Notebook GIGABYTE 3VHK3EEC93SD, panel 18″ WQXGA 165Hz (100% sRGB), ,NVIDIA GeForce RTX 5060, AMD Ryzen 7 260, VRAM GDDR7 8G, RAM DDR5 5600 16GB*1, 512G SSD Gen4, WiFi RTL8852CE, DOS
Laptop Gaming GIGABYTE A18, cu procesor AMD Ryzen 7 260,
6.632,71 lei TVA inclus.
15 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| NB-Format | Regular |
|---|---|
| Culoare | |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Solid state drive | Da |
| Gaming | Da |
| Microsoft-OS | WIN 11 HOME |
| NB-SSD-Capacity | 1TB |
| RAM | 16GB |
| HDMI | Da |
| DisplayPort | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Cititor amprente | Nu |
| NB-CPU | AMD-RYZEN 7 |
| NB-Screen-Size | 16.x" |
| Tip display | IPS |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Conectivitate: | |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Tastatura iluminata | Da |
| Jack Audio | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Cititor Card | Nu |
| Rezoluție | 2560 x 1600 |
| Refresh rate | 165 Hz |
| USB 3.2 | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Numar Nuclee | 8 |
| Tip memorie video | GDDR7 |
| Tip placa video | |
| Destinat pentru | |
| Diagonala display | |
| NB-Gaming-VGA | RTX 5060 |
| Copilot+ PC | N/A |
| Producator placa video | nVidia |
| Model procesor | 260 |
| Frecvență | 5600 MHz |
| Capacitate stocare | 512G SSD Gen4 |
| Serie video | GeForce |
| Luminozitate | 300 niti |
| Format | |
| Placa Video | nVidia |
| Suport DirectX 12 | Da |
| Memorie maxima | 64 GB |
| Nr. sloturi | 2 |
| Iesire audio | 1x Combo |
| RJ-45 | 1 |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Audio | HD AudioSistem Stereo |
| Boxe | 2-way |
| Parola Bios | Da |
| Cititor amprenta | Nu |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Capacitate memorie RAM | 16 GB |
| Slot M.2 | Da |
| Retea | 10/100/1000 Mbps |
| USB 3.0 | 2 |
| Tehnologii Audio | Dolby Atmos |
| Layout tastatura | English |
| Numar thread-uri | 16 |
| USB 2.0 | 1 |
| Microfon integrat | Da |
| Functii camera Web | 1080p |
| Tastatura numerica | Nu |
| Nr. sloturi ocupate | 1 |
| Tehnologie | |
| Tip SSD | M.2 PCIe |
| Capacitate memorie video | 8 GB |
| Putere boxe | 2 x 2 W |
| BLUETOOTH | 5.2 |
| Suport TPM | Da (Firmware TPM) |
| Tastatura | 1-zone RGB Backlit Keyboard |
| Alimentator | 150 W |
| Parola HDD/SSD | Da |
| Rata Refresh | 165 Hz |
| Tehnologie de fabricatie | 4 nm |
| Wireless | 802.11 ax |
| Nucleu | Hawk Point |
| Cip AI integrat | AMD Ryzen AI |
| Putere maxima disipata | 45 W |
| Model video | RTX 5060 |
| Familie Procesor | Ryzen 7 200 Series |
| Frecventa turbo max | 5,1 GHz |
| Cache | Cache L2: 8 MBCache L3: 16 MB |
| Procesor Grafic integrat | AMD Radeon 780M |
| USB-C | 1 x USB 3.2 Type C (Gen 1) cu DisplayPort 1.4 si Power Delivery 3.0 |
| Greutate | 2.8 kg |
| Dimensiuni | 404 x 293 x 25 mm |
| Putere | 76 Whr |
| USB 3.1 | N/A |
| Sistem de operare | |
| Tehnologie Baterie | Li-Polymer |
| Frecventa procesor | 5.1 GHz |
| Camera Web | N/A |
| Producător procesor | AMD |
| Tip memorie RAM | DDR5 |
| Serie placa video | GeForce |
| Tip memorie placa video: | GDDR7 |
| Memorie Placa video: | 8GB |
| Model Placa Video Dedicata | RTX 5060 |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Model placa video integrata | N/A |
| Producator | GIGABYTE |
| Garantie |



