Dell Portable Monitor P1424H, 35.56 cm, Maximum preset resolution: 1920 x 1080 at 60 Hz, Screen type: Active matrix-TFT LCD, Panel type: In- Plane Switching, Backlight: LED light bar system, Faceplate coating: Hard coating (H), Anti-Glare, Aspect ratio: 16:9, Pixel per inch (PPI): 158, Contrast ratio: 700 to 1 (typical), Viewing angle: 178° (vertical) typical, 178° (horizontal) typical, Response time (Gray to Gray): 6 ms (typical), Brightness: 300 cd/m2 (typical), Color depth: 16.7 million colors, Color gamut: 72% NTSC (CIE1931), Tilt angle: 10° to 90°, Connectivity: 2 x USB Type-C (Alt Mode DP1.2, HBR, HDCP 1.4, Power Delivery PD up to 65 W), Cable management: Yes, Dell Display Manager (DDM) Compatibility: Easy Arrange and other key features, Security: Security lock slot (cable lock sold separately) , What’s in the box: USB Type-C cable (C to C, 1.0 m), Sleeve, Dimensions: Height: 202.69 mm, Width: 322.37 mm, Depth: 14.30 mm, Weight: 0.64 kg, 3-Years Advanced Exchange Service and Limited Hardware Warranty
Dell Monitor Portabil P1424H, 35.56 cm, TFT LCD, 1920×1080, 6ms,
1.832,96 lei TVA inclus.
DELL P Series P1424H, 35,6 cm (14″), 1920 x 1080 Pixel, Full HD, LCD, 6 ms, Gri
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Built-In-PC | No |
|---|---|
| Touch | No |
| LFD-Resolution | FHD |
| LFD-Segment | Portable |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Plug and Play | Yes |
| Built-in USB hub | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 700:1 |
| PAIA version | 1.3.2 |
| Pixel density | 158 ppi |
| Carbon emissions, logistics (kg of CO2e) | 6 |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
| Colour gamut | 72% |
| Headphone out | No |
| Operating altitude | 0 – 5000 m |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Backlight type | LED |
| HDCP | Yes |
| DisplayPort | Da |
| Front bezel colour | Black |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Portabil | Da |
| FreeSync | Nu |
| Cable lock slot | No |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Power supply type | Internal |
| USB Type-C | Da |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| USB Power Delivery up to | 65 W |
| Montare VESA | Nu |
| HDCP version | 1.4 |
| Response time | 6 ms |
| Screen shape | Flat |
| Non-operating altitude | 5000 – 12192 m |
| VESA mounting | No |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 2 |
| Energy efficiency class (SDR) | B |
| Pixel Pitch | 0.1611 x 0.1611 mm |
| Tilt angle range | 10 – 90° |
| Width (with stand) | 322.4 mm |
| Depth (with stand) | 14.3 mm |
| Height (with stand) | 202.7 mm |
| Weight (with stand) | 590 g |
| Width (without stand) | 322.4 mm |
| Depth (without stand) | 4.95 mm |
| Height (without stand) | 202.7 mm |
| Bezel width (side) | 6.53 mm |
| Bezel width (top) | 6.54 mm |
| Bezel width (bottom) | 2.22 cm |
| Total carbon emissions, standard deviation (kg of CO2e) | 99 |
| Viewable size, horizontal | 30.9 cm |
| Viewable size, vertical | 17.4 cm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 5 kWh |
| Digital horizontal frequency | 30 – 80 kHz |
| Digital vertical frequency | 56 – 61 Hz |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1435998 |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 421 |
| Carbon emissions, manufacturing (kg of CO2e) | 368 |
| Carbon emissions, energy usage (kg of CO2e) | 47 |
| Total carbon emissions, w/o use phase (kg of CO2e) | 374 |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| DVI | Nu |
| HDMI | Nu |
| Destinat pentru | |
| Producator | DELL |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 1920×1080, Full HD |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip panel | IPS, LCD |
| Tip retroiluminare | LED |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 300 |
| Timp de răspuns monitor | 6, 6 – 7 ms |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Formă ecran | Plat |
| Rația de contrast (tipică) | 700:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 60 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 16.7 milioane de culori |
| Nivel pixel | 0,161 x 0,161 |
| Densitate pixeli | 158 |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 30,9 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 17,4 |
| Frecvență orizontală (mod) digital | 30 – 80 |
| Frecvență verticală (mod) digital | 56 – 61 |
| Diagonala display | |
| Standard gamă de culori | NTSC |
| Gamă de culori | 72 |
| Difuzoare încorporate | Nu |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Companii |
| Culoarea produsului | Gri |
| Culoare ramă frontală | Negru |
| Număr de porturi USB Tip-C conectare upstream | 2 |
| USB-C | Da |
| Alimentare energie USB | Da |
| Putere USB Redată până la | 65 |
| HDMI | Nu |
| Ieșire căști | Nu |
| HDCP | Da |
| Versiune HDCP | 1.4 |
| Montaj VESA | Nu |
| Slot cablu de siguranță | Nu |
| Ajustare a înălţimii | Nu |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | 10 – 90 |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Priza si Pornire | Da |
| Indicatori LED-uri | Da |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | B |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | Indisponibil |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 5 |
| Consum de energie (tipic) | 5 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,3 |
| Consum de energie (max) | 7,5 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Tipul sursei de energie | Intern |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 – 40 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 – 60 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 10 – 80 |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 5 – 90 |
| Altitudinea de operare | 0 – 5000 |
| Altitudinea de ne-operabilitate | 5000 – 12192 |
| Lăţime (cu stand) | 322,4 |
| Adâncime (cu stand) | 14,3 |
| Înălţime (cu stand) | 202,7 |
| Greutate | 590 |
| Lățime (fără stand) | 322,4 |
| Adâncime (fără stand) | 4,95 |
| Înălțime (fără stand) | 202,7 |
| Lățime ramă (lateral) | 6,53 |
| Lățime ramă (sus) | 6,54 |
| Lățime ramă (jos) | 2,22 |
| Greutatea pachetului | 1,12 |
| Cabluri incluse | USB tip C către USB tip C |
| Certificate de sustenabilitate | ENERGY STAR |
| Nu conține | PVC/BFR |
| Amprentă de carbon totală (kg of CO2e) | 421 |
| Emisii totale de Carbon, deviație standard (kg of CO2e) | 99 |
| Emisii de Carbon, producție (kg of CO2e) | 367,67 |
| Emisii de Carbon, logistică (kg of CO2e) | 5,77 |
| Emisii de carbon (Consum Energetic) | 47,43 |
| Emisii de Carbon, final ciclu de viață (kg of CO2e) | 0,63 |
| Versiune PAIA | 1.3.2, 2022 |
| Fără metale grele | Hg (mercur ) |
| Certificate de conformitate | RoHS |










