Laptop Acer Aspire Lite 15 AL15-44P-R0RA, 15.6 inch (39.62 cm), Acer ComfyView™ FHD IPS Display with LED-backlight, 1920 x 1080, 16:9, AMD Ryzen™ 5 7430U Processor, 2.3 GHz base clock (up to 4.3 GHz max. boost clock), 16 MB, 6 / 12, -, video AMD Radeon™ Graphics, RAM 16 GB DDR4 RAM (1 x 16 GB DDR4 RAM), Up to 32 GB DDR5 RAM (2x 16 GB soDIMM), SSD 1TB PCIe Gen3 NVMe Solid-State-Drive (SSD) , no ODD, No Card reader, Two built-in stereo speakers, dual built-in microphones, FHD Webcam, No LAN, WLAN Wi-Fi 6 (802.11a/b/g/n/acR2+ax), Bluetooth® 5.1, No Fingerprint reader, Porturi: 3x (1x Type-C Gen 1, 2x Type-A Gen 1); 2x (1x Type-C, 1x Type-A); 1x HDMI® 1.4; 1x via USB Type-C; 1x 3.5 mm speaker/headphone/line-out (supports headsets with integrated microphone), USB Type-C 65W power adapter (50% PCR-plastic), Baterie Li-Ion Battery (58 Wh), Up to 8 hours, No Backlit keyboard, Light Silver, Greutate 1.49 kg, Dimensiuni 359.3 x 230.2 x 18.6 mm (W x D x H), No OS (Boot-up only)
Laptop Consumer Acer Aspire Lite 15 AL15-44P-R0RA, cu procesor AMD
2.622,20 lei TVA inclus.
85 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Microsoft-OS | No |
|---|---|
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
| NB-Format | Regular |
| Resolution | FHD |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Culoare | |
| Solid state drive | Da |
| NB-SSD-Capacity | 1TB |
| RAM | 16GB |
| Rezoluție | 1920 x 1080 |
| USB Type-C | Da |
| USB 3.2 | Da |
| HDMI | Da |
| Jack Audio | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| USB 3.1 | Da |
| Producator placa video | AMD |
| Touchscreen | Nu |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Cititor Card | Nu |
| Conectivitate: | |
| Cititor amprente | Nu |
| NB-Screen-Size | 15.x" |
| NB-CPU | AMD-RYZEN 5 |
| Tip display | IPS |
| Producător procesor | AMD |
| Tastatura iluminata | Nu |
| Model procesor | 7430U |
| Greutate | 1.49 kg |
| Numar Nuclee | 6 |
| Tip placa video | |
| Destinat pentru | |
| Diagonala display | |
| Capacitate stocare | 1 TB |
| Luminozitate | N/A |
| Copilot+ PC | N/A |
| Refresh rate | N/A |
| Camera Web | FHD |
| Suport DirectX 12 | Da |
| Nr. sloturi | 2 |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Audio | HD AudioSistem Stereo |
| Boxe | 2-way |
| Parola Bios | Da |
| Cititor amprenta | Nu |
| Tastatura numerica | Da |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Slot M.2 | Da |
| Wireless | 802.11ax (2×2) |
| USB 3.0 | 2 |
| Microfon integrat | Dual Array |
| Layout tastatura | English |
| Nucleu | Barcelo R |
| Procesor Grafic integrat | AMD Radeon Graphics |
| Tehnologie de fabricatie | 7 nm FinFET |
| Putere maxima disipata | 15 W |
| Format | |
| Rezolutie display | 1920 x 1080 pixeli |
| Placa Video | AMD |
| Serie video | Radeon Graphics |
| USB 2.0 | 1 |
| Memorie maxima | 32 GB |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| Functii camera Web | 1080p |
| Nr. sloturi ocupate | 1 |
| Numar thread-uri | 12 |
| Multimedia | Da |
| Alimentator | 65 W via USB Tip-C |
| Kensington lock | Da |
| Iesire audio | 1 x Combo |
| BLUETOOTH | 5.1 |
| Parola HDD/SSD | Da |
| Tehnologie Baterie | Li-Ion |
| USB-C | 2 x USB 3.2 Tip-C (Gen1) |
| Autonomie de lucru | Pana la 8 ore |
| Cache | L2 Cache: 3 MBL3 Cache: 16 MB |
| Familie Procesor | Ryzen 5 7000 Series |
| Frecventa turbo max | 4.30 GHz |
| Putere | 58 Wh |
| Tip SSD | PCIe Gen3 NVMe |
| Dimensiuni | 359.3 x 230.2 x 18.6 mm |
| Tehnologie | |
| Capacitate memorie RAM | 16 GB |
| Sistem de operare | |
| Frecventa procesor | 4.3 GHz |
| Tip memorie RAM | DDR4 |
| Serie placa video | Radeon |
| Tip memorie placa video: | Shared memory |
| Memorie Placa video: | N/A |
| Model Placa Video Dedicata | N/A |
| Model placa video integrata | AMD Radeon Graphics |
| Producator | ACER |
| Garantie |




