Laptop Lenovo IdeaPad Slim 5 14AGP11, 14″ WUXGA (1920×1200) OLED 400nits Glossy, 100% DCI-P3, 60Hz, DisplayHDR™ True Black 500, AMD Ryzen™ AI 5 430 (4C / 8T, 2.0 / 4.5GHz, 4MB L2 / 8MB L3); Copilot+ PC; Integrated AMD Ryzen™ AI, up to 50 TOPS, video Integrated AMD Radeon™ 840M Graphics, RAM 2x 8GB SODIMM DDR5-5600; Two DDR5 SODIMM slots, dual-channel capable; Up to 32GB DDR5-5600 offering, SSD 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0×4 NVMe®, no ODD, microSD Card Reader, Stereo speakers, 2W x2, optimized with Dolby Audio™, FHD 1080p + IR with Privacy Shutter, ToF Sensor, No Onboard Ethernet, WLAN Wi-Fi® 7, 802.11be 2×2, Bluetooth 5.4, WWAN Not Supported, No Fingerprint Reader, Porturi: 1x USB-A (USB 5Gbps), Always On; 1x USB-A (USB 5Gbps); 2x USB-C® (USB 10Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 1.4; 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x microSD card reader, No Power Adapter, Baterie Integrated 60Wh, Backlit, English, Breeze Moss, Greutate 1.37 kg, Dimensiuni 313.4 x 222 x 16.9 mm, 2-year, Courier or Carry-in; 3Y Courier/Carry in from 2Y Courier/Carry in (CPN), Accesorii None, Free DOS
Laptop Lenovo IdeaPad Slim 5 14AGP11, 14" WUXGA (1920×1200) OLED
5.029,79 lei TVA inclus.
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Tip placa video | |
|---|---|
| Tastatura iluminata | Da |
| USB Type-C | Da |
| USB 3.2 | Da |
| HDMI | Da |
| Jack Audio | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| DisplayPort | Da |
| Luminozitate | 400 nt |
| Rezoluție | 1920 x 1200 |
| USB 3.1 | Da |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio |
| Microphone | 2x, Array |
| Bundled software | None |
| Other Security | Camera privacy shutter |
| Operating System | None |
| Security Chip | Firmware TPM 2.0 Enabled |
| Producator placa video | AMD |
| Camera | FHD 1080p + IR with Privacy Shutter, ToF Sensor |
| Max Memory | Up to 32GB DDR5-5600 offering |
| Other Certifications | TÜV Rheinland® Low Blue Light (Hardware Solution) |
| Card Reader | microSD Card Reader |
| Speakers | Stereo speakers, 2W x2, optimized with Dolby Audio™ |
| Touchpad | Buttonless Mylar® surface multi-touch touchpad, supports Precision TouchPad (PTP), 75 x 120 mm (2.95 x 4.72 inches) |
| Surface Treatment | Anodizing Sandblasting |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi® 7, 802.11be 2×2 + BT5.4 |
| AI PC Category | Copilot+ PC |
| Chipset | AMD SoC Platform |
| Storage | 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0×4 NVMe® |
| Keyboard | Backlit, English |
| Case Material | Aluminium (Top), Aluminium (Bottom) |
| Mil-Spec Test | MIL-STD-810H military test passed (21 test items) |
| Ethernet | No Onboard Ethernet |
| Base Warranty | 2-year, Courier or Carry-in |
| Bundled Accessories | None |
| Touchscreen | Nu |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Memorie RAM | 16 GB |
| BLUETOOTH | Da |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Conectivitate: | |
| Cititor amprente | Nu |
| Camera Web | Full HD |
| Cititor Card | Da |
| Sistem de operare | |
| Producător procesor | AMD |
| Tip display | OLED |
| NPU | Integrated AMD Ryzen™ AI, up to 50 TOPS |
| Pen | Pen Not Supported |
| Green Certifications | ErP Lot 6/26 |
| Dimensions (WxDxH) | 313.4 x 222 x 16.9 mm (12.34 x 8.74 x 0.67 inches) |
| Destinat pentru | |
| Diagonala display | |
| Graphics | Integrated AMD Radeon™ 840M Graphics |
| Capacitate stocare | 1 TB |
| Battery | 60Wh |
| Copilot+ PC | Da |
| Tip procesor | |
| Memory slots | Two DDR5 SODIMM slots, dual-channel capable |
| Frecventa procesor | 4.5 GHz |
| WWAN | WWAN Not Supported |
| Fingerprint reader | No fingerprint reader |
| Tip memorie RAM | DDR5 |
| Serie placa video | Radeon |
| Tip memorie placa video: | Shared memory |
| Memorie Placa video: | Integrated |
| Power Adapter | No Power Adapter |
| Memory | 2x 8GB SODIMM DDR5-5600 |
| Max Storage Support | Up to two drives, 2x M.2 SSD • M.2 2242 SSD up to 1TB |
| Standard Ports | 1x USB-A (USB 5Gbps), Always On |
| Included Upgrade | 3Y Courier/Carry in from 2Y Courier/Carry in (CPN) |
| Screen-to-Body Ratio | 90% AAR (active area ratio) |
| Weight | Starting at 1.37 kg (3.02 lbs) |
| Case Color | Breeze Moss |
| Display | 14 WUXGA (1920×1200) OLED 400nits Glossy, 100% DCI-P3, 60Hz, DisplayHDR™ True Black 500 |
| Model procesor | 430 |
| Processor | AMD Ryzen™ AI 5 430 (4C / 8T, 2.0 / 4.5GHz, 4MB L2 / 8MB L3) |
| Storage Slot | Models with Ryzen™ AI 5 430 / 435, Ryzen™ AI 7 445 processor: two M.2 slots • One M.2 2242 PCIe® 4.0 x4 slot • One M.2 2280 PCIe® 4.0 x2 slot |
| Producator | LENOVO |
| Garantie |
