Plotter multifunctional Epson Surecolor SC-T5400M 36″, (Imprimare, Scanare, Copiere) format A0, 4 culori, rezolutie maxima printare 2.400 x 1.200 dpi, cerneala Epson Ultrachrome XD2, Memorie 1Gb, Limbaje de printare: ESC/P-R, HP-GL2, RTL, Ecran tactil 10.9cm, scanner integrat, scanare catre: FTP, folder, USB, email, Formate iesire: JPEG, TIFF, PDF, scanner tip CIS, viteza scanare 4.5″/sec., zoom: 25 % – 400 %, interfata: USB 3.0, Gigabit Ethernet, LAN wireless IEEE 802.11 b/g/n (WiFi 4), Wi-Fi Direct, Auto cutter, Consumabile: C13T41F240, C13T41F340, C13T41F440, C13T41F540, C13T41R240 ,C13T41R340, C13T41R440, C13T41R540, Dimensiuni: 1.385 x 750 x 1.060 mm (Lăţime x Lungime x Înălţime), Greutate: 88kg, Continut ambalaj: Cablu c.a., Drivere şi programe utile (CD), Cartuşe de cerneală individuale, Aparat principal, Stivuitor hârtie, Suport imprimantă, Ghid introductiv, Instrucţiuni de folosire (CD), Certificat de garanţie.
Plotter multifunctional Epson Surecolor SC-T5400M 36", (Imprimare, Scanare, Copiere) format
29.761,61 lei TVA inclus.
Epson SureColor SC-T5400M-MFP – 220v, 2400 x 1200 DPI, ESC/P-R, HP-GL/2, HP-RTL, Negru, 25 – 400%, 99 copii, 600 x 600 DPI
1 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
|---|---|
| Power consumption (off) | 0.25 W |
| Manual | Yes |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP |
| Power consumption (typical) | 38 W |
| Package width | 900 mm |
| Weight | 8.8 kg |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Drivers included | Yes |
| Internal memory | 1024 MB |
| Depth | 750 mm |
| Scan technology | CIS |
| Printing colours | Black |
| Direct printing | Yes |
| Borderless printing | Yes |
| Copier resize | 25 – 400% |
| Maximum number of copies | 99 copies |
| Mobile printing technologies | Apple AirPrint |
| Optical scanning resolution | 600 x 600 DPI |
| Country of origin | Indonesia |
| Print head nozzles | 800 nozzles black, 800 nozzles per colour |
| Scan to | E-mail, FTP, Network folder, USB |
| Harmonized System (HS) code | 84433210 |
| Sound pressure level (printing) | 50 dB |
| Sensor type | CIS |
| Rezolutie maxima | 2400 x 1200 DPI |
| Format imprimare | A0 |
| Numar Culori | 4 |
| Storage media | None |
| Interfata | USB + LAN + WAN |
| MAXIMUM-RESOLUTION | 2400 x 1200 DPI |
| Maximum print size | A0 (841 x 1189 mm) |
| Cut sheets | Yes |
| Media thickness | 0.8 mm |
| Page description languages | ESC/P-R, HP-GL/2, HP-RTL |
| Roll paper | Yes |
| Sound pressure level (standby) | 32 dB |
| Compatible operating systems | Mac OS X 10.6.8 or later, Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP |
| Ink drop | 4 |
| Maximum scan width | 91.4 cm |
| Scanner integrated | Yes |
| Maximum roll width | 91.4 cm |
| Height | 1060 mm |
| Maximum scan length | 30.5 m |
| Print margin cut-sheet | 3 x 3 x 20 x 3 |
| Maximum media width | 38 (153mm to 965.2mm) |
| Supported network protocols (IPv4) | TLS, SSL, IEE 802, IPSec, IPv6 |
| Security algorithms | SSL/TLS, IPSec |
| Power consumption (standby) | 13 W |
| Width | 1385 mm |
| Package depth | 1500 mm |
| Package height | 1110 mm |
| Package weight | 127.5 kg |
| Producator | EPSON |
| Direcţionarea fluidului din capul de tipărire | 800 nozzles black, 800 nozzles per colour |
| Garantie | |
| Rezoluţia maximă | 2400 x 1200 |
| Limbi pagină descriere | ESC/P-R, HP-GL/2, HP-RTL |
| Culori imprimare | Negru |
| Imprimare fără margini | Da |
| Redimensionare copiere | 25 – 400 |
| Numărul maxim de copii | 99 |
| Rezoluţia optică de scanare | 600 x 600 |
| Tehnologie de scanare | CIS |
| Scanează către | E-mail, FTP, Network folder, USB |
| Scanner integrat | Da |
| Tipul de senzor | CIS |
| Lungime scanare maximă | 30,5 |
| Lățime maximă scanare | 91,4 |
| Mărimea maximă de tipărire | A0 (841 x 1189 mm) |
| Coli tăiate | Da |
| Grosime media | 0.8 |
| Lățime maximă a rolei | 91,4 |
| Limita de printare pentru hârtia tăiată | 3 x 3 x 20 x 3 |
| Lăţimea maximă mass-media | 38" (153mm to 965.2mm) |
| Lățime tipărire fără margine | 11.81, 12.99, 15.98, 20.28, 33.11, 10" (25.4cm) Roll, 17" (43.1cm) Roll, 24" (60.9cm) Roll, 36" (91.4cm) Roll |
| Rolă de hârtie | Da |
| Imprimare directă | Da |
| Protocoale de reţea acceptate | TLS, SSL, IEE 802, IPSec, IPv6 |
| Tehnologii mobile de imprimare | Apple AirPrint |
| Algoritmi de securitate | SSL/TLS, IPSec |
| Memorie RAM | 1 GB |
| Nivel intensitate sunet (standby) | 32 |
| Nivel intensitate sunet (imprimare) | 50 |
| Ţara de origine | Indonezia |
| Consum de energie (în aşteptare) | 13 |
| Consum de energie (tipic) | 38 |
| Consum de energie (oprit) | 0,25 |
| Tensiune AC intrare | 100-240 |
| Frecvență de intrare AC | 50 – 60 |
| Sisteme de operare compatibile | Mac OS X 10.6.8 or later, Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP |
| Sisteme de operare Windows suportate | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP |
| Sisteme de operare Mac suportate | Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Lățime | 1385 |
| Adâncime | 750 |
| Înălţime | 1060 |
| Greutate | 88 |
| Lăţime de ambalaj | 900 |
| Adâncimea de ambalaj | 1500 |
| Înălţime de ambalaj | 1110 |
| Greutatea pachetului | 127,5 |
| Drivere incluse | Da |
| Manual | Da |
| Picătură de cerneală | 4 |
| Cantitate per ambalaj | 1 |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84433210 |






