Laptop Acer Aspire Go 16 AG16-71P-70LN, 16 inch (40.46 cm), Acer ComfyView™ WUXGA IPS 120Hz display with LED-Backlight (non-glare), 1920 x 1200, 16:10, Intel® Core™ 7 Processor 150U, 1.8 GHz base clock (Up to 5.4 GHz max. performance clock rate), 12 MB Intel® Smart Cache, 2 Performance-cores + 8 Efficient-cores / 12 Threads, video Intel® Graphics, RAM 16 GB DDR5 RAM (2 x 8 GB DDR5 RAM), Up to 32 GB DDR5 RAM (2x 16 GB soDIMM), SSD 1TB PCIe Gen4 NVMe Solid-State-Drive (SSD) , no ODD, No Card reader, Two built-in stereo speakers, dual built-in microphones, FHD Webcam, No LAN, WLAN Wi-Fi 6 (802.11 ax) with Intel® Connectivity Performance Suite, Bluetooth® 5.1, No Fingerprint reader, Porturi: 4x (2x Type-C Gen 2, 2x Type-A Gen 1); 1x HDMI® 2.1; Displayport via USB Type-C; No Ethernet (RJ-45); 1x 3.5 mm speaker/headphone/line-out (supports headsets with integrated microphone), USB Type-C 65W power adapter (50% PCR-plastic), Baterie Li-Ion Battery (53 Wh), Up to 6 hours (based on MobileMark® 2025 test results), Backlit keyboard, Pure Silver, Greutate 1.65 kg, Dimensiuni 357.4 x 253.9 x 17.9 mm (W x D x H), No OS (Boot-up only)
Laptop Consumer Acer Aspire Go 16 AG16-71P-70LN, cu procesor Intel
3.233,82 lei TVA inclus.
30 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Microsoft-OS | No |
|---|---|
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
| NB-Format | Regular |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Culoare | |
| Solid state drive | Da |
| NB-SSD-Capacity | 1TB |
| RAM | 16GB |
| HDMI | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Cititor amprente | Nu |
| Resolution | WUXGA |
| NB-Screen-Size | 16.x" |
| Tip display | IPS |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Tastatura iluminata | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| Jack Audio | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Cititor Card | Nu |
| Producător procesor | Intel |
| Rezoluție | 1920 x 1200 |
| USB 3.2 | Nu |
| Refresh rate | 120 Hz |
| Conectivitate: | |
| Model procesor | 150U |
| USB Type-C | Da |
| Tip placa video | |
| Producator placa video | Intel |
| Destinat pentru | |
| NB-CPU | Intel Core 7 |
| Diagonala display | |
| Model placa video | Intel Iris Xe Graphics |
| Capacitate stocare | 1TB PCIe Gen4 NVMe Solid-State-Drive (SSD) |
| Luminozitate | N/A |
| Copilot+ PC | N/A |
| Tip procesor | |
| DisplayPort | 2 (via USB Tip-C) |
| Camera Web | FHD |
| Suport DirectX 12 | Da |
| Nr. sloturi | 2 |
| Nr. sloturi ocupate | 2 |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Audio | HD AudioSistem Stereo |
| Boxe | 2-way |
| Parola Bios | Da |
| Tastatura numerica | Da |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Business | Da |
| Format | |
| Rezolutie display | 1920 x 1200 pixeli |
| Slot M.2 | Da |
| USB 3.0 | 2 |
| Microfon integrat | Dual Array |
| Layout tastatura | English |
| Rata Refresh | 120 Hz |
| Nucleu | Raptor Lake |
| Memorie maxima | 32 GB |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| Functii camera Web | 1080p |
| Numar thread-uri | 12 |
| Putere maxima disipata | 55 W |
| Alimentator | 65 W via USB Tip-C |
| Procesor Grafic integrat | Intel Graphics |
| Placa Video | Intel Graphics |
| Iesire audio | 1 x Combo |
| BLUETOOTH | 5.1 |
| Parola HDD/SSD | Da |
| Tehnologie Baterie | Li-Ion |
| Numar Nuclee | 10 |
| Putere_ | 53 Whr |
| Cip AI integrat | Nu |
| Tip SSD | PCIe Gen4 NVMe |
| USB-C | 2 x USB 3.2 Tip-C (Gen2) (DisplayPort) |
| Cache | 12 MB Intel Smart Cach |
| Autonomie de lucru | Pana la 6 ore (MobileMark 2025 test results) |
| Dimensiuni | 357.4 x 253.9 x 17.9 mm |
| Frecventa turbo max | 5.40 GHz |
| Putere | 53 Whr |
| Capacitate memorie RAM | 16 GB |
| Wireless | 802.11 ax |
| Sistem de operare | |
| Greutate | 16.5 kg |
| Frecventa procesor | 5.4 GHz |
| Tehnologie de fabricatie | 10 nm Enhanced SuperFin |
| Tehnologie | |
| Card Reader | Nu |
| Familie Procesor | Intel Core 7 din prima serie |
| Tip memorie RAM | DDR5 |
| Tip memorie placa video: | Shared memory |
| Memorie Placa video: | N/A |
| Serie placa video | Intel Graphics |
| Model Placa Video Dedicata | N/A |
| Model placa video integrata | Intel Graphics |
| Producator | ACER |
| Garantie |










