Laptop Acer TravelMate P2 TMP216-51-TCO-78AJ, 16 Inch (40.64cm), Acer ComfyView™ WUXGA IPS Display with LED-Backlight (non-glare), 1920 x 1200, 16:10, Intel® Core™ i7-1355U Processor, 1.70 GHz base clock (Up to 5.00 GHz Intel® Turbo Boost Max Technology), 12 MB Intel® Smart Cache, 2 Performance-cores + 8 Efficient-cores / 12 Threads, -, video Intel® Iris® Xe Graphics, RAM 16 GB DDR4 RAM (1 x 16 GB DDR4 RAM), Up to 64 GB DDR4 RAM (2x 32 GB soDIMM), SSD 1TB PCIe Gen4 NVMe Solid-State-Drive (SSD) , no ODD, MicroSD Card reader, Two built-in stereo speakers, Dual built-in microphones, FHD IR Webcam, Gigabit Ethernet, WLAN Intel® Wi-Fi 6E 802.11 ax/ac/a/b/g/n , Bluetooth® 5.2, No Fingerprint reader, Porturi: 1x Thunderbolt™ 4 (via USB Type-C); 2x Type-A Gen 1 (1x with Power-Off USB Charging); 1x (Type-C); 1x HDMI® 2.1; 1x via USB Type-C; 1x Ethernet (RJ-45); 1x speaker/headphone/line-out (supports headsets with built-in microphone), -, Baterie Li-Ion battery (3 cells / 53 Wh), Up to 13 hours (based on MobileMark® 2018 test results), Backlit keybo ard, Steel Gray, Greutate 1.87 kg, Dimensiuni 358.5 x 260 x 22.9 mm (W x D x H), No OS (Boot-up only)
Laptop Consumer Acer TravelMate P2 TMP216, cu procesor Intel Core
3.282,09 lei TVA inclus.
Acer TravelMate P2 TMP216-51-TCO-78AJ, Intel® Core™ i7, 40,6 cm (16″), 1920 x 1200 Pixel, 16 Giga Bites, 1 TB, FreeDOS
44 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Microsoft-OS | No |
|---|---|
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
| NB-Format | Regular |
| Culoare | |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Solid state drive | Da |
| NB-CPU | Intel-Core-i7 |
| NB-SSD-Capacity | 1TB |
| RAM | 16GB |
| SSD capacity | 1 TB |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| SSD form factor | M.2 |
| NVMe | Yes |
| Password protection | Yes |
| Card reader integrated | Yes |
| Total storage capacity | 1 TB |
| Internal memory | 16 GB |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Luminozitate | 250 nt |
| Producator placa video | Intel |
| USB Type-C | Da |
| HDMI | Da |
| Jack Audio | Da |
| USB 3.2 | Nu |
| Thunderbolt | Da |
| Form factor | Clamshell |
| LED backlight | Yes |
| Front camera | Yes |
| Front camera HD type | HD |
| Mobile network connection | No |
| Keyboard backlit | Yes |
| Rezoluție | 1920 x 1200 |
| USB 3.1 | Da |
| Panel type | IPS |
| Display brightness | 250 cd/m² |
| RGB colour space | NTSC |
| Colour gamut | 45% |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Processor manufacturer | Intel |
| Performance cores | 2 |
| Efficient cores | 8 |
| Processor cache | 12 MB |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processor base power | 15 W |
| Memory form factor | SO-DIMM |
| Storage media | SSD |
| Optical drive type | No |
| Number of SSDs installed | 1 |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| On-board graphics card | Yes |
| Discrete graphics card | No |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| Number of microphones | 2 |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Antenna type | 2×2 |
| WLAN controller model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| WLAN controller manufacturer | Intel |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Numeric keypad | Yes |
| Pointing device | Touchpad |
| AC adapter power | 65 W |
| Cable lock slot | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Keyboard backlit colour | White |
| Native aspect ratio | 16:10 |
| Processor boost frequency | 5 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 5 GHz |
| Total SSDs capacity | 1 TB |
| On-board graphics card model | Intel® UHD Graphics |
| Processor cores | 10 |
| Internal memory type | DDR4-SDRAM |
