Laptop HP 255R G10, 15.6 inch FHD (1920×1080) Anti-Glare LED SVA Narrow Bazel uslim 250 nits, AMD Ryzen 5 7535U 6-Core (2.9GHz, up to 4.55GHz, 16MB), video integrat AMD Radeon Graphics, RAM 16GB DDR5 4800MHz (1x16GB), SSD 512GB PCIe NVMe, no ODD, Boxe stereo integrate, Webcam HD, WLAN Realtek 8852BE-VT Wi-Fi 6, Bluetooth 5.4, Porturi: 2x Type-A 5Gbps/ 1x Type-C 10Gbps (USB Power Delivery, DP 1.4, HDMI1.4 out, HP Sleep&Charge) / 1x HDMI v1.4b/ 1x headphone/microphone, adaptor 45W, Baterie 3 celule 41Whr Long Life Fast Charge, Tastatura texturata cu touchpad Imagepad si taste numerice, Dark Ash Silver, Greutate 1.66 Kg, Dimensiuni 35.98 x 23.6 x 1.17 cm, Free DOS, 1yw
Laptop SMB HP 255R G10, cu procesor AMD Ryzen 5
2.506,68 lei TVA inclus.
HP 255R G10, AMD Ryzen™ 5, 2,9 GHz, 39,6 cm (15.6″), 1920 x 1080 Pixel, 16 Giga Bites, 512 Giga Bites
100 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Microsoft-OS | No |
|---|---|
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
| Wi-Fi | Yes |
| NB-Format | Regular |
| Resolution | FHD |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| NB-SSD-Capacity | 512GB |
| RAM | 16GB |
| SSD capacity | 512 GB |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| Full-size keyboard | Yes |
| NVMe | Yes |
| Password protection | Yes |
| Internal memory | 16 GB |
| Memory clock speed | 4800 MHz |
| Memory data transfer rate | 4800 MT/s |
| Rezoluție | 1920 x 1080 |
| Luminozitate | 250 nt |
| Tip placa video | |
| Greutate | 1.6 – 2.0 kg |
| USB Type-C | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| USB 3.2 | Da |
| HDMI | Da |
| Jack Audio | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| DisplayPort | Da |
| Form factor | Clamshell |
| LED backlight | Yes |
| Front camera | Yes |
| Front camera HD type | HD |
| Mobile network connection | No |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| AC adapter input voltage | 100 – 240 V |
| Anti-glare screen | Yes |
| Display brightness | 250 cd/m² |
| RGB colour space | NTSC |
| Colour gamut | 45% |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Memory form factor | SO-DIMM |
| Total storage capacity | 512 GB |
| Storage media | SSD |
| Optical drive type | No |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Number of SSDs installed | 1 |
| On-board graphics card | Yes |
| Discrete graphics card | No |
| Discrete graphics card model | Not available |
| Number of microphones | 2 |
| Antenna type | 2×2 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| Numeric keypad | Yes |
| Pointing device | Touchpad |
| Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Tastatura iluminata | Nu |
| Producator placa video | AMD |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| SSD interface | PCI Express |
| Maximum internal memory | 16 GB |
| Front camera resolution | 1280 x 720 pixels |
| WLAN controller manufacturer | Realtek |
| Battery capacity | 41 Wh |
| Original brand name | HP |
| Processor threads | 12 |
| Spill-resistant keyboard | Yes |
| HP Connection Optimizer | Yes |
| Low halogen | Yes |
| Memory layout (slots x size) | 1 x 16 GB |
| HP speaker type | HP Dual Speakers |
| HP segment | Business |
| Processor cores | 6 |
| HP Smart AC Adapter | Yes |
| Processor family | AMD Ryzen™ 5 |
| Processor manufacturer | AMD |
| Processor cache | 16 MB |
| On-board GPU manufacturer | AMD |
| USB Sleep-and-Charge | Yes |
| HP Support Assistant | Yes |
| Market positioning | Everyday |
| HDMI version | 1.4b |
| Password protection type | BIOS, Power on |
| Keyboard included | Yes |
| USB Sleep-and-Charge ports | 1 |
| Operating system installed | FreeDOS |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Cititor Card | Nu |
| Conectivitate: | |
| Camera Web | HD |
| Cititor amprente | Nu |
| Sistem de operare | |
| NB-Screen-Size | 15.x" |
| NB-CPU | AMD-RYZEN 5 |
| Tip display | TN |
| Producător procesor | AMD |
| USB 2.0 ports quantity | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 0 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR, EPEAT, TCO |
| On-board graphics card family | AMD Radeon |
| Processor cache type | L2 & L3 |
| Processor generation | AMD Ryzen 7000 Series |
| Destinat pentru | |
| NTSC coverage (typical) | 45% |
| Diagonala display | |
| Processor frequency | 2.9 GHz |
| Processor boost frequency | 4.55 GHz |
| On-board graphics card model | AMD Radeon 660M |
| Introduction year | 2025 |
| Model procesor | 7535U |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Copilot+ PC | N/A |
| Refresh rate | N/A |
| L3 cache | 16 MB |
| L2 cache | 3 MB |
| WLAN controller model | Realtek RTL8852BE-VT |
| Height (front) | 1.18 cm |
| Built-in microphone | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Microphone in | Yes |
| BLUETOOTH | Yes |
| Product colour | Black |
| Touchscreen | No |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Display diagonal | 39.6 cm (15.6) |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Display diagonal (metric) | 39.6 cm |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Depth | 236 mm |
| DC-in jack | Yes |
| Bluetooth version | 5.4 |
| USB Type-C charging port | Yes |
| Memory slots | 2x SO-DIMM |
| HD type | Full HD |
| Number of battery cells | 3 |
| Package width | 69 mm |
| Package height | 305 mm |
| Colour name | Dark ash silver |
| Battery weight | 180 g |
| Package depth | 483 mm |
| Product type | Laptop |
| Weight | 1.66 kg |
| Display bezel technology | Narrow Border |
| UNSPSC-code | 43211503 |
| Panel type | SVA |
| Width | 359.8 mm |
| Processor model | 7535U |
| Keyboard colour name | Jet black |
| Frecventa procesor | 4.55 GHz |
| Height (rear) | 1.58 cm |
| Tip memorie RAM | DDR5 |
| Serie placa video | Radeon |
| Tip memorie placa video: | Shared memory |
| Memorie Placa video: | N/A |
| Model Placa Video Dedicata | N/A |
| Model placa video integrata | 660M |
| Producator | HP |
| Garantie |










