Notebook Gaming GIGABYTE A16, 3VHK3EE893SD, 16″, AMD Ryzen 7 260, NVIDIA GeForce RTX 5060 (8GB GDDR7), 16GB 4800MHz (1x16GB) DDR5, WIFI6E, 512GB SSD
Notebook Gaming GIGABYTE A16, 3VHK3EE893SD, 16", AMD Ryzen 7 260,
5.991,11 lei TVA inclus.
77 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Microsoft-OS | No |
|---|---|
| NB-Format | Regular |
| Culoare | |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Gaming | Da |
| NB-SSD-Capacity | 1TB |
| RAM | 16GB |
| HDMI | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Cititor amprente | Nu |
| NB-CPU | AMD-RYZEN 7 |
| NB-Screen-Size | 16.x" |
| Rezoluție | 1920 x 1080 |
| Tip display | IPS |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Conectivitate: | |
| Conectivitate celulara | Fara |
| USB 3.1 | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Cititor Card | Nu |
| Camera Web | Full HD |
| USB 3.2 | Nu |
| Jack Audio | Nu |
| Producător procesor | AMD |
| Tastatura iluminata | Nu |
| Serie placa video | NVIDIA RTX 5000 Series |
| USB Type-C | Nu |
| Tip memorie video | GDDR7 |
| Tip placa video | |
| Destinat pentru | |
| Diagonala display | |
| Tip memorie RAM | DDR5 |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| NB-Gaming-VGA | RTX 5060 |
| Model placa video | RTX 5060 |
| Copilot+ PC | N/A |
| Refresh rate | N/A |
| Producator placa video | nVidia |
| Model procesor | 260 |
| Serie video | GeForce |
| Luminozitate | 300 niti |
| Sistem de operare | |
| Placa Video | nVidia |
| Memorie maxima | 64 GB |
| Nr. sloturi | 2 |
| Iesire audio | 1x Combo |
| RJ-45 | 1 |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Audio | HD AudioSistem Stereo |
| Boxe | 2-way |
| Parola Bios | Da |
| Cititor amprenta | Nu |
| Retea | 10/100/1000 Mbps |
| USB 3.0 | 2 |
| Layout tastatura | English |
| USB 2.0 | 1 |
| Microfon integrat | Da |
| Nr. sloturi ocupate | 1 |
| Frecvență | 4800 MHz |
| Tip SSD | M.2 PCIe |
| Capacitate memorie video | 8 GB |
| Putere boxe | 2 x 2 W |
| BLUETOOTH | 5.2 |
| Suport TPM | Da (Firmware TPM) |
| DisplayPort | 1 (via USB Tip-C) |
| Tastatura | 1-zone RGB Backlit Keyboard |
| Alimentator | 150 W |
| Parola HDD/SSD | Da |
| Rezolutie display | |
| Rata Refresh | 165 Hz |
| Tehnologie de fabricatie | 4 nm |
| Wireless | 802.11 ax |
| Nucleu | Hawk Point |
| Cip AI integrat | AMD Ryzen AI |
| Putere maxima disipata | 45 W |
| Model video | RTX 5060 |
| Putere_ | 76 Whr |
| Familie Procesor | Ryzen 7 200 Series |
| Cache | Cache L2: 8 MBCache L3: 16 MB |
| Procesor Grafic integrat | AMD Radeon 780M |
| USB-C | 1 x USB 3.2 Type C (Gen 1) cu DisplayPort 1.4 si Power Delivery 3.0 |
| Greutate | 2.2 kg |
| Dimensiuni | 358.3 x 262.5 x 19.45-22.99 mm |
| Putere | 76 Whr |
| Tehnologie | |
| Capacitate memorie RAM | 16 GB |
| Functii camera Web | 1080p |
| Frecventa turbo max | 5.1 GHz |
| Frecventa procesor | 3.4 GHz |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Tehnologie Baterie | Li-Polymer |
| Producator | GIGABYTE |
| Garantie |










