Laptop Lenovo Yoga Slim 7 14IPH11, 14″ 2.8K WQXGA+ (2880×1800) OLED 1100nits (peak) / 500nits (typical) Glossy, 100% DCI-P3, 120Hz, Eyesafe®, Dolby Vision®, Flicker Free, DisplayHDR™ True Black 1000, X-Rite®, PureSight Pro, Intel Core™ Ultra 7 355, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo up to 4.7GHz, 12MB Intel® Smart Cache; Copilot+ PC; Up to 49 TOPS, video Integrated Intel® Graphics, RAM 1x 32GB Soldered LPDDR5x-7467; Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel; 32GB soldered memory, not upgradable, SSD 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0×4 NVMe®, no ODD, No Card Reader, 4 stereo speakers, 2W x2 (woofers), 2W x2 (tweeters), optimized with Dolby Atmos®, Smart Amplifier (AMP), 5.0MP + IR with E-shutter, No Onboard Ethernet, WLAN Wi-Fi® 7, 802.11be 2×2, Bluetooth 5.4, WWAN Not Supported, No Fingerprint Reader, Porturi: 3x Thunderbolt™ 4, with USB PD 45-65W and DisplayPort™ 2.1, No Power Adapter, Baterie Integrated 70Wh, Backlit, English, Luna Grey, Greutate 1.14 kg, Dimensiuni 312 x 221 x 13.9 mm, 2-year, Courier or Carry-in; 3Y Premium Care with Onsite upgrade from 2Y Depot/CCI (CPN), Accesorii None, Windows® 11 Pro, Romanian / English
Laptop Consumer Lenovo Yoga Slim 7 14IPH11, cu procesor Intel
10.989,34 lei TVA inclus.
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
|---|---|
| NB-Format | Thin&Slim |
| Culoare | |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Solid state drive | Da |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| NB-SSD-Capacity | 1TB |
| RAM | 32GB |
| HDMI | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Cititor amprente | Nu |
| Memorie RAM | 32 GB |
| NB-CPU | ULTRA 7 |
| NB-Screen-Size | 14.x" |
| Resolution | 2.8K (2880 x 1800) |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Tastatura iluminata | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| USB 3.2 | Da |
| Cititor Card | Nu |
| Producător procesor | Intel |
| Model placa video | Intel Integrated Graphics |
| Conectivitate: | |
| Sistem de operare | |
| Thunderbolt | Da |
| Jack Audio | Nu |
| Tip procesor | |
| Refresh rate | 120 Hz |
| Tip display | OLED |
| Rezoluție | 2880 x 1800 |
| USB Type-C | Da |
| Numar Nuclee | 8 |
| Tip placa video | |
| Producator placa video | Intel |
| Destinat pentru | |
| Diagonala display | |
| Capacitate stocare | 1 TB |
| Copilot+ PC | Da |
| Suport DirectX 12 | Da |
| BLUETOOTH | 5.4 |
| Wireless | 802.11be (2×2) |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Audio | HD AudioSistem Stereo |
| Versiune OS | 64 bit |
| Sistem preinstalat | Da |
| Parola Bios | Da |
| Cititor amprenta | Nu |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Slot M.2 | Da |
| Layout tastatura | English |
| Rata Refresh | 120 Hz |
| Tehnologie | |
| Capacitate memorie RAM | 32 GB |
| Memorie maxima | 32 GB |
| Nr. sloturi | 0 |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| Boxe | 4-way |
| Tastatura numerica | Nu |
| Cache | 12 MB Smart Cache |
| Putere maxima disipata | 55 W |
| Multimedia | Da |
| Numar thread-uri | 8 |
| Memorie Integrata | 32 GB |
| Tastatura | 6-rowMultimedia FN keys |
| Cip AI integrat | Intel AI Boost |
| Rezolutie display | 2880 x 1800 pixeli |
| Frecvență | 7467 MHz |
| Thunderbolt 4 | 3 (via USB 4 Tip-C) |
| Caracteristici speciale | MIL-STD-810H military test passed |
| Procesor Grafic integrat | Intel Graphics |
| Placa Video | Intel Graphics |
| DisplayPort | 3 (via USB 4 Tip-C) |
| Parola HDD/SSD | Da |
| Frecventa turbo max | 4.70 GHz |
| Tip SSD | M.2 2242 PCIe 4.0×4 NVMe |
| Camera Web | 5.0 MP |
| Microfon integrat | Quad Array |
| Suport TPM | Firmware TPM 2.0 |
| Tehnologie Baterie | Li-Polimer |
| Caracteristici Carcasa | Elemente finisate din aluminiuSurface Treatment: Aluminium Stamping (Anodized with Sandblasting) |
| Putere boxe | 2 x 2 W (woofers)2 x 2 W (tweeters) |
| Frecventa procesor | 4.7 GHz |
| Copilot+PC | Da |
| Putere | 70 Wh |
| Alimentator | Fara alimentator |
| Model procesor | 355 |
| Greutate | 1.14 kg |
| Tip memorie RAM | LPDDR5X |
| Serie placa video | N/A |
| Tip memorie placa video: | Shared memory |
| Memorie Placa video: | N/A |
| Nucleu | Panther Lake |
| NPU TOPS | 49 TOPS |
| Tehnologie de fabricatie | 2 nm |
| Luminozitate | 1100 niti (peak)500 niti (typical) |
| USB-C | 3 x USB 4 Tip-C (Thunderbolt 4 / Power Delivery 45-65 W / DisplayPort 2.1) |
| Functii camera Web | IR cu E-shutter |
| Tehnologii Audio | Optimized with Dolby AtmosSmart Amplifier (AMP) |
| Familie Procesor | Intel Core Ultra 7 din a treia serie |
| Alte specificatii | 100% DCI-P3100% sRGB99% Adobe RGBEyesafeDolby VisionFlicker Free, DisplayHDR True Black 1000X-RitePureSight Pro |
| Dimensiuni | 312 x 221 x 13.9 mm |
| Model Placa Video Dedicata | N/A |
| Model placa video integrata | Intel Graphics |
| Producator | LENOVO |
| Garantie |
