Specificații tehnice
| Caracteristici | |
| Cantitate per ambalaj | 1 buc. |
| Cantitate cartușe cerneală neagră | 1 |
| Tipul | Original |
| Culori de imprimare | Negru |
| Compatibilitate de marca | Apple |
| Tip livrare | Pachet simplu |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 42 mm |
| Adâncime | 83 mm |
| Înălţime | 26,4 mm |
| Greutate | 64 g |




