Cartus Yellow Nr.935XL C2P26AE Original HP Officejet Pro 6830 E-AIO
Cartus cerneala HP Yellow Nr.935XL C2P26AE Original HP Officejet Pro
146,82 lei TVA inclus.
HP Cartuş de cerneală original de capacitate extinsă 935XL Galben, Productivitate Înaltă (XL), Galben, Cerneală pe bază de pigment, 9,5 ml, 1 buc., 825 pagini
Disponibil pentru pre-comenzi
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Products per master (outer) case | 60 pc(s) |
|---|---|
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 80% |
| Ink type | Pigment-based ink |
| Culoare cartus | Yellow |
| Printing colours | Yellow |
| Colour ink type | Pigment-based ink |
| Colour ink cartridges quantity | 1 |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Box contents | 1 Cartridge |
| Compatibility | HP 935 ink cartridges work with: HP OfficeJet 6820 HP OfficeJet Pro 6230 |
| HP segment | Premium Home |
| Colour ink page yield | 825 pages |
| Master (outer) cases per pallet layer | 56 pc(s) |
| Pallet gross weight | 181.17 g |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1199.9 x 800.1 x 1039.9 mm (47.2 x 31.5 x 40.9) |
| Pallet weight (imperial) | 181.2 kg (399.4 lbs) |
| Master (outer) case gross weight | 2.88 kg (6.34 lbs) |
| Colour ink volume | 9.5 ml |
| OEM code | C2P26AE |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 888182031742; (BGX) 888182034651; (BGY) 888182034668 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 888182031742, 888182034651, 888182034668 |
| Cartridge-Color | color |
| Capacitate cartuș | sub 10 ml |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Weight | 30 g |
| Depth | 23 mm |
| Layers per pallet | 8 pc(s) |
| Brand compatibility | HP |
| Package weight | 40 g |
| Operating temperature (T-T) | 15 – 35 °C |
| Width | 106 mm |
| Package width | 106 mm |
| Height | 113.5 mm |
| Package depth | 23 mm |
| Package height | 113.5 mm |
| Products per pallet | 3360 pc(s) |
| Country of origin | China, Czech Republic, Ireland, Malaysia |
| Tip culoare cerneală | Cerneală pe bază de pigment |
| Storage temperature (T-T) | 0 – 45 °C |
| Compatibilitate | Cartuşele de cerneală HP 935 funcţionează cu: HP OfficeJet Pro 6230 |
| Producator | HP |
| Cantitate per ambalaj | 1 |
| Garantie | |
| Număr cartușe cerneală colorată | 1 |
| Volum cerneală color | 9,5 |
| Randament color | 825 |
| Tip consumabil | Original |
| Tipul de cartuş de cerneală | Productivitate Înaltă (XL) |
| Tip cerneală | Cerneală pe bază de pigment |
| Culori imprimare | Galben |
| Compatibilitate de marca | HP |
| Cod OEM | C2P26AE |
| Ţara de origine | China, Irlanda, Malaezia |
| Segment HP | Premium Home |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 5 – 80 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | 0 – 45 |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 15 – 35 |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 5 – 80 |
| Lățime | 106 |
| Adâncime | 23 |
| Înălţime | 113,5 |
| Greutate | 30 |
| Lăţime de ambalaj | 106 |
| Adâncimea de ambalaj | 23 |
| Înălţime de ambalaj | 113,5 |
| Greutatea pachetului | 40 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 888182031742; (BGX) 888182034651; (BGY) 888182034668 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 888182031742, 888182034651, 888182034668 |
| Cod UNSPSC | 44103105 |
| Conţinut pachet | 1 cartuş |
| Pictogramă(e) de atenționare | GHS07: Nociv |
| Declarații(e) de atenționare cu privire la afectarea sănătății | H317: Poate provoca o reacție alergică la nivelul pielii |
| Dimensiuni palet (L x l x H) | 1200 x 800 x 1040 |
| Produse per palet | 3360 |
| Cutii ambalaj (exterior) per palet | 56 |
| Straturi per palet | 8 |
| Cutii ambalaj (exterior) per strat palet | 7 |
| Greutate brută palet | 181,2 |
| Produse per cutie ambalaj (exterior) | 60 |
| Greutate netă cutie ambalaj (exterior) | 2,88 |
| Dimensiuni palet (L x l x H) (imperial) | 1199,9 x 800,1 x 1039,9 |
| În greutate de paleţi (imperial) | 181,2 |
| Greutate brută (imperial) cutie ambalaj (exterior) | 2,88 |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84439990 |




