Gigabyte Monitor Gaming 27″ SS IPS GS27Q X, Non-glare, Rezolutie: 2560 x 1440 (QHD), 300 cd/m2 (TYP), Contrast: 1000:1, Unghi vizualizare: 178°(H)/178°(V), Culori: 1.07B, Timp raspuns: 1ms (MPRT), Refresh rate: 240Hz/OC 250Hz, HDR Ready, Flicker-free, Interfata: 2 x HDMI 2.0, 1 x Displayport 1.4, 1 x Earphone Jack.
Gigabyte Monitor Gaming 27" SS IPS GS27Q X, Non-glare, Rezolutie:
1.108,46 lei TVA inclus.
GIGABYTE GS27Q X, 68,6 cm (27″), 2560 x 1440 Pixel, Quad HD, LCD, 1 ms, Negru
40 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Built-In-PC | No |
|---|---|
| Pivot | No |
| Touch | No |
| LFD-Resolution | QHD |
| LFD-Segment | noLFD |
| DisplayPort version | 1.4 |
| LED backlight | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| HDMI version | 2.0 |
| Maximum refresh rate | 240 Hz |
| Backlight type | Edge LED |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| HDR | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Picture-by-Picture (PbP) | Yes |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| Weight (without stand) | 4.7 kg |
| Montare VESA | Nu |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 26 kWh |
| Refresh rate | 201 – 300 Hz |
| Viewable size, horizontal | 59.7 cm |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| Panel type | SS-IPS |
| Energy efficiency class (HDR) | F |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Pixel Pitch | 0.2331 x 0.2331 mm |
| Width (with stand) | 619 mm |
| Width (without stand) | 619 mm |
| Height (without stand) | 365.5 mm |
| Weight (with stand) | 5.7 kg |
| Feet colour | Black |
| Colour gamut | 110% |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 50 kWh |
| Height (with stand) | 447 mm |
| Display surface | Anti-glare |
| Depth (with stand) | 172 mm |
| Depth (without stand) | 50.2 mm |
| Power consumption (average) | 0.3 W |
| Brightness | ≤400cd/m2 |
| Screen-Tech | VA-LEDs |
| LFD-Screen-Size | 27.x" |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru | |
| Producator | GIGABYTE |
| Garantie | |
| Diagonala display | |
| Rezolutie display | 2560×1440, Quad HD |
| Tip panel | IPS, LCD, SS-IPS |
| Retroiluminare LED | Da |
| Tip retroiluminare | Edge LED |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 300 |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms, Da |
| Suprafață de afișare | Anti-strălucire |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Formă ecran | Plat |
| Rația de contrast (tipică) | 1000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 240 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 1.07 miliarde de culori |
| Nivel pixel | 0,233 x 0,233 |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 59,7 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 33,6 |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Standard gamă de culori | sRGB |
| Gamă de culori | 110 |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Da |
| Tip AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Difuzoare încorporate | Nu |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Gaming |
| Culoarea produsului | Negru |
| Culoare picioare | Negru |
| Hub USB încorporat | Nu |
| HDMI | Da |
| HDMI | 2, Da |
| Versiune HDMI | 2.0 |
| DisplayPort | Da |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Ieșire căști | Da |
| Ieșiri căști | 1 |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Ajustare a înălţimii | Nu |
| Pivot | Nu |
| Rotire | Nu |
| Unghi de înclinare | -5 – 20 |
| Imagine în imagine | Da |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | F |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | F |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 26 |
| Consum energetic (HDR) la 1000 de ore | 50 |
| Consum de energie (tipic) | 34 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 |
| Consum de energie (mediu) | 0,3 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Lăţime (cu stand) | 619 |
| Adâncime (cu stand) | 172 |
| Înălţime (cu stand) | 447 |
| Lățime (fără stand) | 619 |
| Adâncime (fără stand) | 50,2 |
| Înălțime (fără stand) | 365,5 |
| Greutate | 4,7, 5,7 |
| Lăţime de ambalaj | 740 |
| Adâncimea de ambalaj | 500 |
| Înălţime de ambalaj | 156 |
| Greutatea pachetului | 7,7 |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | DisplayPort, Curent |
| Tehnologii specifice de brand | Black Equalizer, Crosshair |
| Picture-by-Picture (PbP) | Da |
| Perioadă de garanție | 3 |
| Produse per ambalaj de transport (interior) | 1 |










