Laptop ThinkBook 14 G9 IRL; 14″ WUXGA (1920×1200) IPS 400nits Anti- glare, 45% NTSC; Intel® Core 7 240H, 10C (6P + 4E) / 16T, P-core 2.5 / 5.2GHz, E-core 1.8 / 4.0GHz, 24MB; Video Integrated Intel® Graphics; RAM 2x 16GB SO-DIMM DDR5-5600; 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0×4 NVMe®, Optical: no ODD; SD Card Reader, Speakers: Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio™, Camera: FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter, LAN: 100/1000M (RJ-45); WLAN Wi-Fi® 7, 802.11be 2×2; Bluetooth 5.4, WWAN (3G/4G): Non- WWAN, Fingerprint: Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button; Ports: 1x USB-A (USB 5Gbps), Always On; 1x USB-C® (USB 10Gbps), with USB Power Delivery 3.0 and DisplayPort™ 1.4; 1x USB-A (USB 5Gbps); 1x Thunderbolt™ 4, with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 1.4; 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x Ethernet (RJ-45); 1x SD card reader; 65W USB-C® (3-pin);Battery Integrated 48Wh, Keyboard: Backlit, English (EU), Color: Arctic Grey;Weight Starting at 1.36 kg; Dimensions 313.5 x 224 x 17.5 mm, Warranty: 1-year, Courier or Carry-in; 3Y Courier/Carry-in upgrade from 1Y Courier/Carry-in (CPN), OS: None
Laptop SMB Lenovo ThinkBook 14 G9 IRL, cu procesor Intel
4.808,53 lei TVA inclus.
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Microsoft-OS | No |
|---|---|
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
| NB-Format | Regular |
| Culoare | |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Solid state drive | Da |
| NB-SSD-Capacity | 1TB |
| RAM | 32GB |
| Greutate | 1.36 kg |
| HDMI | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Memorie RAM | 32 GB |
| NB-Screen-Size | 14.x" |
| Resolution | WUXGA |
| Tip display | IPS |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Tastatura iluminata | Da |
| Cititor amprente | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| Jack Audio | Da |
| Producător procesor | Intel |
| Model placa video | Intel Integrated Graphics |
| Conectivitate: | |
| Thunderbolt | Da |
| Cititor Card | Da |
| Rezoluție | 1920 x 1200 |
| USB 3.2 | Nu |
| Refresh rate | N/A |
| USB Type-C | Da |
| Tip placa video | |
| Producator placa video | Intel |
| Destinat pentru | |
| NB-CPU | Intel Core 7 |
| Diagonala display | |
| Copilot+ PC | N/A |
| Capacitate stocare | 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0×4 NVMe® |
| Frecvență | 5600 MHz |
| Tip procesor | |
| Camera Web | FHD |
| Tehnologie de fabricatie | 10 nm Enhanced SuperFin |
| Suport DirectX 12 | Da |
| Memorie maxima | 64 GB |
| Nr. sloturi | 2 |
| Nr. sloturi ocupate | 2 |
| BLUETOOTH | 5.4 |
| Wireless | 802.11be (2×2) |
| RJ-45 | 1 |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Audio | HD AudioSistem Stereo |
| Boxe | 2-way |
| Parola Bios | Da |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Business | Da |
| Putere maxima disipata | 115 W |
| Format | |
| Rata Refresh | 60 Hz |
| Slot M.2 | Da |
| Retea | 10/100/1000 Mbps |
| USB 3.0 | 2 |
| Microfon integrat | Dual Array |
| Layout tastatura | English |
| Numar thread-uri | 16 |
| Nucleu | Raptor Lake |
| Capacitate memorie RAM | 32 GB |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| Tastatura numerica | Nu |
| Putere boxe | 2 x 2 W |
| Cache | 24 MB Intel Smart Cache |
| Luminozitate | 400 niti |
| Caracteristici speciale | MIL-STD-810H military test passed |
| Procesor Grafic integrat | Intel Graphics |
| Placa Video | Intel Graphics |
| Kensington lock | Kensington Nano Security Slot, 2.5 x 6 mm |
| Tastatura | 6-rowMultimedia FN keys |
| Iesire audio | 1 x Combo |
| Parola HDD/SSD | Da |
| Numar Nuclee | 10 |
| Caracteristici Carcasa | Elemente finisate din aluminiu si plastic |
| Tip SSD | M.2 2242 PCIe 4.0×4 NVMe |
| Tehnologii Audio | Dolby Audio |
| Card Reader | Da, Micro SD |
| Functii camera Web | 1080p + IR Hybrid cu Privacy Shutter |
| Cititor amprenta | Da, Touch Style |
| Familie Procesor | Intel Core 7 din a doua serie |
| Alimentator | 65 W USB Tip-C (3-pin) |
| Dimensiuni | 313.5 x 224 x 17.5 mm |
| DisplayPort | 2 (via USB-C port) |
| Alte specificatii | 45% NTSCTÜV Rheinland Low Blue Light |
| USB-C | 1x USB 3.2 Type C (Gen 2) (Power Delivery 3.0 / Display Port 1.4)1x USB 3.2 Type C (Gen 2)(Thunderbolt 4 / Display Port 1.4 / Power Delivery 3.0) |
| Putere_ | 48 Wh |
| Frecventa turbo max | 5.20 GHz |
| Putere | 48 Wh |
| Suport TPM | Da (Firmware TPM 2.0) |
| Tehnologie Baterie | Li-Polimer |
| Tehnologie | |
| Sistem de operare | |
| Model procesor | 240H |
| Frecventa procesor | 5.2 GHz |
| Tip memorie RAM | DDR5 |
| Tip memorie placa video: | Shared memory |
| Memorie Placa video: | N/A |
| Serie placa video | Intel Graphics |
| Model Placa Video Dedicata | N/A |
| Model placa video integrata | Intel Graphics |
| Producator | LENOVO |
| Garantie |










