MacBook Pro 16.2″/Apple M4 Max (CPU 16-core, GPU 40-core, Neural Engine16-core)/64GB/2TB – Space Black – INT KB (cto from MX303RO/A)
MacBook Pro 16.2"/Apple M4 Max (CPU 16-core, GPU 40-core, Neural
29.621,16 lei TVA inclus.
In stoc distributie
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Culoare | |
|---|---|
| Solid state drive | Da |
| HDMI | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Tastatura iluminata | Da |
| Cititor amprente | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| Jack Audio | Da |
| Memorie RAM | 64 GB |
| Thunderbolt | Da |
| Cititor Card | Da |
| USB 3.0 | Nu |
| USB 3.2 | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Refresh rate | 120 Hz |
| Conectivitate: | |
| Rezoluție | 3456 x 2234 |
| Tip display | Retina |
| Sistem de operare | |
| Producător procesor | Apple |
| Tip procesor | |
| Model placa video | Apple M4 Max |
| USB Type-C | Da |
| Tip placa video | |
| Producator placa video | Apple |
| Destinat pentru | |
| Luminozitate | 1000 nt |
| Numar Nuclee | 16 |
| Capacitate stocare | 2 TB |
| Copilot+ PC | N/A |
| BLUETOOTH | 5.3 |
| Capacitate SSD | 2 TB |
| Iesire audio | 1x Combo |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Audio | HD AudioSistem Stereo |
| Sistem preinstalat | Da |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Business | Da |
| Rata Refresh | 60 Hz |
| Cititor amprenta | Da |
| Caracteristici Carcasa | Elemente finisate din aluminiu |
| Memorie Integrata | 64 GB |
| Nr. sloturi | Nu |
| Placa Video | Apple |
| USB-C | 3x USB 4 Type C |
| Thunderbolt 5 | 3 (via USB-C port) |
| Microfon integrat | 3-mic array |
| Boxe | 6-speaker sound system |
| Tastatura | Magic Keyboard |
| Layout tastatura | Internationala |
| Familie Procesor | Apple M4 Max |
| Tehnologie | |
| Diagonala display | |
| Rezolutie display | 3456 x 2234 pixeli |
| Serie video | M4 Max |
| Wireless | 802.11ax |
| Camera Web | 12MP Center Stage camera with support for Desk Vie1080p HD video recording |
| Greutate | 2.15 kg |
| Dimensiuni | 355.7 x 248.1 x 16.8 mm |
| Alimentator | USB‑C de 140 W |
| Putere | 100 Whr |
| Model procesor | M4 Max |
| Capacitate memorie RAM | 64 GB |
| Tehnologie Baterie | Li-Polymer |
| Frecventa procesor | 4 GHz |
| Tip memorie RAM | Unified Memory |
| Serie placa video | M4 Max |
| Tip memorie placa video: | Shared memory |
| Memorie Placa video: | Unified Memory |
| Model Placa Video Dedicata | N/A |
| Model placa video integrata | 40-core integrat |
| Tehnologie de fabricatie | Apple M4 Max 40-core |
| Model video | 40-core integrat |
| Card Reader | SDXC |
| Producator | APPLE |
| Garantie |






