Laptop Gaming Alienware 18 Area-51 AA18250, 18″ WQXGA (2560 x 1600) 300Hz, 3ms, 100% DCI-P3, 500 nits, NVIDIA G-SYNC and Advanced Optimus, FHD Camera, Intel(R) Core(TM) Ultra 9 Processor 275HX (24 cores, 36MB Total Cache, 2.7GHz to 5.4GHz), NVIDIA(R) GeForce RTX(TM) 5090, 24GB GDDR7, 64GB, 2x32GB, DDR5, 6400MT/s, 4TB (2x2TB) RAID 0 M.2 PCIe Gen4 NVMe SSD, Intel(R) Killer Wi-Fi 7 BE1750, 2×2, 320MHz, 802.11be, MU- MIMO, Bluetooth 5.4 wireless card, 360W Small Form Factor Adapter, 6- Cell Battery, 96 Whr (Integrated), English US per-key AlienFX RGB keyboard, External ports: Network port: 1 x RJ45 ethernet port (5 Gbps), USB ports: 2 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) ports, 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port with PowerShare, 2 x Thunderbolt 5 (80 Gbps) with DisplayPort Alt Mode/USB Type-C/USB4/Power Delivery, Audio port: 1 x Universal Audio Jack, Video ports: 1 x HDMI 2.1 port, Media-card reader: 1 x SD-card slot, Power-adapter port: 1 x 7.4 mm barrel, Internal slots: M.2: 1 x M.2 2230 or three 2280 solid state drive slots, Dimensions: Front height: 24.72 mm (0.95 in.), Peak height: 30.50 mm (1.20 in.), Width: 410 mm (16.14 in.), Depth: 320 mm (12.59 in.), Weight: Minimum: 4.12 kg (9.07 lb), Maximum: 4.34 kg (9.56 lb), Windows 11 Pro, 3Y Alienware Care Onsite Service, Activate Microsoft 365 – 30 Day Trial.
Laptop Gaming Dell Alienware 18 Area-51, cu procesor Intel Core
35.824,03 lei TVA inclus.
3 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Solid state drive | Da |
|---|---|
| Gaming | Da |
| USB Type-C | Da |
| USB 3.2 | Da |
| HDMI | Da |
| Jack Audio | Da |
| Rezoluție | 2560 x 1600 |
| Thunderbolt | Da |
| Producator placa video | nVidia |
| USB 3.1 | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Memorie RAM | 64 GB |
| Conectivitate: | |
| Cititor amprente | Nu |
| Cititor Card | Da |
| Refresh rate | 300 Hz |
| Tip display | IPS |
| Tastatura iluminata | Da |
| Producător procesor | Intel |
| Sistem de operare | |
| Camera Web | Full HD |
| Tip procesor | |
| G-Sync | Da |
| Tip memorie video | GDDR7 |
| Tip placa video | |
| Destinat pentru | |
| Diagonala display | |
| Numar Nuclee | 24 |
| Capacitate stocare | 4 TB |
| Copilot+ PC | N/A |
| Model procesor | 275HX |
| Serie video | GeForce |
| DisplayPort | 2 (via USB Tip-C) |
| Tehnologie | |
| Format | |
| Rezolutie display | 2560 x 1600 pixeli |
| Placa Video | nVidia |
| Suport DirectX 12 | Da |
| Capacitate memorie RAM | 64 GB |
| Memorie maxima | 64 GB |
| Nr. sloturi | 2 |
| Nr. sloturi ocupate | 2 |
| BLUETOOTH | 5.4 |
| Wireless | 802.11be (2×2) |
| USB 3.0 | 3 |
| RJ-45 | 1 |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Microfon integrat | Digital-array |
| Audio | HD AudioSistem Stereo |
| Versiune OS | 64 bit |
| Sistem preinstalat | Da |
| Tehnologie Baterie | Lithium-ion |
| Numar celule | 6 |
| Parola Bios | Da |
| Cititor amprenta | Nu |
| Tastatura numerica | Da |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Slot M.2 | Da |
| Card Reader | SD |
| Frecventa turbo max | 5.40 GHz |
| Boxe | 4-way |
| Layout tastatura | English US |
| Luminozitate | 500 niti |
| Numar thread-uri | 24 |
| Cip AI integrat | Intel AI Boost |
| Procesor Grafic integrat | Intel Graphics |
| Frecvență | 6400 MHz |
| Functii camera Web | IR |
| Parola HDD/SSD | Da |
| Rata Refresh | 300 Hz |
| Capacitate SSD | 2 x 2 TB |
| Tehnologie de fabricatie | 3 nm |
| Familie Procesor | Intel Core Ultra 9 din a doua serie |
| Putere maxima disipata | 160 W |
| Model video | RTX 5090 |
| Capacitate memorie video | 24 GB |
| Cache | 36 MB |
| Alte specificatii | Timp de raspuns 3 msComfortView+Advanced Optimus |
| USB-C | 2x USB 4 v2 Tip-C (Thunderbolt 5 / Power Delivery / DisplayPort) |
| Thunderbolt 5 | 2 (via USB Tip C) |
| Putere boxe | 4 x 2.5 W |
| Tehnologii Audio | Dolby AtmosIntelliGo |
| Alimentator | 360 W SFF |
| Culoare | |
| Suport TPM | Da, 2.0 |
| Tastatura | Per-key AlienFX RGB |
| Quad Cooling Fans | DaAlienware Cryo-tech |
| Retea | 5 Gbps |
| Greutate | 4.34 kg |
| Dimensiuni | 410 x 320 x 24.32 mm |
| Tip SSD | M.2 PCIe x4 NVMe |
| Nucleu | Arrow lake |
| Iesire audio | 1 x Combo |
| Putere | 96 Whr |
| Frecventa procesor | 5.4 GHz |
| NPU TOPS | 13 TOPS |
| Tip memorie RAM | DDR5 |
| Serie placa video | GeForce |
| Tip memorie placa video: | GDDR7 |
| Memorie Placa video: | 24GB |
| Copilot+PC | Nu |
| Model Placa Video Dedicata | RTX 5090 |
| Model placa video integrata | Intel Graphics |
| Producator | DELL |
| Garantie |




