanță | 6 |
| Thunderbolt | N/A |
| Nuclee eficiente | 8 |
| Ethernet (RJ-45) | N/A |
| Miezuri Low Power Efficient | 2 |
| Frecvență miez performance-core Max Turbo | 5,4 |
| Frecvență multi-miez Max Turbo | 4,5 |
| Model GPU | RTX 4050 |
| Frecvență Low Power Efficient-core Max Turbo | 2,5 |
| Producator | LENOVO |
| Frecvență de bază nucleu de performanță | 2,9 |
| Garantie | |
| Frecvență bază nucleu de eficiență | 2,7 |
| Frecvență Low Power Efficient-core Base | 1000 |
| Memorie cache procesor | 24 |
| Putere bază procesor | 45 |
| Putere turbo maximă | 115 |
| Unitate de procesare neurală (NPU) | Intel AI Boost |
| Sparsity support | Da |
| Suport pentru efecte Windows Studio | Da |
| Cadre date AI acceptate de NPU | DirectML, OpenVINO, Windows ML, ONNX RT, WebNN |
| Performanță totală a procesorului până la | 99 |
| Performanță NPU până la | 13 |
| Performanță GPU până la | 77 |
| Memorie RAM | 32 GB |
| Tip de memorie internă | LPDDR5x-SDRAM |
| Maximum de memorie internă | 32 |
| Memorie viteza de ceas | 7467 |
| Factor de formă memorie | Integrat |
| Capacitate totală de stocare | 1 |
| Suport media de stocare | SSD |
| Capacitate totală SSDs | 1 |
| Numărul de SSD-uri instalate | 1 |
| Capacitate stocare | 1 TB, Da |
| SSD de disc interfeţe | PCI Express 4.0 |
| Tip stocare | |
| De tipul de unitate optică | Nu |
| Cititor card integrat | Nu |
| Adaptor procesor grafic separat | Da |
| Model adaptor grafic dedicat | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Adaptor memorie discrete graphics | 6 |
| Tip memorie grafică dedicată | GDDR6 |
| Adaptor grafic la-bord | Da |
| Producător placă GPU integrată | Intel |
| Placă grafică | Intel Arc Graphics |
| Model adaptor grafic la-bord | Intel Arc 140T |
| Difuzoare încorporate | Da |
| Microfon încorporat | Da |
| Cameră încorporată | Da |
| Megapixeli totali | 5 |
| WiFi | Da |
| Standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Standarde Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Tipul antenei | 2×2 |
| Ethernet LAN | Da |
| Viteză transfer de date Ethernet LAN | 100,1000 |
| BLUETOOTH | Da |
| Versiune Bluetooth | 5.4 |
| Ethernet LAN | Da |
| Cantitate porturi USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Tip-A | 3 |
| Cantitate porturi USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Tip-B | 2 |
| HDMI | 2 |
| Port combo caști/microfon | Da |
| Nume culoare | Luna Grey |
| Culoarea produsului | Gri |
| Tipul de produs | PC all-in-one (multifuncțional) |
| Chipset-ul plăcii de bază | Intel SoC |
| Modulul platformei de încredere | Da |
| Versiune Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Sistem de operare | |
| Disiparea puterii pentru adaptorul AC | 230 |
| Lăţime (cu stand) | 613,6 |
| Adâncime (cu stand) | 235 |
| Înălţime (cu stand) | 565,5 |
| Greutate | 9,4 |
| Mouse inclus | Da |
| Conectivitate mouse | Fără fir |
| Tastatură inclusă | Da |
| Conectivitate tastatură | Fără fir |
| Limbă tastatură | Englez |






























