Laptop Gaming Acer Nitro V 16 AI ANV16-42-R18P, 16 inches (40.64 cm), Acer ComfyView™ WUXGA IPS 180Hz display with LED-Backlight (non-glare), 1920 x 1200, 16:10, AMD Ryzen™ 5 240 processor, 4.3 GHz base clock (Up to 5.0 GHz max. performance clock rate), 16MB, 6 / 12, AMD Ryzen™ AI (Up to 16 TOPS), video NVIDIA® GeForce RTX™ 5060, 8GB GDDR7 VRAM, RAM 16 GB DDR5 RAM (1 x 16 GB DDR5 RAM), Up to 32 GB DDR5 RAM (2x 16 GB soDIMM), SSD 1TB PCIe Gen4 NVMe Solid-State-Drive (SSD) , no ODD, MicroSD Card reader, Two built-in stereo speakers, three built-in microphones, HD Webcam, Killer™ Ethernet E2600, WLAN Wi-Fi 6E (802.11 ax), Bluetooth® 5.3, No Fingerprint reader, Porturi: 3x (2x Type-A Gen 2 (1x with Power-Off USB Charging), 1x Type-A Gen 1); 1x (Type-C); 1x HDMI® 2.1; Displayport via USB Type-C; 1x Ethernet (RJ-45); 1x 3.5 mm speaker/headphone/line-out (supports headsets with integrated microphone), 135W power adapter (50% PCR-plastic), Baterie Li-Ion battery (4 cells / 76 Wh), Up to 7.5 hours (based on video playback test results), Backlit keyboard (amber), Shale Black, Greutate 2.44 kg, Dimensiuni 360.04 x 275.62 x 24.50 mm (W x D x H), No OS (Boot-up only)
Laptop Gaming Acer Nitro V 16 AI ANV16-42-R18P, cu procesor
5.578,35 lei TVA inclus.
19 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Microsoft-OS | No |
|---|---|
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
| NB-Format | Regular |
| Culoare | |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Solid state drive | Da |
| Gaming | Da |
| NB-SSD-Capacity | 1TB |
| RAM | 16GB |
| HDMI | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Cititor amprente | Nu |
| NB-CPU | AMD-RYZEN 5 |
| Resolution | WUXGA |
| NB-Screen-Size | 16.x" |
| Tip display | IPS |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Conectivitate: | |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Tastatura iluminata | Da |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Cititor Card | Da |
| Rezoluție | 1920 x 1200 |
| Camera Web | HD |
| Producător procesor | AMD |
| Refresh rate | 180 Hz |
| USB Type-C | Da |
| G-Sync | Da |
| Numar Nuclee | 6 |
| Tip memorie video | GDDR7 |
| Tip placa video | |
| Destinat pentru | |
| Diagonala display | |
| Capacitate stocare | 1TB PCIe Gen4 NVMe Solid-State-Drive (SSD) |
| Luminozitate | N/A |
| NB-Gaming-VGA | RTX 5060 |
| Model placa video | RTX 5060 |
| Greutate | 2.44 kg |
| Copilot+ PC | N/A |
| Producator placa video | nVidia |
| Model procesor | 240 |
| Serie video | GeForce |
| BLUETOOTH | 5.3 |
| Placa Video | nVidia |
| Suport DirectX 12 | Da |
| Nr. sloturi | 2 |
| RJ-45 | 1 |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Audio | HD AudioSistem Stereo |
| Boxe | 2-way |
| Parola Bios | Da |
| Cititor amprenta | Nu |
| Tastatura numerica | Da |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Format | |
| Rezolutie display | 1920 x 1200 pixeli |
| Slot M.2 | Da |
| Wireless | 802.11ax (2×2) |
| Layout tastatura | English |
| USB 3.0 | 1 |
| Memorie maxima | 32 GB |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| Nr. sloturi ocupate | 1 |
| Numar thread-uri | 12 |
| Capacitate memorie video | 8 GB |
| Functii camera Web | 720p |
| USB 3.1 | 2 |
| DisplayPort | 1 (via USB Tip-C) |
| Putere maxima disipata | 54 W |
| Alimentator | 135 W |
| Iesire audio | 1 x Combo |
| Parola HDD/SSD | Da |
| Tehnologie Baterie | Li-Ion |
| Numar celule | 4 |
| Microfon integrat | Triple Array |
| Retea | 1 Gbps |
| Nucleu | Hawk Point |
| Tehnologie de fabricatie | 4 nm FinFET |
| Cache | 6 MB Cache L216 MB Cache L3 |
| Procesor Grafic integrat | AMD Radeon 760M |
| Tehnologie | |
| Card Reader | Da, MicroSD |
| Model video | RTX 5060 |
| Tip SSD | PCIe Gen4 NVMe |
| Putere_ | 76 Whr |
| Familie Procesor | Ryzen 5 200 Series |
| Rata Refresh | 180 Hz |
| USB-C | 1 x USB 3.2 Tip-C (Gen1) (Power Delivery / DisplayPort) |
| Dimensiuni | 360.04 x 275.62 x 24.50 mm |
| Frecventa turbo max | 4.30 GHz |
| Putere | 76 Whr |
| Capacitate memorie RAM | 16 GB |
| Sistem de operare | |
| Frecventa procesor | 5.0 GHz |
| Cip AI integrat | AMD Ryzen AI, up to 16 TOPS |
| Tip memorie RAM | DDR5 |
| Serie placa video | GeForce |
| Tip memorie placa video: | GDDR7 |
| Memorie Placa video: | 8GB |
| Model Placa Video Dedicata | RTX 5060 |
| Model placa video integrata | 760M |
| Producator | ACER |
| Garantie |










