GIGABYTE Gaming Monitor 27″ G27UP EK
GIGABYTE Gaming Monitor 27" G27UP EK
1.403,85 lei TVA inclus.
GIGABYTE G27UP, 68,6 cm (27″), 3840 x 2160 Pixel, 4K Ultra HD, LED, 1 ms, Negru
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Pivot | Yes |
|---|---|
| Native aspect ratio | 16:9 |
| DisplayPort version | 1.4 |
| LED backlight | Yes |
| Anti-glare screen | Yes |
| HDMI version | 2.1 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Market positioning | Gaming |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| Headphone out | Yes |
| Backlight type | Edge LED |
| Pivot angle | -90 – 90° |
| Power adapter included | Yes |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| DVI port | No |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Front bezel colour | Black |
| Detachable stand | Yes |
| Audio input | No |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Power supply type | Internal |
| Rezoluție monitor | 3840 x 2160 |
| HDR | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Display brightness (typical) | 400 cd/m² |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Supported graphics resolutions | 3840 x 2160 |
| Supported video modes | 2160p |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Power consumption (PowerSave) | 0.3 W |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| USB Power Delivery up to | 15 W |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 26 kWh |
| Viewable size, horizontal | 59.7 cm |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Tilt angle range | -5 – 21° |
| Stand included | Yes |
| Colour gamut | 95% |
| Panel type | SS-IPS |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| G-Sync | Da |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| NVIDIA G-SYNC type | G-SYNC Compatible |
| Swivel angle range | -15 – 15° |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 51 kWh |
| Pixel Pitch | 0.1554 x 0.1554 mm |
| Feet colour | Black |
| Maximum refresh rate | 160 Hz |
| DCI-P3 coverage | 95% |
| USB Type-A downstream ports quantity | 1 |
| Height (without stand) | 368.5 mm |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Depth (without stand) | 54.3 mm |
| sRGB coverage (typical) | 129% |
| Built-in camera | No |
| Built-in USB hub | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Response time | 1 ms |
| Viewable size, vertical | 33.6 cm |
| Width (with stand) | 612.7 mm |
| Adjustable height (max) | 13 cm |
| Destinat pentru | |
| Width (without stand) | 612.7 mm |
| Depth (with stand) | 187.5 mm |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Headphone outputs | 1 |
| Product colour | Black |
| Touchscreen | No |
| Quick start guide | Yes |
| Built-in speaker(s) | No |
| Display diagonal | 68.6 cm (27) |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Display diagonal (metric) | 69 cm |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Cables included | AC, DisplayPort, HDMI, USB |
| Warranty-Period | 3 year(s) |
| Package type | Box |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Brand specific technologies | Black Equalizer, Crosshair |
| Power consumption (typical) | 32 W |
| Package width | 795 mm |
| Package depth | 475 mm |
| Package weight | 8.09 kg |
| Package height | 131 mm |
| Height (with stand) | 519.1 mm |
| Weight (with stand) | 6.32 kg |
| Weight (without stand) | 4.82 kg |
| Producator | GIGABYTE |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 3840×2160, 4K Ultra HD |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip panel | IPS, LED, SS-IPS |
| Retroiluminare LED | Da |
| Tip retroiluminare | Edge LED |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 400 |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms, Da |
| Tip măsurare timp de răspuns | GTG (Gray to Gray) |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Formă ecran | Plat |
| Rezoluții grafice suportate | 3840 x 2160 |
| Moduri video suportate | 2160p |
| Rația de contrast (tipică) | 1000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 320 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 1.07 miliarde de culori |
| Nivel pixel | 0,155 x 0,155 |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 59,7 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 33,6 |
| Diagonala display | |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Tehnologie High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Standard gamă de culori | DCI-P3 |
| Gamă de culori | 95 |
| Acoperire sRGB (tipic) | 129 |
| Acoperire DCI-P3 | 95 |
| NVIDIA G-SYNC | Da |
| Tip NVIDIA G-SYNC | G-SYNC Compatible |
| AMD FreeSync | Da |
| Tip AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Difuzoare încorporate | Nu |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Gaming |
| Culoarea produsului | Negru |
| Culoare ramă frontală | Negru |
| Stand detașabil | Da |
| Culoare picioare | Negru |
| Hub USB încorporat | Nu |
| USB-C | Da |
| Alimentare energie USB | Da |
| Putere USB Redată până la | 15 |
| DVI | Nu |
| HDMI | Da |
| HDMI | 2, Yes |
| Versiune HDMI | 2.1 |
| DisplayPort | Da |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Intrare audio | Nu |
| Ieșire căști | Da |
| Ieșiri căști | 1 |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 13 |
| Pivot | Da |
| înclinare | 90 – 90 |
| Rotire | Da |
| Interval unghi rotire | -15 – 15 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 21 |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | F |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | G |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 26 |
| Consum energetic (HDR) la 1000 de ore | 51 |
| Consum de energie (tipic) | 32 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Consum energie (PowerSave) | 0,3 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 |
| Tipul sursei de energie | Intern |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Lăţime (cu stand) | 612,7 |
| Adâncime (cu stand) | 187,5 |
| Înălţime (cu stand) | 519,1 |
| Lățime (fără stand) | 612,7 |
| Adâncime (fără stand) | 54,3 |
| Înălțime (fără stand) | 368,5 |
| Greutate | 4,82, 6,32 |
| Lăţime de ambalaj | 795 |
| Adâncimea de ambalaj | 475 |
| Înălţime de ambalaj | 131 |
| Greutatea pachetului | 8,09 |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | AC, DisplayPort, HDMI, USB |
| Ghid de iniţiere rapidă | Da |
| Tehnologii specifice de brand | Black Equalizer, Crosshair |
| Perioadă de garanție | 3 |










