Desktop Dell PRO Micro QCM1250, 90 Watt A/C Adapter, ENERGY STAR Qualified, EPEAT 2018 Registered (Gold), Intel(R) Core(TM) Ultra 7 265T (R) (13 TOPS NPU, 20 cores, up to 5.3GHz), 16 GB: 1 x 16 GB, DDR5, up to 5600 MT/s, non-ECC, 512GB SSD TLC, Internal WiFi Antenna, 35W Processor, Driver/APP for IRST, No Optical Drive, Intel(R) Wi-Fi 6E AX211, 2×2, 802.11ax, Bluetooth(R) wireless card , Wireless Driver, Dell Wired Mouse – MS116 – Black, Dell Wired Keyboard – KB216 – US International (QWERTY) – Black, External ports: Network port: 1 x RJ45 ethernet port (1 Gbps), USB ports: 1 x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) Type-C port, 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port with SmartPower On, 2 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) ports, 2 x USB 2.0 (480 Mbps) ports, Audio port: 1 x headset (headphone and microphone combo) port, Video port(s): 1 x HDMI 2.1 (TMDS) port, 1 x DisplayPort 1.4a (HBR3 support) port for computers shipped with Intel Core Ultra processors, 1 x DisplayPort 1.4a (HBR2 support) for computers shipped with Intel Core 300T, i3. i5 and i7 processors, Power-adapter port: 1 x 4.5 mm DC-in port, Security-cable slot: 1 x security-cable slot (for Kensington locks), 1 x padlock ring, Internal slots: M.2: 1 x M.2 2230 slot for Wi-Fi and Bluetooth combo card, 2 x M.2 2230/2280 Gen4 slots for solid-state drive, Memory slots: 2 x SODIMM slots. Memory type: DDR5, Memory speed: 4800 MT/s, 5600 MT/s, 6400 MT/s, Maximum memory configuration: 64 GB, Minimum memory configuration: 8 GB, Memory size per slot: 8 GB, 16 GB, or 32 GB, Weight: Maximum: 1.40 kg, Windows 11 Pro, 3y ProSupport and Next Business Day Onsite Service
Desktop Dell PRO Micro QCM1250, 90 Watt A/C Adapter, ENERGY
5.967,76 lei TVA inclus.
DELL Pro QCM1250, Intel Core Ultra 7, 265T, 16 Giga Bites, 512 Giga Bites, Windows 11 Pro, 64-bit
27 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Wi-Fi | Yes |
|---|---|
| Operating shock | 40 G |
| SSD capacity | 512 GB |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 95% |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| SSD form factor | M.2 |
| NVMe | Yes |
| Internal memory | 16 GB |
| Memory channels | Single-channel |
| Memory data transfer rate | 5600 MT/s |
| Market positioning | Business |
| Processor family | Intel Core Ultra 7 |
| Processor manufacturer | Intel |
| Efficient-core base frequency | 1.2 GHz |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Neural processor unit (NPU) | Intel AI Boost |
| Sparsity support | Yes |
| Windows Studio effects support | Yes |
| Maximum internal memory | 64 GB |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Total storage capacity | 512 GB |
| Storage media | SSD |
| Optical drive type | No |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Number of SSDs installed | 1 |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| On-board graphics card | Yes |
| Discrete graphics card | No |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card model | Intel Graphics |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Antenna type | 2×2 |
| WLAN controller model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| WLAN controller manufacturer | Intel |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 2.1 |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| Operating system architecture | 64-bit |
| Cable lock slot | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Operating altitude | -15.2 – 3048 m |
| Non-operating altitude | -15.2 – 10668 m |
| Non-ECC | Yes |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 5.2 GHz |
| Audio Chip | Realtek ALC3204 |
| Memory layout (slots x size) | 1 x 16 GB |
| Processor cache | 30 MB |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| On-board graphics card family | Intel Graphics |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Performance cores | 8 |
| Processor cores | 20 |
| Efficient cores | 12 |
| Processor boost frequency | 5.3 GHz |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 0 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 0 |
| Number of storage drives installed | 1 |
| Processor base power | 35 W |
| Processor threads | 20 |
| Number of processors installed | 1 |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| DisplayPort version | 1.4a |
| Display included | No |
| Placement supported | Horizontal/Vertical |
| Power supply input voltage | 100 – 240 V |
| Operating vibration | 0.26 G |
| Non-operating vibration | 1.37 G |
| Non-operating shock | 105 G |
| Power Supply | 90 W |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 4.6 GHz |
| Thunderbolt 3 ports quantity | 0 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Producător procesor | Intel |
| Serie placa video | Intel Integrated Graphics |
| Unitate optica | Nu |
| Wireless | Da |
| HDD | None |
| SSD | 512GB |
| Tip RAM | non-ECC |
| Sloturi memorie | 2 |
| Sistem Operare Desktop PC | Windows 11 Pro |
| Tip | DDR5 |
| Format desktop | MiniPC |
| Model placa video | Intel Integrated Graphics |
| Processor generation | Intel Core Ultra (Series 2) |
| AI software frameworks supported by NPU | DirectML, OpenVINO, Windows ML, ONNX RT, WebNN |
| NPU performance up to | 13 TOPs |
| GPU performance up to | 8 TOPs |
| Number of front USB ports | 2 |
| Number of rear USB ports | 4 |
| Destinat pentru | |
| Trial software | McAfee Business Protection 1-year,Microsoft Office Trial |
