Cartus inkjet Black Nr.953 L0S58AE Original HP Officejet Pro 8210
Cartus cerneala HP Black Nr.953 L0S58AE Original HP Officejet Pro
205,68 lei TVA inclus.
HP Cartuş de cerneală original 953 Negru, Productivitate Standard, Negru, Cerneală pe bază de pigment, 20 ml, 1 buc., 900 pagini
Disponibil pentru pre-comenzi
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Storage relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
|---|---|
| Products per master (outer) case | 40 pc(s) |
| Printing colours | Black |
| Ink type | Pigment-based ink |
| Capacitate cartuș | 21 – 50 ml |
| Culoare cartus | Black |
| Supply type | Single pack |
| Black ink type | Pigment-based ink |
| Print technology | Inkjet printing |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| HP segment | Business, Enterprise |
| Pallet net length | 120 cm |
| Black ink cartridges quantity | 1 |
| Box contents | 1 Cartridge |
| Compatibility | HP 953 ink cartridges work with: HP OfficeJet Pro 7720, 7730, 7740, 8210, 8720, 8730 |
| Pallet net height | 80 cm |
| Master (outer) case gross weight | 3.82 g |
| Black ink page yield | 900 pages |
| Black ink volume | 20 ml |
| OEM code | L0S58AE |
| Master (outer) cases per pallet layer | 11 pc(s) |
| Pallet gross weight | 271.88 g |
| Pallet net width | 123 cm |
| Pallet net weight | 271.9 kg |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 800 x 1200 x 1230 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 725184104084; (BGX) 725184104060; (BGY) 725184104077 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 725184104084, 725184104060, 725184104077 |
| Cartridge-Color | black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Operating temperature (T-T) | 5 – 35 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Weight | 72 g |
| Package height | 36 mm |
| Brand compatibility | HP |
| Layers per pallet | 6 pc(s) |
| Country of origin | China, Malaysia, Singapore |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 60 °C |
| Depth | 126 mm |
| Package depth | 126 mm |
| Width | 119 mm |
| Package width | 119 mm |
| Height | 36 mm |
| Package weight | 88 g |
| Products per pallet | 2640 pc(s) |
| Producator | HP |
| Tip cerneală neagră | Cerneală pe bază de pigment |
| Garantie | |
| Tehnologie tipărire | Imprimare cu jet de cerneală |
| Compatibilitate | Cartuşele de cerneală HP 953 funcţionează cu: HP OfficeJet Pro 7720, 7730, 7740, 8210, 8720, 8730 |
| Cantitate per ambalaj | 1 |
| Cantitate cartușe cerneală neagră | 1 |
| Volum cerneală neagră | 20 |
| Randament pagini în cerneală neagră | 900 |
| Tip consumabil | Original |
| Tipul de cartuş de cerneală | Productivitate Standard |
| Tip cerneală | Cerneală pe bază de pigment |
| Culori imprimare | Negru |
| Compatibilitate de marca | HP |
| Tip livrare | Pachet simplu |
| Cod OEM | L0S58AE |
| Ţara de origine | China, Republica Cehă, Irlanda, Singapore, Malaezia |
| Segment HP | Companii, Enterprise |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 10 – 90 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -40 – 60 |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 5 – 35 |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 10 – 90 |
| Lățime | 119 |
| Adâncime | 126 |
| Înălţime | 36 |
| Greutate | 72 |
| Lăţime de ambalaj | 119 |
| Adâncimea de ambalaj | 126 |
| Înălţime de ambalaj | 36 |
| Greutatea pachetului | 88 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 725184104084; (BGX) 725184104060; (BGY) 725184104077; (LS1) 199764693792; (LS2) 199764693808; (LS3) 199764693815 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 725184104084, 725184104060, 725184104077, 199764693792, 199764693808, 199764693815 |
| Cod UNSPSC | 44103105 |
| Conţinut pachet | 1 cartuș |
| Dimensiuni palet (L x l x H) | 800 x 1200 x 1230 |
| Produse per palet | 2640 |
| Cutii ambalaj (exterior) per palet | 66 |
| Straturi per palet | 6 |
| Cutii ambalaj (exterior) per strat palet | 11 |
| Greutate brută palet | 271,9 |
| Produse per cutie ambalaj (exterior) | 40 |
| Greutate netă cutie ambalaj (exterior) | 3,82 |
| Înălțime netă palet | 80 |
| Adâncime netă palet | 120 |
| Greutate netă palet | 271,9 |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84439990 |








