Laptop Gaming Acer Nitro V 16S AI ANV16S-41-R7QH, 16 inch (40.46 cm), Acer ComfyView™ WUXGA IPS 180Hz display with LED backlight and 100% sRGB (matt), -, 16:10, AMD Ryzen™ 7 260 processor, 3.8 GHz base clock (Up to 5.1 GHz max. performance clock rate), 16MB, 8 / 16, AMD Ryzen™ AI (Up to 16 TOPS), video NVIDIA® GeForce RTX™ 5060, 8GB GDDR7 VRAM, RAM 16 GB DDR5 RAM (1 x 16 GB DDR5 RAM), Up to 32 GB DDR5 RAM (2x 16 GB soDIMM), SSD 1TB PCIe Gen4 NVMe Solid-State-Drive (SSD) , no ODD, MicroSD Card reader, Two built-in stereo speakers, dual built-in microphones, HD Webcam, Killer™ Ethernet E2600, WLAN Wi-Fi 6E (802.11 ax), Bluetooth® 5.3, No Fingerprint reader, Porturi: 3x (1x Type-A Gen 1, 2x Type-A Gen 2 (1x with Power OFF USB Charging), 1x (Type-C), 1x HDMI® 2.1, Displayport via USB Type-C, 1x Ethernet (RJ-45), 1x 3.5 mm speaker/headphone/line-out (supports headsets with integrated microphone), 135W power adapter (50% PCR-plastic), Baterie Li-Ion battery (4 cells / 76 Wh), Up to 6 hours, Yes (RBG backlight), Obsidian Black, Greutate 2.1 kg, Dimensiuni 357.7 x 264 x 19.95 mm (W x D x H), No OS (Boot-up only)
Laptop Gaming Acer Nitro V 16S AI, cu procesor Ryzen
6.325,89 lei TVA inclus.
45 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Microsoft-OS | No |
|---|---|
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
| NB-Format | Regular |
| Culoare | |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Solid state drive | Da |
| Gaming | Da |
| NB-SSD-Capacity | 1TB |
| RAM | 16GB |
| HDMI | Da |
| Greutate | 2.1 – 2.5 kg |
| Touchscreen | Nu |
| Cititor amprente | Nu |
| Resolution | WUXGA |
| NB-CPU | AMD-RYZEN 7 |
| NB-Screen-Size | 16.x" |
| Tip display | IPS |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Conectivitate: | |
| Conectivitate celulara | Fara |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Cititor Card | Da |
| Rezoluție | 1920 x 1200 |
| Camera Web | HD |
| USB 3.1 | Da |
| Producător procesor | AMD |
| Refresh rate | 180 Hz |
| USB Type-C | Da |
| G-Sync | Da |
| Numar Nuclee | 8 |
| Tip memorie video | GDDR7 |
| Tip placa video | |
| Destinat pentru | |
| Diagonala display | |
| Capacitate stocare | 1TB PCIe Gen4 NVMe Solid-State-Drive (SSD) |
| Luminozitate | N/A |
| NB-Gaming-VGA | RTX 5060 |
| Model placa video | RTX 5060 |
| Copilot+ PC | N/A |
| Producator placa video | nVidia |
| Model procesor | 260 |
| Tip procesor | |
| Serie video | GeForce |
| BLUETOOTH | 5.3 |
| Sistem de operare | |
| Dual Cooling Fans | Da |
| Placa Video | nVidia |
| Suport DirectX 12 | Da |
| Nr. sloturi | 2 |
| USB 3.0 | 3 |
| RJ-45 | 1 |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Audio | HD AudioSistem Stereo |
| Boxe | 2-way |
| Parola Bios | Da |
| Parola HDD | Da |
| Cititor amprenta | Nu |
| Tastatura numerica | Da |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Format | |
| Rezolutie display | 1920 x 1200 pixeli |
| Capacitate memorie RAM | 16 GB |
| Slot M.2 | Da |
| Wireless | 802.11ax (2×2) |
| Microfon integrat | Dual Array |
| Layout tastatura | English |
| Numar thread-uri | 16 |
| Memorie maxima | 32 GB |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| Nr. sloturi ocupate | 1 |
| Tehnologie | |
| Capacitate memorie video | 8 GB |
| Functii camera Web | 720p |
| DisplayPort | 1 (via USB Tip-C) |
| Putere maxima disipata | 54 W |
| Tastatura iluminata | Da, RGB |
| Alimentator | 135 W |
| Iesire audio | 1 x Combo |
| Tehnologie Baterie | Li-Ion |
| Numar celule | 4 |
| Nucleu | Hawk Point |
| Cache | 8 MB Cache L216 MB Cache L3 |
| Cip AI integrat | AMD Ryzen AI |
| Tehnologie de fabricatie | 4 nm FinFET |
| Alte specificatii | 100% sRGB |
| Retea | 2.5 Gbps |
| Card Reader | Da, MicroSD |
| Model video | RTX 5060 |
| Tip SSD | PCIe Gen4 NVMe |
| Rata Refresh | 180 Hz |
| Familie Procesor | Ryzen 7 200 Series |
| Procesor Grafic integrat | AMD Radeon 780M |
| USB-C | 1 x USB 3.2 Tip-C (Gen2) (Power Delivery / DisplayPort) |
| Frecventa turbo max | 5.10 GHz |
| Putere | 76 Whr |
| Dimensiuni | 357.7 x 264 x 19.95 mm |
| Frecventa procesor | 5.1 GHz |
| Tip memorie RAM | DDR5 |
| Serie placa video | GeForce |
| Tip memorie placa video: | GDDR7 |
| Memorie Placa video: | 8GB |
| Model Placa Video Dedicata | RTX 5060 |
| Model placa video integrata | 780M |
| Producator | ACER |
| Garantie |










