MacBook Air 13.6″ Retina/Apple M4 (CPU 10-core, GPU 8-core, Neural Engine16-core)/16GB/256GB – Starlight – US KB (2025) 30W USB C (Ctofrom MW0Y3RO/A)
MacBook Air 13.6" Retina/Apple M4 (CPU 10-core, GPU 8-core, Neural
5.001,73 lei TVA inclus.
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Culoare | |
|---|---|
| Solid state drive | Da |
| HDMI | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Tastatura iluminata | Da |
| Cititor amprente | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| Jack Audio | Da |
| Cititor Card | Nu |
| Thunderbolt | Da |
| USB 3.0 | Nu |
| USB 3.2 | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Conectivitate: | |
| Tip display | Retina |
| Producător procesor | Apple |
| Rezoluție | 2560 x 1664 |
| Luminozitate | 500 nt |
| Tip procesor | |
| Refresh rate | N/A |
| USB Type-C | Da |
| Tip placa video | |
| Producator placa video | Apple |
| Destinat pentru | |
| Capacitate stocare | 256 GB |
| Copilot+ PC | N/A |
| Model placa video | Apple M4 Graphics |
| Greutate | 1.24 kg |
| BLUETOOTH | 5.3 |
| Format | |
| Iesire audio | 1x Combo |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Sistem preinstalat | Da |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Business | Da |
| Rata Refresh | 60 Hz |
| Cititor amprenta | Da |
| Nr. sloturi | 0 |
| Tastatura numerica | Nu |
| Caracteristici Carcasa | Elemente finisate din aluminiu |
| Capacitate SSD | 256 GB |
| Cip AI integrat | Da |
| Numar Nuclee | 10 |
| Thunderbolt 4 | 2 (via USB-C port) |
| Placa Video | Apple |
| Wireless | 802.11 ax |
| Camera Web | 12MP Center Stage camera with support for Desk View1080p HD video recording |
| Microfon integrat | 3-mic array |
| Tastatura | Magic Keyboard |
| Diagonala display | |
| Rezolutie display | 2560 x 1664 pixeli |
| USB-C | 2x USB 4 Type C |
| Boxe | 4-speaker sound system |
| Dimensiuni | 304.1 x 215 x 11.3 mm |
| Familie Procesor | Apple M4 |
| Model procesor | M4 10-core |
| Tehnologie | LED backlight Glare IPSLiquid Retina displayTrue Tone technologyWide color (P3) |
| Serie video | M4 |
| Sistem de operare | |
| Autonomie de lucru | Navigare wireless pe internet: pana la 15 oreVizionare Apple TV: pana la 18 ore |
| Caracteristici speciale | Ambient light sensor |
| Accesorii incluse | Adaptor 30W USB-CCablu USB‑C la MagSafe 3 (2 m)Documentatie |
| Putere_ | 53.8 Whr |
| Layout tastatura | US |
| Procesor Grafic integrat | Apple M4 8-core |
| Model video | 8-core |
| Alimentator | USB‑C de 30 W |
| Memorie Integrata | 16 GB |
| Putere | 53.8 Whr |
| Tip SSD | Stocare flash tip PCIe |
| Audio | HD AudioSistem Stereo |
| Capacitate memorie RAM | 16 GB |
| Tehnologie Baterie | Li-Polymer |
| Frecventa procesor | N/A |
| Tip memorie RAM | Unified Memory |
| Serie placa video | M4 |
| Tip memorie placa video: | Shared memory |
| Memorie Placa video: | Unified Memory |
| Model Placa Video Dedicata | N/A |
| Model placa video integrata | 8-core integrat |
| Producator | APPLE |
| Garantie |










