Proiectat pentru utilizatorii modelelor LaserJet Enterprise M880 şi M855 MFP, care au nevoie să menţină calitatea şi fiabilitatea optime.
Kiturile de întreţinere HP LaserJet vă garantează că imprimanta HP rămâne în stare de funcţionare şi continuă să ofere cea mai înaltă calitate posibilă a imprimării.
Kiturile de întreţinere HP LaserJet vă garantează că imprimanta HP rămâne în stare de funcţionare şi continuă să ofere cea mai înaltă calitate posibilă a imprimării.
Specificații tehnice
| Caracteristici | |
| Tipul de produs | Kit mentenanță |
| Tehnologia tipăririi | Cu laser |
| Număr de pagini imprimate | 100000 pagini |
| Ţara de origine | China |
| Compatibilitate | HP Color LaserJet Enterprise M855 (A2W77A, A2W78A, A2W79A, D7P73A), flow MFP M880 (A2W75A, A2W76A, D7P71A) |
| Segment HP | Companii |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 598 mm |
| Adâncime | 249 mm |
| Înălţime | 284 mm |
| Greutate | 6,3 kg |
| Special features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 887111440679 |
| Date logistice | |
| Produse per palet | 32 buc. |
| Straturi per palet | 4 buc. |
| Cutii ambalaj (exterior) per strat palet | 8 buc. |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84439990 |
| Greutate brută palet | 201,6 kg |
| Alte caracteristici | |
| Dimensiuni palet (L x l x H) | 1203 x 1008 x 1141 mm |
| Dimensiuni palet (L x l x H) (imperial) | 1204 x 1008,4 x 1140,5 mm (47.4 x 39.7 x 44.9") |
| În greutate de paleţi (imperial) | 201,2 kg (443.5 lbs) |
| Cod UNSPSC | 44103125 |
| Palet dimensiuni (UE) | 1203 x 1008 x 1141 mm |
| Greutate palet (EU) | 201,6 kg |



