MacBook Air 15.3″ Retina/Apple M4 (CPU 10-core, GPU 10-core, Neural Engine16-core)/24GB/2TB – Midnight – INT KB (2025) (Cto from MC6L4RO/A)
MacBook Air 15.3" Retina/Apple M4 (CPU 10-core, GPU 10-core, Neural
13.210,95 lei TVA inclus.
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Culoare | |
|---|---|
| Solid state drive | Da |
| HDMI | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Tastatura iluminata | Da |
| Cititor amprente | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| Jack Audio | Da |
| DisplayPort | Da |
| Cititor Card | Nu |
| Thunderbolt | Da |
| USB 3.0 | Nu |
| USB 3.2 | Nu |
| Conectivitate: | |
| Producător procesor | Apple |
| Serie placa video | Apple Silicon Series |
| Rezoluție | 2560 x 1664 |
| Memorie RAM | 24 GB |
| Luminozitate | 500 nt |
| Tip procesor | |
| USB Type-C | Da |
| Tip placa video | |
| Producator placa video | Apple |
| Destinat pentru | |
| Capacitate stocare | 2 TB |
| Copilot+ PC | N/A |
| BLUETOOTH | 5.3 |
| Capacitate SSD | 2 TB |
| Iesire audio | 1x Combo |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Sistem preinstalat | Da |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Business | Da |
| Rata Refresh | 60 Hz |
| Cititor amprenta | Da |
| Nr. sloturi | 0 |
| Tastatura numerica | Nu |
| Caracteristici Carcasa | Elemente finisate din aluminiu |
| Cip AI integrat | Da |
| Numar Nuclee | 10 |
| Thunderbolt 4 | 2 (via USB-C port) |
| Placa Video | Apple |
| Capacitate memorie RAM | 24 GB |
| Memorie Integrata | 24 GB |
| Wireless | 802.11 ax |
| Camera Web | 12MP Center Stage camera with support for Desk View1080p HD video recording |
| Microfon integrat | 3-mic array |
| Boxe | 6-speaker sound system |
| Tastatura | Magic Keyboard |
| Tip SSD | Stocare flash tip PCIe |
| USB-C | 2x USB 4 Type C |
| Familie Procesor | Apple M4 |
| Model procesor | M4 10-core |
| Procesor Grafic integrat | Apple M4 10-core |
| Format | |
| Diagonala display | |
| Rezolutie display | 2880 x 1864 pixeli |
| Serie video | M4 |
| Model video | 10-core integrat |
| Sistem de operare | |
| Autonomie de lucru | Navigare wireless pe internet: pana la 15 oreVizionare Apple TV: pana la 18 ore |
| Dimensiuni | 340.4 x 237.6 x 11.5 mm |
| Caracteristici speciale | Ambient light sensor |
| Accesorii incluse | Adaptor 30W USB-CCablu USB‑C la MagSafe 3 (2 m)Documentatie |
| Layout tastatura | International |
| Tip display | LED backlight Anti-Glare |
| Putere | 66.5 Whr |
| Greutate | 1.51 kg |
| Model placa video | 10-core |
| Conectivitate internet | LED backlight Glare IPSLiquid Retina displayTrue Tone technologyWide color (P3) |
| Audio | HD AudioSistem Stereo |
| Tehnologie Baterie | Li-Polymer |
| Frecventa procesor | N/A |
| Tip memorie RAM | Unified Memory |
| Memorie Placa video: | Integrated |
| Tip memorie placa video: | Shared memory |
| Producator | APPLE |
| Garantie |