| Motherboard chipset | Intel Q870 |
| Placa video dedicata | N/A |
| Number of front audio ports | 1 |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR, EPEAT Climate +, EPEAT Gold |
| Total processor performance up to | 33 TOPs |
| LAN controller | Intel WGI219LM |
| Chassis type | Micro PC |
| Processor model | 265T |
| Performance-core base frequency | 1.5 GHz |
| Maximum turbo power | 112 W |
| DC-in jack | Yes |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 65 °C |
| Audio system | High Definition Audio |
| Wi-Fi standards | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Operating temperature (T-T) | 10 – 35 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Width | 36 mm |
| Height | 182 mm |
| Product type | Mini PC |
| Producătorul procesorului | Intel |
| Tip procesor | |
| Weight | 11.6 kg |
| Depth | 178 mm |
| Generație procesor | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Model procesor | 265T |
| Producator | DELL |
| Garantie | |
| Nuclee procesor | 20 |
| Fire de execuție procesor (threads) | 20 |
| Frecvență boost procesor | 5,3 |
| Nuclee performanță | 8 |
| Nuclee eficiente | 12 |
| Frecvență miez performance-core Max Turbo | 5,2 |
| Frecvență multi-miez Max Turbo | 4,6 |
| Frecvență de bază nucleu de performanță | 1,5 |
| Frecvență bază nucleu de eficiență | 1,2 |
| Memorie cache procesor | 30 |
| Tip procesor cache | Cache inteligent |
| Număr de procesoare instalate | 1 |
| Putere bază procesor | 35 |
| Putere turbo maximă | 112 |
| Unitate de procesare neurală (NPU) | Intel AI Boost |
| Sparsity support | Da |
| Suport pentru efecte Windows Studio | Da |
| Cadre date AI acceptate de NPU | DirectML, OpenVINO, Windows ML, ONNX RT, WebNN |
| Performanță totală a procesorului până la | 33 |
| Performanță NPU până la | 13 |
| Performanță GPU până la | 8 |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Maximum de memorie internă | 64 |
| Tip de memorie internă | DDR5-SDRAM |
| Amplasare memorie (sloturi x dimensiune) | 1 x 16 |
| Sloturi pentru memorii | 2x SO-DIMM |
| Non-ECC | Da |
| Canale de memorie | Cu un canal |
| Rată transfer date de memorie | 5600 |
| Capacitate totală de stocare | 512 |
| Suport media de stocare | SSD |
| De tipul de unitate optică | Nu |
| Număr de discuri de stocare instalate | 1 |
| Capacitate totală SSDs | 512 |
| Numărul de SSD-uri instalate | 1 |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| SSD de disc interfeţe | PCI Express 4.0 |
| Tip stocare | |
| Adaptor procesor grafic separat | Nu |
| Adaptor grafic la-bord | Da |
| Model adaptor grafic dedicat | Indisponibil |
| Producător placă GPU integrată | Intel |
| Placă grafică | Intel Graphics |
| Model adaptor grafic la-bord | Intel Graphics |
| Ethernet LAN | Da |
| Viteză transfer de date Ethernet LAN | 10,100,1000 |
| Tehnologia cablării | 10/100/1000Base-T(X) |
| Controler LAN | Intel WGI219LM |
| WiFi | Da |
| Standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Standarde Wi-Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Producător controler WLAN | Intel |
| Model controller WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Tipul antenei | 2×2 |
| BLUETOOTH | Da |
| Număr porturi USB 2.0 | 2 |
| Cantitate porturi USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Tip-A | 3 |
| Cantitate porturi USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Tip-B | 1 |
| HDMI | Da |
| Versiune HDMI | 2.1 |
| DisplayPort | Da |
| Versiune DisplayPort | 1.4a |
| Ethernet LAN | Da, Yes |
| Port combo caști/microfon | Da |
| Mufă jack CC-intrare | Da |
| Număr porturi USB în spate | 4 |
| Număr porturi USB în față | 2 |
| Număr porturi audio în față | 1 |
| Tip de sasiu | Micro PC |
| Plasare acceptată | Orizontal / Vertical |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Culoarea produsului | Negru |
| Poziționare pe piață | Companii |
| Chipset-ul plăcii de bază | Intel Q870 |
| Cip audio | Realtek ALC3204 |
| Sistem audio | Audio de Înaltă Definiție |
| Modulul platformei de încredere | Da |
| Tipul de produs | Mini PC |
| Versiune Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Arhitectura sistem de operare | 64-bit |
| Sistem de operare | |
| Soft de încercare | McAfee Business Protection 1-year,No Microsoft Office License included (Fed and Premier, Exception Only) |
| Sursa de alimentare | 90 |
| Sursa de alimentare tensiune de intrare | 100 – 240 |
| Sursa de alimentare de frecvenţă de intrare | 50 / 60 |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 10 – 35 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -40 – 65 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 20 – 80 |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 5 – 95 |
| Altitudinea de operare | -15,2 – 3048 |
| Altitudinea de ne-operabilitate | -15,2 – 10668 |
| Vibraţii de operare | 0,26 |
| Non-vibraţii de operare | 1,37 |
| Şoc de operare | 40 |
| Non-şoc de operare | 105 |
| Certificate de sustenabilitate | ENERGY STAR, EPEAT Climate +, EPEAT Gold |
| Lățime | 36 |
| Adâncime | 178 |
| Înălţime | 182 |
| Greutate | 1,16 |
| Amprentă de carbon totală (kg of CO2e) | 77,6 |
| Emisii de Carbon, producție (kg of CO2e) | 41,516 |
| Emisii de Carbon, logistică (kg of CO2e) | 2,1728 |
| Emisii de carbon (Consum Energetic) | 33,4456 |
| Emisii de Carbon, final ciclu de viață (kg of CO2e) | 0,54 |
| Versiune PAIA | GaBi version 1, 2024 |
| Ecran inclus | Nu |









