Laptop Lenovo V15 G5 IRL; 15.6″ FHD (1920×1080) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC; Intel Core™ i3-1315U, 6C (2P + 4E) / 8T, P-core up to 4.5GHz, E-core up to 3.3GHz, 10MB Intel® Smart Cache; Video Integrated Intel® UHD Graphics; RAM 1x 8GB SODIMM DDR5-5200; 256GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0×4 NVMe®, Optical: no ODD; No card reader, Speakers: Stereo speakers, 1.5W x2, Camera: HD 720p with Privacy Shutter, LAN: 100/1000M (RJ-45); WLAN Wi-Fi® 6, 802.11ax 2×2; Bluetooth 5.2, WWAN (3G/4G): WWAN Not Supported, Fingerprint: None; Porturi: 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1); 1x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), with USB PD 45-65W and DisplayPort™ 1.2; 1x HDMI® 1.4b; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x Ethernet (RJ-45); 1x Round tip power connector; 65W USB-C® (3-pin);Battery Integrated 47Wh, Keyboard: Non-backlit, English (EU), Color: Business Black;Weight Starting at 1.61 kg (3.55 lbs); Dimensions 359.2 x 235.8 x 18.3 mm, Warranty: 2-year, Courier or Carry-in; 3Y Carry-in (CPN) SEE SMB promo, OS: None
Laptop SMB Lenovo V15 G5 IRL, cu procesor Intel Core
2.526,44 lei TVA inclus.
100 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Microsoft-OS | No |
|---|---|
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
| NB-Format | Regular |
| Resolution | FHD |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| RAM | 8GB |
| NB-SSD-Capacity | 256GB |
| Rezoluție | 1920 x 1080 |
| Tip placa video | |
| Producator placa video | Intel |
| Greutate | 1.6 – 2.0 kg |
| USB 3.2 | Da |
| HDMI | Da |
| Jack Audio | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Luminozitate | 300 nt |
| USB Type-C | Nu |
| Tastatura iluminata | Nu |
| Graphics | Integrated Intel® UHD Graphics |
| Chipset | Intel® SoC Platform |
| Optical | None |
| Camera | HD 720p with Privacy Shutter |
| Microphone | 2x, Array |
| Case Material | PC-ABS (Top), PC-ABS (Bottom) |
| Bundled software | None |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi® 6, 802.11ax 2×2 + BT5.2 |
| Other Security | Camera privacy shutter |
| Other Certifications | TÜV Rheinland® Low Blue Light (Software Solution) |
| Operating System | None |
| Security Chip | Discrete TPM 2.0 Enabled |
| Mil-Spec Test | MIL-STD-810H military test passed |
| Power Adapter | 65W USB-C® (3-pin) |
| Special Features | Modern Standby |
| Ethernet | 100/1000M (RJ-45) |
| Touchpad | Buttonless Mylar® surface multi-touch touchpad, supports Precision TouchPad (PTP), 62 x 104 mm (2.44 x 4.09 inches) |
| Case Color | Business Black |
| Surface Treatment | Texture |
| Storage Slot | One M.2 2242 PCIe® 4.0 x4 slot |
| Max Memory | Up to 32GB DDR5-5200 offering |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Senary SN6147 codec |
| Standard Ports | 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) |
| Storage | 256GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0×4 NVMe® |
| Base Warranty | 2-year, Courier or Carry-in |
| Bundled Accessories | None |
| Touchscreen | Nu |
| Refresh rate | 60 Hz |
| BLUETOOTH | Da |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Cititor Card | Nu |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Conectivitate: | |
| Camera Web | HD |
| Cititor amprente | Nu |
| Sistem de operare | |
| NB-Screen-Size | 15.x" |
| Tip display | IPS |
| Producător procesor | Intel |
| USB 3.1 | N/A |
| Tip procesor | |
| Model procesor | 1315U |
| Pen | Pen Not Supported |
| NB-CPU | Intel-Core-i3 |
| Green Certifications | ErP Lot 6/26 |
| Destinat pentru | |
| Diagonala display | |
| Capacitate stocare | 256 GB |
| Battery | 47Wh |
| Copilot+ PC | N/A |
| Weight | Starting at 1.61 kg (3.55 lbs) |
| Memory slots | Two DDR5 SODIMM slots, dual-channel capable |
| Screen-to-Body Ratio | 87% |
| Frecventa procesor | 4.5 GHz |
| Card Reader | No card reader |
| WWAN | WWAN Not Supported |
| Fingerprint reader | No fingerprint reader |
| Processor | Intel Core™ i3-1315U, 6C (2P + 4E) / 8T, P-core up to 4.5GHz, E-core up to 3.3GHz, 10MB Intel® Smart Cache |
| Memory | 1x 8GB SODIMM DDR5-5200 |
| Max Storage Support | One drive, up to 1TB M.2 2242 SSD |
| Speakers | Stereo speakers, 1.5W x2 |
| Keyboard | Non-backlit, English (EU) |
| Dimensions (WxDxH) | 359.2 x 235.8 x 18.3 mm (14.14 x 9.28 x 0.72 inches) |
| Included Upgrade | 3Y Carry-in (CPN) SEE SMB promo |
| Tip memorie RAM | DDR5 |
| Serie placa video | UHD |
| Tip memorie placa video: | Shared memory |
| Memorie Placa video: | N/A |
| Model Placa Video Dedicata | N/A |
| Model placa video integrata | UHD Graphics |
| Producator | LENOVO |
| Garantie |




