Laptop Acer Aspire Go 14 AG14-72P-3001, 14 inch (35,56 cm), Acer ComfyView™ WUXGA IPS Display with LED-Backlight (non-glare), 1920 x 1200, 16:10, Intel® Core™ i3-1305U Processor, Up to 4,50 GHz Turbo-Boost, 10 MB Intel® Smart Cache, 1 Performance-cores + 4 Efficie nt-cores / 6 Threads, -, video Intel® UHD Graphics, RAM 16 GB DDR4 RAM (1 x 16 GB DDR4 RAM), Up to 32 GB DDR4 RAM (2x 16 GB soDIMM), SSD 512 GB PCIe Gen4 NVMe Solid-State-Drive (SSD) , no ODD, No Card reader, Two built-in stereo speakers, two built-in microphones, FHD Webcam, No LAN, WLAN Wi-Fi 6 (802.11 ax) with Intel® Connectivity Performance Suite, Bluetooth® 5.1, No Fingerprint reader, Porturi: 4x (2x Type-C Gen 2, 2x Type-A Gen 1); 1x HDMI® 2.1; 1x via USB Type-C; 1x 3.5 mm speaker/headphone/line-out (supports headsets with integrated microphone), 65W adapter (50% PCR-plastic), Baterie Li-Ion Battery (53 Wh), , No Backlit keyboard, Pure Silver, Greutate 1.4 kg, Dimensiuni 313.6 x 224.3 x 17.9 mm (W x D x H), No OS (Boot-up only)
Laptop Consumer Acer Aspire Go 14 AG14-72P-3001, cu procesor Intel
2.330,63 lei TVA inclus.
18 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Microsoft-OS | No |
|---|---|
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
| NB-Format | Regular |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Culoare | |
| Solid state drive | Da |
| NB-SSD-Capacity | 512GB |
| RAM | 16GB |
| Greutate | 1.40 kg |
| Producator placa video | Intel |
| USB Type-C | Da |
| USB 3.2 | Da |
| HDMI | Da |
| Jack Audio | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Rezoluție | 1920 x 1200 |
| USB 3.1 | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Cititor Card | Nu |
| Conectivitate: | |
| Cititor amprente | Nu |
| NB-Screen-Size | 14.x" |
| Resolution | WUXGA |
| Tip display | IPS |
| Producător procesor | Intel |
| Tip procesor | |
| Tastatura iluminata | Nu |
| NB-CPU | Intel-Core-i3 |
| Model procesor | 1305U |
| Tip placa video | |
| Destinat pentru | |
| Diagonala display | |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Luminozitate | N/A |
| Copilot+ PC | N/A |
| Refresh rate | N/A |
| Camera Web | FHD |
| Tehnologie de fabricatie | 10 nm Enhanced SuperFin |
| Suport DirectX 12 | Da |
| Nr. sloturi | 2 |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Audio | HD AudioSistem Stereo |
| Boxe | 2-way |
| Parola Bios | Da |
| Cititor amprenta | Nu |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Business | Da |
| Format | |
| Rezolutie display | 1920 x 1200 pixeli |
| Slot M.2 | Da |
| Wireless | 802.11ax (2×2) |
| USB 3.0 | 2 |
| Microfon integrat | Dual Array |
| Alimentator | 65 W |
| Layout tastatura | English |
| Nucleu | Raptor Lake |
| Memorie maxima | 32 GB |
| Functii camera Web | 1080p |
| Tastatura numerica | Nu |
| Nr. sloturi ocupate | 1 |
| Putere maxima disipata | 55 W |
| Kensington lock | Da |
| Placa Video | Intel Graphics |
| Iesire audio | 1 x Combo |
| BLUETOOTH | 5.1 |
| Parola HDD/SSD | Da |
| Familie Procesor | Intel Core i3 din a treisprezecea generatie |
| Cache | 10 MB Smart Cache |
| Tehnologie Baterie | Li-Ion |
| Procesor Grafic integrat | Intel UHD Graphics |
| Numar Nuclee | 5 |
| Numar thread-uri | 6 |
| USB-C | 2 x USB 3.2 Tip-C (Gen2) |
| Tip SSD | PCIe Gen4 NVMe |
| Frecventa turbo max | 4.50 GHz |
| Tehnologie | |
| Card Reader | Fara |
| Putere | 53 Wh |
| Dimensiuni | 313.6 x 224.3 x 17.9 mm |
| Capacitate memorie RAM | 16 GB |
| Sistem de operare | |
| Frecventa procesor | 4.5 GHz |
| Tip memorie RAM | DDR4 |
| Serie placa video | UHD |
| Tip memorie placa video: | Shared memory |
| Memorie Placa video: | Integrated |
| Model Placa Video Dedicata | N/A |
| Model placa video integrata | UHD Graphics |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Producator | ACER |
| Garantie |




