Laptop HP ProBook 4 G1i, 16.0 inch WUXGA (1920×1200) Anti-Glare UWVA 300 nits, Intel Core U7-255U 12-Core (2.0GHz, up to 5.2GHz, 12MB)- 12 TOPS, video integrat Intel Graphics, RAM 24GB DDR5 5600Mhz (1x24GB), SSD 1TB PCIe NVMe, no ODD, Audio by Poly Studio, doua difuzoare stereo integrate, Webcam FHD, LAN 10/100/1000, WLAN Intel AX211 Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3, Fingerprint Sensor, Porturi: 2x USB Type-A 5Gbs(1x charging)/2x USB Type-C 20Gbs(Power Delivery 3.0, DP 1.4)/ 1x HDMI 2.1/ 1x RJ45/ 1x headphone/microphone, adaptor 65W USB-C, Baterie 3 celule 56Wh RX Long Life Fast Charge, Tastatura HP iluminata cu taste numerice rezistenta la stropire, Pike Silver, Greutate 1.74 Kg, Dimensiuni 35.94 x 25.1 x 1.09cm, Windows 11 Pro 64bit, Next Gen AI PC, 3yw Offsite
Laptop SMB HP ProBook 4 G1i, cu procesor Intel Core
8.289,87 lei TVA inclus.
100 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
|---|---|
| NB-Format | Regular |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Culoare | |
| Solid state drive | Da |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| NB-SSD-Capacity | 1TB |
| HDMI | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Refresh rate | 60 Hz |
| NB-CPU | ULTRA 7 |
| Resolution | WUXGA |
| NB-Screen-Size | 16.x" |
| Tip display | IPS |
| Conectivitate: | |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Tastatura iluminata | Da |
| Cititor amprente | Da |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Cititor Card | Nu |
| Producător procesor | Intel |
| Sistem de operare | |
| Camera Web | Full HD |
| Rezoluție | 1920 x 1200 |
| Tip procesor | |
| USB 3.1 | Da |
| Memorie RAM | 24 GB |
| Greutate | 1.74 kg |
| USB Type-C | Da |
| RAM | 24GB |
| Tip placa video | |
| Producator placa video | Intel |
| Destinat pentru | |
| Diagonala display | |
| Numar Nuclee | 12 |
| Capacitate stocare | 1 TB |
| Card Reader | Nu |
| Copilot+ PC | N/A |
| Model procesor | 255U |
| Frecvență | 5600 MHz |
| DisplayPort | 2 (via USB Tip-C) |
| Suport DirectX 12 | Da |
| Nr. sloturi | 2 |
| Tip SSD | M.2 PCIe NVMe |
| RJ-45 | 1 |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Boxe | 2-way |
| Versiune OS | 64 bit |
| Sistem preinstalat | Da |
| Parola Bios | Da |
| Cititor amprenta | Nu |
| Tastatura numerica | Da |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Business | Da |
| Format | |
| Rezolutie display | 1920 x 1200 pixeli |
| Placa Video | Intel |
| Rata Refresh | 60 Hz |
| Slot M.2 | Da |
| Wireless | 802.11ax (2×2) |
| USB 3.0 | 2 |
| Microfon integrat | Dual Array |
| Numar celule | 3 |
| Layout tastatura | English |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| Nr. sloturi ocupate | 1 |
| Frecventa turbo max | 5.20 GHz |
| Kensington lock | Da |
| Cip AI integrat | Intel AI Boost |
| Numar thread-uri | 14 |
| Procesor Grafic integrat | Intel Graphics |
| Putere maxima disipata | 57 W |
| Alimentator | 65 W USB Tip-C |
| Parola HDD/SSD | Da |
| Functii camera Web | 1080p @30ps |
| Luminozitate | 300 nits |
| Familie Procesor | Intel Core Ultra 7 din a doua serie |
| Capacitate memorie RAM | 24 GB |
| Tehnologie de fabricatie | 5 nm |
| Retea | 1 Gbps |
| Suport TPM | Da, 2.0 |
| Intrare audio | 1 x Combo |
| Cache | 12 MB |
| Serie video | Intel Graphics |
| Memorie maxima | 48 GB |
| Tastatura | Tastatura HP rezistenta la stropire |
| USB-C | 2x USB 3.2 Gen 2×2 Tip C (Power Delivery / DisplayPort) |
| Tehnologii Audio | Audio by Poly Studio |
| Tehnologie Baterie | Li-ion polimer |
| Dimensiuni | 359.4 x 251 x 10.9 – 17 mm |
| Nucleu | Arrow lake |
| Audio | HD AudioSistem Stereo |
| Putere | 56 Wh |
| Tehnologie | |
| Frecventa procesor | 5.2 GHz |
| BLUETOOTH | 5.3 |
| Tip memorie RAM | DDR5 |
| Tip memorie placa video: | Shared memory |
| Memorie Placa video: | N/A |
| Copilot+PC | Nu |
| Serie placa video | Intel Graphics |
| Model Placa Video Dedicata | N/A |
| Model placa video integrata | Intel Graphics |
| NPU TOPS | 12 TOPS |
| Producator | HP |
| Garantie |










