Laptop Acer Aspire 17 A17-51M-75H8, 17.3 inches (43,94 cm), Acer ComfyView™ Full HD IPS Display with LED-Backlight (non-glare), 1920 x 1080, 16:9, Intel® Core™ 7 Processor 150U, 1.8 GHz base clock (Up to 5.4 GHz max. performance clock rate), 12 MB Intel® Smart Cache, 2 Performance-cores + 8 Efficient-cores / 12 Threads, -, video Intel® Graphics, RAM 16 GB LPDDR5 RAM (1 x 16 GB LPDDR5 RAM), Onboard RAM (not replaceable or expandable), SSD 1TB PCIe Gen4 NVMe Solid-State-Drive (SSD) , no ODD, No Card reader, Two built-in stereo speakers, dual built-in microphones, FHD Webcam, No LAN, WLAN Wi-Fi 6E, Bluetooth® 5.1, No Fingerprint reader, Porturi: 1x Thunderbolt™ 4 (via USB Type-C); 2x (2x Type-A Gen 1 (1x with Power-Off USB Charging)); 1x (Type-C); 1x HDMI® 2.1; 1x via USB Type-C; 1x 3.5 mm speaker/headphone/line-out (supports headsets with integrated microphone), 65W AC-power adapter, Baterie Li-Ion battery (3 cells / 53 Wh), Up to 8.5 hours (based on MobileMark® 2018 test results), Backlit keyboard, Steel Gray, Greutate 2.09 kg, Dimensiuni 402.1 x 256.5 x 17.99 mm (W x D x H), No OS (Boot-up only)
Laptop Acer Aspire 17 A17-51M-75H8, 17.3 inches (43,94 cm), Acer
3.679,05 lei TVA inclus.
5 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Microsoft-OS | No |
|---|---|
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
| NB-Format | Regular |
| Culoare | |
| Resolution | FHD |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Solid state drive | Da |
| NB-SSD-Capacity | 1TB |
| RAM | 16GB |
| Rezoluție | 1920 x 1080 |
| Producator placa video | Intel |
| USB Type-C | Da |
| HDMI | Da |
| Jack Audio | Da |
| USB 3.2 | Nu |
| Thunderbolt | Da |
| USB 3.1 | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Conectivitate: | |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Cititor Card | Nu |
| Cititor amprente | Nu |
| Tip display | IPS |
| Serie placa video | Intel Graphics |
| Model placa video | Intel Integrated Graphics |
| Tastatura iluminata | Da |
| Producător procesor | Intel |
| Camera Web | Full HD |
| Model procesor | 150U |
| NB-Screen-Size | 17.x" |
| Greutate | 2.09 kg |
| Tip placa video | |
| Destinat pentru | |
| NB-CPU | Intel Core 7 |
| Diagonala display | |
| Capacitate stocare | 1 TB |
| Copilot+ PC | N/A |
| Refresh rate | N/A |
| Tip procesor | |
| Thunderbolt 4 | 1 (via USB 4 Tip-C) |
| Sistem de operare | |
| Tehnologie de fabricatie | 10 nm Enhanced SuperFin |
| Suport DirectX 12 | Da |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Audio | HD AudioSistem Stereo |
| Boxe | 2-way |
| Parola Bios | Da |
| Cititor amprenta | Nu |
| Tastatura numerica | Da |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Business | Da |
| Rata Refresh | 60 Hz |
| Capacitate memorie RAM | 16 GB |
| Slot M.2 | Da |
| Wireless | 802.11ax (2×2) |
| USB 3.0 | 2 |
| Microfon integrat | Dual Array |
| Numar celule | 3 |
| Alimentator | 65 W |
| Layout tastatura | English |
| Format | |
| Rezolutie display | 1920 x 1080 pixeli |
| Luminozitate | 250 niti |
| Memorie maxima | 16 GB |
| Nucleu | Raptor Lake |
| Frecventa turbo max | 5.40 GHz |
| Nr. sloturi | 0 |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| Functii camera Web | 1080p |
| Cache | 12 MB Smart Cache |
| Numar thread-uri | 12 |
| Putere maxima disipata | 55 W |
| Tip SSD | M.2 PCIe |
| Tip memorie RAM | LPDDR5 |
| Kensington lock | Da |
| Procesor Grafic integrat | Intel Graphics |
| Placa Video | Intel Graphics |
| Tastatura | Acer Keyboard |
| Iesire audio | 1 x Combo |
| BLUETOOTH | 5.1 |
| Parola HDD/SSD | Da |
| Tehnologie Baterie | Li-Ion |
| DisplayPort | 1 (via USB 4 Tip-C) |
| Numar Nuclee | 10 |
| Frecventa procesor | 1.80 GHz |
| Familie Procesor | Intel Core 7 din prima serie |
| Tehnologie | |
| USB-C | 1 x USB 4 Tip-C (Thunderbolt 4 / DisplayPort / Power Delivery) |
| Dimensiuni | 402.1 x 256.5 x 17.99 mm |
| Memorie Integrata | 16 GB |
| Putere | 50 Whr |
| Producator | ACER |
| Garantie |




