MacBook Air 13.6″ Retina/Apple M4 (CPU 10-core, GPU 10-core, Neural Engine16-core)/32GB/1TB – Sky Blue – INT KB (2025) 35W (Cto from MC6V4RO/A)
MacBook Air 13.6" Retina/Apple M4 (CPU 10-core, GPU 10-core, Neural
9.313,22 lei TVA inclus.
9 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Solid state drive | Da |
|---|---|
| HDMI | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Memorie RAM | 32 GB |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Tastatura iluminata | Da |
| Cititor amprente | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| Jack Audio | Da |
| DisplayPort | Da |
| Cititor Card | Nu |
| Thunderbolt | Da |
| USB 3.0 | Nu |
| USB 3.2 | Nu |
| Conectivitate: | |
| Producător procesor | Apple |
| Serie placa video | Apple Silicon Series |
| Rezoluție | 2560 x 1664 |
| Luminozitate | 500 nt |
| Tip procesor | |
| USB Type-C | Da |
| Tip placa video | |
| Producator placa video | Apple |
| Destinat pentru | |
| Capacitate stocare | 1 TB |
| Copilot+ PC | N/A |
| Greutate | 1.24 kg |
| BLUETOOTH | 5.3 |
| Format | |
| Iesire audio | 1x Combo |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Sistem preinstalat | Da |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Business | Da |
| Rata Refresh | 60 Hz |
| Cititor amprenta | Da |
| Capacitate memorie RAM | 32 GB |
| Nr. sloturi | 0 |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| Tastatura numerica | Nu |
| Caracteristici Carcasa | Elemente finisate din aluminiu |
| Memorie Integrata | 32 GB |
| Cip AI integrat | Da |
| Numar Nuclee | 10 |
| Thunderbolt 4 | 2 (via USB-C port) |
| Culoare | |
| Placa Video | Apple |
| Wireless | 802.11 ax |
| Camera Web | 12MP Center Stage camera with support for Desk View1080p HD video recording |
| Microfon integrat | 3-mic array |
| Tastatura | Magic Keyboard |
| Tip SSD | Stocare flash tip PCIe |
| Diagonala display | |
| Rezolutie display | 2560 x 1664 pixeli |
| USB-C | 2x USB 4 Type C |
| Boxe | 4-speaker sound system |
| Dimensiuni | 304.1 x 215 x 11.3 mm |
| Familie Procesor | Apple M4 |
| Model procesor | M4 10-core |
| Procesor Grafic integrat | Apple M4 10-core |
| Serie video | M4 |
| Model video | 10-core integrat |
| Sistem de operare | |
| Autonomie de lucru | Navigare wireless pe internet: pana la 15 oreVizionare Apple TV: pana la 18 ore |
| Caracteristici speciale | Ambient light sensor |
| Alimentator | 35 W |
| Layout tastatura | International |
| Accesorii incluse | Adaptor 35WDocumentatie |
| Tip display | LED backlight Anti-Glare |
| Putere | 53.8 Whr |
| Model placa video | 10-core |
| Conectivitate internet | LED backlight Glare IPSLiquid Retina displayTrue Tone technologyWide color (P3) |
| Audio | HD AudioSistem Stereo |
| Tehnologie Baterie | Li-Polymer |
| Frecventa procesor | N/A |
| Tip memorie RAM | Unified Memory |
| Memorie Placa video: | Integrated |
| Tip memorie placa video: | Shared memory |
| Producator | APPLE |
| Garantie |