| Front camera resolution | 1280 x 720 pixels |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| Processor family | Intel® Core™ i7 |
| Processor model | i7-1355U |
| Processor generation | 13th gen Intel® Core™ i7 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.7 GHz |
| Processor threads | 12 |
| Maximum internal memory | 32 GB |
| Maximum turbo power | 55 W |
| Memory layout (slots x size) | 1 x 16 GB |
| Display response rise/fall | 30 ms |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Operating system installed | FreeDOS |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Conectivitate: | |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Cititor amprente | Nu |
| Cititor Card | Da |
| Resolution | WUXGA |
| Tip display | IPS |
| NB-Screen-Size | 16.x" |
| Tastatura iluminata | Da |
| Producător procesor | Intel |
| Model procesor | 1355U |
| Camera Web | HD |
| Tip procesor | |
| USB 2.0 ports quantity | 0 |
| Display surface | Matt |
| Tip placa video | |
| Display technology marketing name | ComfyView |
| Destinat pentru | |
| Diagonala display | |
| Capacitate stocare | 1 TB |
| Copilot+ PC | N/A |
| Battery capacity | 53 Wh |
| Built-in microphone | Yes |
| Touchscreen | No |
| AC adapter included | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Display diagonal | 40.6 cm (16) |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Bluetooth version | 5.1 |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Display resolution | 1920 x 1200 pixels |
| Memory slots | 2x SO-DIMM |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Product colour | Grey |
| Product type | Laptop |
| Weight | 1.87 kg |
| HD type | WUXGA |
| Battery life (max) | 13 h |
| Tehnologie de fabricatie | 10 nm Enhanced SuperFin |
| Suport DirectX 12 | Da |
| Memorie maxima | 64 GB |
| Nr. sloturi | 2 |
| RJ-45 | 1 |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Audio | HD AudioSistem Stereo |
| Parola Bios | Da |
| Cititor amprenta | Nu |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Business | Da |
| Format | |
| Rezolutie display | 1920 x 1200 pixeli |
| Placa Video | Intel |
| Rata Refresh | 60 Hz |
| Slot M.2 | Da |
| Wireless | 802.11ax (2×2) |
| USB 3.0 | 2 |
| Microfon integrat | Dual Array |
| Numar celule | 3 |
| Nucleu | Raptor Lake |
| Procesor Grafic integrat | Intel Iris Xe Graphics |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| Layout tastatura | English US |
| Tastatura numerica | Nu |
| Nr. sloturi ocupate | 1 |
| Cache | 12 MB Smart Cache |
| Numar thread-uri | 12 |
| Putere maxima disipata | 55 W |
| Serie video | Iris |
| Model video | Xe Graphics |
| Familie Procesor | Intel Core i7 din a treisprezecea generatie |
| Tip SSD | M.2 PCIe |
| Card Reader | DaMicroSD |
| Iesire audio | 1 x Combo |
| BLUETOOTH | 5.1 |
| Parola HDD/SSD | Da |
| Tehnologie Baterie | Li-Ion |
| DisplayPort | 1 (via USB 4 Tip-C) |
| Numar Nuclee | 10 |
| Retea | 1 Gbps |
| USB-C | 1 x USB 4 Tip-C (Thunderbolt 4 / Power Delivery / DisplayPort) |
| Autonomie de lucru | Pana la 13 ore |
| Frecventa turbo max | 5.00 GHz |
| Putere | 53 Whr |
| Tehnologie | |
| Alte specificatii | Unghi de vizualizare: 170 gradeNTSC: 45%Aspect ratio: 16:10 |
| Functii camera Web | 720p/30fpsTemporal Noise Reduction |
| Tehnologii Audio | DTS Audio |
| Dimensiuni | 358.5 x 260 x 19.9-22.9 mm |
| Capacitate memorie RAM | 16 GB |
| Password protection type | BIOS, HDD, Supervisor, User |
| Sistem de operare | |
| Greutate | 18.7 kg |
| Frecventa procesor | 5 GHz |
| Tip memorie RAM | DDR4 |
| Serie placa video | Iris |
| Tip memorie placa video: | Shared memory |
| Memorie Placa video: | N/A |
| Model Placa Video Dedicata | N/A |
| Model placa video integrata | Iris Xe |
| Producator | ACER |
| Garantie |

Monitor Dell 34" S3425DW LED 86.43 cm, 3440 x 1440 


