Laptop Lenovo Gaming LOQ 15ARP10E, 15.6″ FHD (1920×1080) IPS 300nits Anti-glare, 100% sRGB, 144Hz, FreeSync™, AMD Ryzen™ 7 170 (8C / 16T, 3.2 / 4.75GHz, 4MB L2 / 16MB L3), video NVIDIA® GeForce RTX™ 4050 6GB GDDR6, Boost Clock 1605MHz, TGP 65W, 194 AI TOPS, RAM 1x 16GB SODIMM DDR5-4800; Two DDR5 SODIMM slots, dual-channel capable; Up to 16GB DDR5-4800 offering, SSD 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0×4 NVMe®, no ODD, 3-in-1 Card Reader, Stereo speakers, 2W x2, optimized with Nahimic Audio, HD 720p with Privacy Shutter, 100/1000M (RJ-45), WLAN Wi-Fi® 6, 802.11ax 2×2, Bluetooth 5.3, WWAN Not Supported, No Fingerprint Reader, Porturi: 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1); 1x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), with PD 3.0; 1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x Ethernet (RJ-45); 1x Card reader; 1x Slim tip Power connector, 135W Slim Tip (3-pin), Baterie Integrated 57.5Wh, White Backlit, English, Luna Grey, Greutate 1.8 kg, Dimensiuni 359.2 x 236 x 19.9-22.95 mm, 2-year, Courier or Carry-in; 3Y Courier/Carry in from 2Y Courier/Carry in (CPN), Accesorii None, Free DOS
Laptop Gaming Lenovo LOQ 15ARP10E, cu procesor AMD Ryzen 7
4.505,22 lei TVA inclus.
1 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Microsoft-OS | No |
|---|---|
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
| NB-Format | Regular |
| Culoare | |
| Resolution | FHD |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Solid state drive | Da |
| Gaming | Da |
| NB-SSD-Capacity | 512GB |
| RAM | 16GB |
| NB-Gaming-VGA | RTX 4050 |
| Greutate | 1.6 – 2.0 kg |
| HDMI | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Cititor amprente | Nu |
| NB-Screen-Size | 15.x" |
| NB-CPU | AMD-RYZEN 7 |
| Rezoluție | 1920 x 1080 |
| Tip display | IPS |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Conectivitate celulara | Fara |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Cititor Card | Da |
| DisplayPort | Nu |
| Camera Web | HD |
| Conectivitate: | |
| USB 3.1 | Da |
| Producător procesor | AMD |
| Model placa video | RTX 4050 |
| Refresh rate | 144 Hz |
| USB Type-C | Da |
| Numar Nuclee | 8 |
| Tip memorie video | GDDR6 |
| Tip placa video | |
| Destinat pentru | |
| Diagonala display | |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Copilot+ PC | N/A |
| Producator placa video | nVidia |
| Serie video | GeForce |
| Luminozitate | 300 niti |
| Sistem de operare | |
| Dual Cooling Fans | Da |
| Placa Video | nVidia |
| Suport DirectX 12 | Da |
| Nr. sloturi | 2 |
| RJ-45 | 1 |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Audio | HD AudioSistem Stereo |
| Boxe | 2-way |
| Parola Bios | Da |
| Cititor amprenta | Nu |
| Tastatura numerica | Da |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Capacitate memorie RAM | 16 GB |
| Slot M.2 | Da |
| Wireless | 802.11ax (2×2) |
| USB 3.0 | 2 |
| Microfon integrat | Dual Array |
| Layout tastatura | English |
| Numar thread-uri | 16 |
| Format | |
| Rezolutie display | 1920 x 1080 pixeli |
| Memorie maxima | 16 GB |
| Nr. sloturi ocupate | 1 |
| Tehnologie | |
| Frecvență | 4800 MHz |
| Putere boxe | 2 x 2 W |
| Rata Refresh | 144 Hz |
| BLUETOOTH | 5.2 |
| Tastatura | 6-rowMultimedia FN keys |
| Model video | RTX 4050 |
| Capacitate memorie video | 6 GB |
| Putere maxima disipata | 54 W |
| Tehnologie de fabricatie | 6 nm FinFET |
| Iesire audio | 1 x Combo |
| Parola HDD/SSD | Da |
| Functii camera Web | 720p cu privacy shutter |
| Tip SSD | M.2 2242 PCIe 4.0×4 NVMe |
| Retea | 1 Gbps |
| Alte specificatii | 100% sRGB |
| USB-C | 1 x USB 3.2 Tip-C (Gen1) |
| Frecventa turbo max | 4.75 GHz |
| Procesor Grafic integrat | AMD Radeon 680M Graphics |
| Card Reader | Da, 3-in-1 |
| Tehnologie Baterie | Li-Polimer |
| Tastatura iluminata | Da, White |
| Tehnologii Audio | Optimized with Nahimic Audio |
| Alimentator | 135W Slim Tip (3-pin) |
| Suport TPM | Microsoft Pluton TPM 2.0 |
| Putere | 57.5 Wh |
| Dimensiuni | 359.2 x 236 x 19.9-22.95 mm |
| Caracteristici Carcasa | Elemente finisate din plasticSurface Treatment: IMR (In-Mold Decoration by Roller) |
| Caracteristici speciale | AI Chip: LA1 |
| Cache | L2 Cache: 4 MBL3 Cache: 16 MB |
| Frecventa procesor | 4.75 GHz |
| Model procesor | 170 |
| Nucleu | Rembrandt |
| Tip memorie RAM | DDR5 |
| Serie placa video | GeForce |
| Tip memorie placa video: | GDDR6 |
| Memorie Placa video: | 6GB |
| Familie Procesor | AMD Ryzen 7 100 Series |
| Model Placa Video Dedicata | RTX 4050 |
| Model placa video integrata | 680M |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Producator | LENOVO |
| Garantie |
